Profile cover photo
Profile photo
Gabinet medycyny estetycznej Katarzyna Nielepkowicz
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Do najskuteczniejszych metod redukcji nadpotliwości zaliczamy przede wszystkim ostrzykiwanie ciała botoksem, a także leczenie laserowe. Botoks wykorzystuje się w medycynie od ponad 20 lat i przynosi on bardzo dobre rezultaty nie tylko w odmładzaniu twarzy, lecz także leczeniu nadpotliwości. Preparat ten wstrzykuje się cienką igłą pod skórę, nie przynosząc pacjentowi praktycznie żadnego bólu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/cennik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W procesie starzenia skóry tracimy w pierwszej kolejności młodzieńcze pokłady kwasu hialuronowego. Pierwsze tego objawy to utrata nawilżenia, objętości i jędrności skóry. Zwykle zauważamy to po 30-35 roku życia. Dlatego warto odwiedzać zakład kosmetyczny i poddawać się polecanym zabiegom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/cennik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dermaheal to przeciwzmarszczkowy preparat do mezoterapii igłowej dający efekt odmłodzenia, regeneracji i głębokiego nawilżenia. Obecny w preparacie kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek i wzmacnia elastyczność skóry poprzez przyspieszenie proliferacji komórek oraz indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/cennik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Botox jest najpopularniejszą metodą wygładzania zmarszczek, zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w małej dawce w kilka precyzyjnie wybranych miejsc na twarzy, całość trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut. Botox uniemożliwia przepływ impulsów nerwowych płynących z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych, które z kolei przestają pracować czyli nie marszczą się i nie fałdują. Efekty zauważalne są już po dwóch lub trzech dniach, efekt końcowy jest widoczny już siódmego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/cennik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wraz z wiekiem pogłębiają się naturalne zmarszczki na twojej twarzy i dochodzą nowe jak te na czole, pod oczami i naokoło ust. Kobieca skóra jest ponadto dużo delikatniejsza i przez to podatna na powstawanie zmarszczek bardziej niż u mężczyzn. Na skórę wokół ust oddziałują nie tylko takie znane czynniki jak promieniowanie słoneczne, wysuszenie i wiek, ale także palenie papierosów. Chodzi tu oczywiście o charakterystyczne ułożenie ust, które marszczy skórę i z czasem pozostawia na niej trwałe ślady. Usuwanie zmarszczek palacza nie jest proste, ale z pomocą botoksu można zmienić wygląd skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/cennik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Młoda skóra długo opiera się zmarszczkom mimicznym, które powstają pod wpływem grymasów towarzyszącym emocjom - zdziwieniu, śmiechowi, złości. Póki jest jędrna i sprężysta, szybko wraca do idealnego stanu. Z wiekiem jednak podtrzymujące ją włókna kolagenowe są coraz mniej elastyczne i zmarszczki zaczynają się pogłębiać. Najpierw te w kącikach oczu, tzw. kurze łapki, lwia zmarszczka między brwiami i poziome rysy na czole. Nadają twarzy smutny, czasem groźny wygląd. Masaże i kosmetyki mogą nieco poprawić sytuację i spowolnić dalsze zmiany. Najskuteczniejszą bronią w walce z zmarszczkami jest jednak botoks. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/cennik.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładna przyczyna powstawania przebarwień jest nieznana. Najczęściej brązowe plamy pojawiają się u osób, które intensywnie korzystały ze słońca. Warto pamiętać, że absorbowana ilość energii słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Oparzenie słoneczne w dzieciństwie wpływa na wygląd skóry w wieku dojrzałym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/usuwanie-przebarwien.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okolice oczu starzeją się najszybciej. To właśnie oczy zdradzają wiek i brak snu. Dolina łez, worki pod oczami i worki tłuszczowe sprawiają, że okolice oczu zaczynają opadać i marszczyć się, co dodaje lat i nadaje twarzy srogi wygląd. Dzięki prostym i szybkim zabiegom medycyny estetycznej można w łatwy sposób odjąć sobie lat i przywrócić promienne spojrzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/dolina-lez.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lipoliza iniekcyjna usuwa komórki tłuszczowe z organizmu bez interwencji chirurgicznej. Istota zabiegu tkwi w specjalnym preparacie podawanym za pomocą iniekcji bezpośrednio w miejsce, które ma zostać poddane modelowaniu. Składniki podanego preparatu mają za zadanie przeniknąć błony komórek tłuszczowych i doprowadzić do obumarcia tego typu komórek. Zostają one potraktowane przez organizm jako zbędny produkt przemiany materii i w sposób naturalny wydalony z organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/lipoliza.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Soft Lifting, zwany też miękkim liftingiem, jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Soft Lifting to nowoczesne koncepcje rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni przy użyciu kwasu hialuronowego. Wykorzystywana substancja gwarantuje właściwy poziom nawodnienia skóry, elastyczności i napięcia jak również decyduje o świeżości jej wyglądu i witalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/soft-lifting.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded