Profile cover photo
Profile photo
Gabinet medycyny estetycznej Katarzyna Nielepkowicz
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Dokładna przyczyna powstawania przebarwień jest nieznana. Najczęściej brązowe plamy pojawiają się u osób, które intensywnie korzystały ze słońca. Warto pamiętać, że absorbowana ilość energii słonecznej kumuluje się w skórze z biegiem lat. Oparzenie słoneczne w dzieciństwie wpływa na wygląd skóry w wieku dojrzałym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/usuwanie-przebarwien.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okolice oczu starzeją się najszybciej. To właśnie oczy zdradzają wiek i brak snu. Dolina łez, worki pod oczami i worki tłuszczowe sprawiają, że okolice oczu zaczynają opadać i marszczyć się, co dodaje lat i nadaje twarzy srogi wygląd. Dzięki prostym i szybkim zabiegom medycyny estetycznej można w łatwy sposób odjąć sobie lat i przywrócić promienne spojrzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/dolina-lez.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lipoliza iniekcyjna usuwa komórki tłuszczowe z organizmu bez interwencji chirurgicznej. Istota zabiegu tkwi w specjalnym preparacie podawanym za pomocą iniekcji bezpośrednio w miejsce, które ma zostać poddane modelowaniu. Składniki podanego preparatu mają za zadanie przeniknąć błony komórek tłuszczowych i doprowadzić do obumarcia tego typu komórek. Zostają one potraktowane przez organizm jako zbędny produkt przemiany materii i w sposób naturalny wydalony z organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/lipoliza.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Soft Lifting, zwany też miękkim liftingiem, jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Soft Lifting to nowoczesne koncepcje rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni przy użyciu kwasu hialuronowego. Wykorzystywana substancja gwarantuje właściwy poziom nawodnienia skóry, elastyczności i napięcia jak również decyduje o świeżości jej wyglądu i witalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/soft-lifting.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych. Jego działanie można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych.Przy jego pomocy możliwe jest napięcie skóry, zmniejszenie drobnych zmarszczek, wygładzenie bruzd, korekcja blizn potrądzikowych, a także poprawa kolorytu skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/laser-frakcyjny-co2.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym pacjentom proponujemy krem z własnym osoczem bogatopłytkowym. To absolutna nowość na rynku kosmetycznym.Preparat w 100% naturalny i idealnie przyswajalny, bo powstały m.in. z osocza właściciela kremu. Wzmacnia efekt mezoterapii, skóra staje się jędrna, elastyczna, świetlista, doskonale odżywiona i pełna blasku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/krem-specjalnie-dla-ciebie-z-osoczem-bogatoplytkowym-pl.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mezoterapia to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Mezoterapia polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Dłonie starzeją się najszybciej - biorąc pod uwagę skórę całego ciała. Są nieustannie narażone na działanie promieni słonecznych, mrozu. Ponadto zła pielęgnacja skóry oraz jej brak może być przyczyną pękania skóry na dłoniach. Zatem dbanie o dłonie jest niezmiernie ważne, zwłaszcza w przypadku kobiet o delikatnej skórze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/mezoterapia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy z nas ma na ciele jakieś plamki i piegi. Główną przyczyną są promienie UV. Wystawiamy ciało na słońce, zapominając o jakiejkolwiek ochronie albo smarujemy się kremami z niskimi filtrami UV. Jesienią, kiedy opalenizna znika, na skórze zauważamy szpecące przebarwienia. U dermatologa leczenie skóry zależy od wielkości przebarwień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/usuwanie-przebarwien.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna, bo nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała. W pierwotnym założeniu zabieg miał być alternatywą dla liposukcji i być stosowany w celu modelowania sylwetki. Jednak szybko okazało się, że roztwór fosfatydylocholiny, wstrzykiwany podczas zabiegu, pozwala pozbyć się nie tylko tzw. boczków i innych fałdek odpornych na diety i ćwiczenia, lecz także tłuszczu z podwójnego podbródka i z worków pod oczami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/lipoliza.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kn-estetic.pl/zabiegi/lipoliza.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded