Profile cover photo
Profile photo
KMG stolarka
1 follower -
www.kmgstolarka.pl
www.kmgstolarka.pl

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Super nowoczesna technologia i maszyny, kreatywni projektanci, perfekcyjne wykonanie.... produkt najwyższej jakości! Nasz film pokazuje jak powstaje! Zapraszamy do oglądania, oraz na naszą stronę www.kmgstolarka.pl
https://www.youtube.com/watch?v=dxvqSoBW1Zo

Post has attachment
Po odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 roku wraca on do Baku, by odnaleźć rodzinę. Dowiaduje się, że jego żona zmarła. Namawia syna – Cezarego – by wyruszył z nim do odrodzonej ojczyzny. By zachęcić chłopaka do wyjazdu, opowiada mu o szklanych domach, które są budowane w Polsce.Podczas podróży wspomina, że widział je na własne oczy. Były to domy nowoczesne i funkcjonalne, higieniczne, piękne – ich kolor zależał od okolicy, w jakiej je budowano. Były więc domy białe, różowe, jasnozielone, w odcieniu fioletu lub nasturcji. Poza tym bardzo łatwo się je montowało, w ciągu kilku dni.
Każdy zna szklane domy z naszej literatury. My mamy podobne marzenie i też zaczynamy prawie od zera... Ale wiemy jak je zrealizować! ...Zapraszamy do śledzenia naszego projektu! Szczegóły wkrótce!
Photo

Przeszliśmy długą drogę promocji naszych wyrobów. Wystawialiśmy się wiosną tego roku na następujących prestiżowych imprezach targowych:

18- 20 marca 2016 r. 30 Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD 2016 we Wrocławiu;

1-3 kwietnia 2016 r. 45 Opolskie Targi Budownictwa MÓJ DOM w Opolu;

9-10 kwietnia 2016 r. Targi Budowlane DOM i OTOCZENIE w Katowicach;

22-24 kwietnia 2016 r. - 44 Krakowskie Targi Budownictwa WIOSNA 2016 w Krakowie.

Odwiedziło nas łącznie 6242 klientów, których ugościliśmy 3500 kaw, 750 herbat i 1221 kubków z wodą. Rozdaliśmy 150 kg krówek z logo KMG Stolarka.

Post has attachment
W dniach 22-24 kwietnia 2016 r. od godziny 10:00 do 18:00 odbędą się 44 Krakowskie Targi Budownictwa WIOSNA 2016 w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14 - Centrum Targowe Chemobudowa (Pozycja GPS
E 19° 58' 15'',N 50° 02' 57''). Najlepszy dojazd od ul. Lipskiej. Nasz numer stoiska Pawilon F, stoisko nr 22. Wstęp wolny.
Program targów dostępny pod linkiem:
http://www.centrumtargowe.com.pl/index.php?id=707
Podczas targów odbędą się imprezy towarzyszące , seminaria , prelekcje , pokazy.
Zapraszamy Zarząd KMG Stolarka
Photo

Post has attachment
KMG STOLARKA NA TARGACH: TARGI BUDOWLANE "MÓJ DOM" 2016 OPOLE
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Budowlanych "Mój Dom" 2016. Targi trwają od 1 do 3 kwietnia w Opolu przy ul. Wrocławskiej 158, w godzinach:
Piątek 11-17
Sobota 10-18
Niedziela 10 17
Dla nich wszystkich odwiedzających, nasz zespół technologów na bieżąco będzie doradzał rozwiązania, projektował i wyceniał stolarkę dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb.
Do zobaczenia na targach.
Photo

Post has attachment

KMG STOLARKA NA TARGACH: TARGI DOM I OTOCZENIE - KATOWICE
W dniach 9-10 kwietnia 2016 r. odbędą się Targi Budowlane DOM i OTOCZENIE w Katowicach przy ul. Al. W. Korfantego 35 - Międzynarodowe Centrum Kongresowe (obok Spodka). Gość specjalny targów - Prezenterka telewizyjna Pani Katarzyna Dowbor. Do pobrania bezpłatne bilety dla dwóch osób pod linkiem:
http://promocja-targi.pl/wp-content/uploads/2016/03/Strona-BILET-wiosna.pdf
Program targów dostępny na profilu FB:
https://www.facebook.com/targipromocja

Zapraszamy Zarząd KMG Stolarka
Photo

Post has attachment
Życzenia radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, wszystkim klientom życzy KMG Stolarka
Photo

Post has attachment
KMG Stolarka w Wyborczej.
Nasze Stoisko zaprezentowane po raz pierwszy na targach TARGBUD 2016 pojawiło się jako ilustracja relacji w Wyborczej:
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/51,35771,19789764.html
Zapraszamy do oglądania!

Post has attachment
KMG STOLARKA NA TARGACH: TARGBUD 2016
Od 18 do 20 marca przedstawialiśmy na targach nasze najnowsze rozwiązania, możliwości i trendy technologiczne w branży stolarki aluminiowej.
Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie naszymi produktami, tak ze strony dystrybutorów, kooperantów i firm budowlanych, jak i ze strony indywidualnych inwestorów. Dla nich wszystkich, nasz zespół technologów na bieżąco doradzał rozwiązania, projektował i wyceniał stolarkę dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko specjalnie zaprojektowane i przygotowane na targi przez GRUPĘ BERETA DESIGN. Wiemy, że bardzo się Wam spodobało. Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę: www.kmgstolarka.pl
PhotoPhotoPhotoPhoto
23.03.2016
4 Photos - View album

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded