Profile cover photo
Profile photo
Monika Pogoda Marcinkiewicz
30 followers
30 followers
About
Posts

Post has shared content
Od dzisiaj dostępny nowy artykuł na stronie poradni. Niestety ta choroba zatacza coraz szersze kręgi. Dlatego warto zapoznać się z tematem. Na stronie skrót najważniejszych w postaci grafiki oraz do pobrania za darmo tabelka z produktami.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Akcja Rak to sie leczy trwa.
Photo

Post has shared content

Post has attachment
Sprawdź listę środków chemicznych dodawanych do żywności. Dowiesz się czego unikać i które z dodatków są rakotwórcze.

Post has attachment
A jeśli na siłowni zamienimy się rolami z mężczyznami to mniej więcej może wyglądać to tak:

Post has attachment
Pisząc o zdrowym odżywianiu nie wolno zapomnieć o kwasach tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak zachować odpowiednie proporcje tych kwasów w zbilansowanej diecie, jakie są ich naturalne źródła i jak mocno wpływają na nasze zdrowie  -  zapraszam do artykułu z tego linka.

Post has attachment
Osobom, które chorują na dnę moczanową i spędzają godziny w Internecie na poszukiwaniu gotowej diety dnę moczanową, proponuję najpierw zapoznać z poniższym artykułem. Przeglądając Internet, możecie znaleźć  wiele przykładowych diet, które należy stosować w tej chorobie. Jednak UWAGA: produkty w nich zawarte często się wykluczają. Poznajcie podstawowe zasady żywienia przy tej chorobie. Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie wam wybrać odpowiedniego dietetyka.

Post has attachment
Udało się!  Trochę czasu to zajęło ale mam! Teraz wszystkich zainteresowanych zapraszam również do profilu firmowego mojej poradni. Jeżeli chcecie być na bieżąco - dodajcie do obserwowanych.
Wait while more posts are being loaded