Profile cover photo
Profile photo
İngiliz DerinDevleti
21 followers -
http://ingilizderindevleti.net
http://ingilizderindevleti.net

21 followers
About
Posts

Post has attachment
Müslüman İngiliz derin devletini savunur mu?
Add a comment...

Post has attachment
İngiliz derin devleti bu zamana kadar neden keşfedilmedi?
Add a comment...

Post has attachment
Suriyeli kardeşlerimiz aleyhindeki kara propaganda İngiliz Derin Devleti’nin bir oyunudur.
Add a comment...

Post has attachment
Dünyadaki kötülüğün merkezi: İngiliz derin devleti

Sömürgecilik, kolonicilik ve köleliğin merkezi de İngiliz derin devletidir. Çin, Hindistan Endonezya ve Malezya asırlarca İngiliz boyunduruğunda kalmıştır. Çin’i afyona alıştıran, Hindistan’ı açlıkla terbiye eden, Doğu Hindistan Şirketi ile tüm Güneydoğu Asya’yı terörize eden yine İngiliz Derin Devletidir. Şimdiki zamanlarda dönemin İngilteresi’nin Hindistan'da yaptığı soykırım pek hatırlanmaz. 150 yıl önce 330 milyonu açlıkla yüz yüze bırakan dönemin İngilteresi 1 milyondan fazla Hintlinin ölümüne yol açmıştır.


Uluslararası önde gelen siyasi düşünürlere, uluslararası ilişkiler, güvenlik ve terörle mücadele konusunda uzman yazarlara yer veren Rusya’nın Katehon isimli ünlü düşünce kuruluşu’nun İngilizce ve Rusça yayınlarında Adnan Oktar’ın makaleleriyayınlanmaktadır.

http://katehon.com/ar/article/mhwr-lshr-llmy-ldwl-lbrytny-lmyq

http://www.harunyahya.com/en/Articles/243282/The-Hub-of-World-Evil-The-British-Deep-State

http://www.harunyahya.org/tr/Articles/243281/Dunyadaki-kotulugun-merkezi-Ingiliz-derin-devleti

Add a comment...

Post has attachment
Adam öldürtmek, kitle katliamları yapmak İngiliz derin devletinin Darwinist düşünceden aldığı sapkın bir inanç. Sosyal Darwinizm’e iman etmişler, Darwinizm’e iman etmişler. O imanlarını daha yeni kırıyoruz.
Add a comment...

Post has attachment
İngiliz derin devletinin “savaş barıştır”, “özgürlük köleliktir”, “cahillik güçtür” mantıkları ne anlama geliyor?
Add a comment...

Post has attachment
Dünyadaki kötülüğün merkezi: İngiliz derin devleti


Osmanlı’yı yıkan, Anadolu’yu işgal eden İngiliz derin devletidir. Komünizmin kurucu kadrosu İngiltere’de toplanmıştır. Marx ve Engels Komünizm’in temel taşını oluşturan Komünist Parti Manifestosu ilk olarak İngiltere’de basılmıştır. Das Kapital dahil tüm ana eserleri orada yazmıştır. Liberalizmin kurucuları Adam Smith ve David Ricardo İngiliz’dir. 20. yüzyılda dünyayı kana ve savaşlara bulayan sosyal Darwinizm’in ideolojik temelini oluşturan Darwin İngiliz’dir. Soros’un Açık Toplum hareketinin fikir babası Karl Popper İngiliz’dir. Ateizmin 21. yüzyılda bayrağını taşıyan Richard Dawkins İngiliz’dir. Şunu hemen belirtmek gerekir ki, İngiliz halkı sevecen, samimi, güzel ve temiz bir halktır. İngiliz derin devletinin yapılanmasını deşifre etmek İngiliz halkını da asırlardır canlarını yakan bu beladan kurtaracaktır.

Uluslararası önde gelen siyasi düşünürlere, uluslararası ilişkiler, güvenlik ve terörle mücadele konusunda uzman yazarlara yer veren Rusya’nın Katehon isimli ünlü düşünce kuruluşu’nun İngilizce ve Rusça yayınlarında Adnan Oktar’ın makaleleriyayınlanmaktadır.http://katehon.com/es/article/el-centro-del-mal-en-el-mundo-el-estado-en-la-sombra-britanico

http://www.harunyahya.com/en/Articles/243282/The-Hub-of-World-Evil-The-British-Deep-State

http://www.harunyahya.org/tr/Articles/243281/Dunyadaki-kotulugun-merkezi-Ingiliz-derin-devleti

Add a comment...

Post has attachment
İngiliz derin devletinin askeri münafıklardır. Münafıkları fikren etkisiz hale getirmemiz çok önemli.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Ne demişti
Sayın Adnan Oktar’ın İngiliz derin devletini deşifre eden ısrarlı anlatımlarından sonra yazarlar arasında da bu fitneye karşı tepki oluşmaya başlamıştır.

27 Temmuz 2016, A9 TV

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devleti Mehdiyete karşı darbe yapmaya kalktı. Mehdiyeti durdurmak için yaptı. Allah ayaklarına doladı. Başlarına geçirdi. Mehdiyetle baş edemeyeceklerini bir kere daha anlamış oldular. Hiçbir şekilde Türkiye’yi yenemeyecekler. Fakat bunun müsebbibi, vesile olanı Mehdi (a.s)’dır, Mehdiyettir. Yoksa bu darbe çok rahat başarılı olurdu. Ama Cenab-ı Allah Mehdiyetin hâkim olmasını istediği için önündeki bütün engelleri tek tek kaldırıyor. Ve buna çözüm bulamaz İngiliz derin devleti. Başarısız oldular, tepetaklak gittiler.

15 Temmuz 2016, A9 TV

ADNAN OKTAR: Şeytan oyun oynuyor, İngiliz derin devleti büyük bir kahpelik içinde. Canlarını yaktık ya, deşifre ettik ya, cinnet geçirdiler, akıllarını attılar. Hani o öyle olmaz böyle olur diyorlar. Elinizden geleni ardınıza koymayın istiyorsanız. Bu milleti yıkamazsınız. Asker de bizim, polis de bizim, özel harekatçı da bizim, hepsi bizim aslanımız millet de bizim. Devlet de bizim, ülke de bizim ve bütünüz. Kimse bizi yerimizden kıpırdatamaz evvelAllah.

20 Ocak 2016, A9 TV

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devletinin derdi Türkiye'yi bölmek, 200 yıl önce karar verdikleri bu planı gerçekleştirmek istiyorlar.

7 Ocak 2016, A9 TV

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devleti Osmanlı’nın yıkılmasının asıl faili. Sabırla ve kararlılıkla çalışıp, iyice deşifre edip bunların karanlık faaliyetlerini ve planlarını ilimle irfanla etkisiz hale getireceğiz. Kitaplar çıkaracağız, konferanslar yapacağız, halkı aydınlatacağız, bütün Müslüman ülkeleri uyaracağız.


Ne oldu


Takvim gazetesi yazarı Bekir Hazar bir makalesinde, Osmanlı ile Rusya arasındaki savaşların hep İngiliz ajanları tarafından başlatıldığını, o dönemde İngilizlere ajanlık yapan Osmanlı paşalarının sonradan hep İngiltere’ye sığınma talep ettiklerini söyledi. Ayrıca İngilizlerin tarihte sahte halifeler oluşturup onları nasıl kullandığını, ajan olarak kullandıkları kişilerin Müslümanları nasıl birbirine düşürdüğünü, Vahabiliği , Bahailiği Müslümanları birbirine düşürmek için İngiltere’nin yaydığını, hatta Londra’da Müslüm TV diye bir kanaldan hala Kadiyanilik dininin yayıldığını söyledi.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded