Profile cover photo
Profile photo
Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się m.in. szeroko pojętymi pracami z zakresu ogrodnictwa. Wykonujemy zarówno projekty ogrodów, jak i wyrównanie podłoża czy zakładanie trawników. Ponadto specjalizujemy się w szeregu zabiegów pielęgnacyjnych, a także odchwaszczaniu oraz nawadnianiu. Jeżeli szukacie Państwo firmy, która skosi Wasz trawnik bądź zabezpieczy roślinność przed zimą, zapraszamy do kontaktu.
http://zaz.wroclaw.pl/kontakt/
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w pracach porządkowych wewnątrz budynków. Zajmujemy się zarówno zamiataniem klatek schodowych oraz korytarzy, jak i myciem balustrad czy bram wejściowych. Ponadto czyścimy wycieraczki metalowe, a także myjemy szyby, gabloty czy lamperie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą prac porządkowych.
http://zaz.wroclaw.pl/ogrodnictwo/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług poligraficznych. Specjalizujemy się w druku formatu A3+, czyli o wymiarach 330x480mm. Umożliwia on drukowanie zarówno materiałów reklamowych, jak i szkoleniowych. Oferowane przez nas wydruki wyróżniają się nie tylko starannym wykonaniem, ale także eleganckim wyglądem. Zachęcamy do skorzystania.
http://zaz.wroclaw.pl/poligrafia/
Add a comment...

Post has attachment
W prowadzonym przez nas zakładzie znajduje się m.in. stołówka. Posiłki wydawane są przez pracowników w dni robocze między 12 a 15. Dokładamy wszelkich starań, aby potrawy były smaczne, a atmosfera przyjemna. Na stronie internetowej umieściliśmy tygodniowy jadłospis. Zachęcamy do skorzystania.
http://zaz.wroclaw.pl/gastronomia/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiosna to okres wzmożonych prac porządkowych na terenach ogrodów. Jeżeli szukają Państwo fachowców, którzy podejmą się pielęgnacji terenów zielonych przy Waszym domu lub firmie, to zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową realizację zleceń i konkurencyjne ceny: http://zaz.wroclaw.pl/.
Photo
Add a comment...

Czy wiecie, że druk wielkoformatowy to popularna technologia wykonywania materiałów reklamowych? Najczęściej stosuje się go przy produkcji billboardów, banerów, szyldów i roll-up’ów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego zakładu: http://zaz.wroclaw.pl/
Add a comment...

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Z przyjemnością wyjaśnimy Państwu wszelkie niejasności związane z funkcjonowaniem naszej działalności. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: http://zaz.wroclaw.pl/galeria/.
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich Państwa zachęcamy do śledzenia galerii zdjęć umieszczonej na stronie internetowej: http://zaz.wroclaw.pl/galeria/. Znajdziecie na niej fotografie, pokazujące w jaki sposób wdrażamy na nowo osoby ze stwierdzoną niepełnosprawnością, do życia zawodowego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam poinformować, że obecnie zatrudniamy 36 osób ze stwierdzoną niepełnosprawnością, w tym 19 ze stopniem znaczącym, a 17 ze stopniem umiarkowanym. Jeżeli mają Państwo problemy ze zdrowiem, ale mimo to szukacie zajęcia, to zachęcamy do kontaktu: http://zaz.wroclaw.pl/.
Photo
Add a comment...

Przypominamy, że zajmujemy się prowadzeniem działalności usługowo-wytwórczej. Takie działania pozwalają nam na rehabilitację zawodową i społeczną zatrudnianych pracowników, poprzez realizację zleceń w warunkach realnego rynku usług. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej: http://zaz.wroclaw.pl/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded