Profile cover photo
Profile photo
Biuro Nieruchomości Alter-Haus
2 followers
2 followers
About
Biuro Nieruchomości Alter-Haus's posts

Przypominamy, że oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi. Zajmiemy się m.in. utrzymaniem czystości, konserwacją, remontami i kontrolą szczelności instalacji gazowej. Szczegółowe informacje przeczytacie na stronie: http://alter-haus.pl/zarzadzanie-nieruchomosciami.

Nasza firma zajmuje się również obsługą górnictwa odkrywkowego. Oferujemy swoje usługi jako kierownicy ruchu zakładu górniczego, miernicy górniczy i geolodzy górniczy. Jesteście zainteresowani współpracą? Zachęcamy do kontaktu. http://alter-haus.pl/kontakt

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z jedną z ciekawszych propozycji w naszej ofercie. To 2 pokojowy lokal mieszkalny przeznaczony na wynajem. Posiada pokój z aneksem kuchennym, łazienkę i kuchnię. Mieszkanie jest nowoczesne i przestronne. Szczegóły oferty poznacie na stronie: http://alter-haus.pl/mieszkanie-na-wynajem-ul-ozimska-opole.
Photo

Post has attachment
Szukasz przestronnego mieszkania w centrum Opola? Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. To 124 metrowe mieszkanie na 3 piętrze kamienicy wybudowanej w okresie międzywojennym. Szczegóły znajdziecie na stronie: http://alter-haus.pl/mieszkanie-124-m%c2%b2-ul-kosciuszki-opole.
Photo

Przypominamy, że nasza firma zajmuje się także pomocą w uzyskaniu kredytów. Jeśli więc potrzebujecie dobrego doradcy w kwestii kredytu gotówkowego, hipotecznego, konsolidacyjnego czy firmowego, polecamy nasze usługi. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą Michałem Zaborniakiem, można dzwonić na numer: 668 107 101 lub napisać e-mail: michal@alter-haus.pl.

Zadowolenie naszego klienta stawiamy sobie na pierwszym miejscu. Dlatego by sprostać Państwa potrzebom podejmujemy również współpracę z kancelariami notarialnymi, bankami i pośrednikami finansowymi, a także biurami projektowymi i firmami wykonawczymi. Polecamy nasze usługi!

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo również ogłoszenia deweloperskie. Polecamy dom wolnostojący na osiedlu „Niezapominajek” w Kępie koło Opola – dom nr 5 „Paula”. To idealne miejsce dla Twojej rodziny! Więcej szczegółów: http://alter-haus.pl/dom-na-sprzedaz-opole-kepa-241m2.
Photo

Post has attachment
Polecamy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,82 m2. Nieruchomość mieści się w Opolu na osiedlu Chabry. To doskonała inwestycja pod wynajem ze względu na pobliskie: Politechnikę Opolską oraz Uniwersytet Opolski. Zapoznaj się z naszą ofertą: http://alter-haus.pl/3-pokojowe-mieszkanie-opole-chabry.

Posiadamy dwie siedziby naszej firmy w Opolu. Jedno biuro mieści się przy ul. Dubois 20. Drugie biuro znajduje się przy ulicy Sosnowej 30. Więcej szczegółów na temat godzin otwarcia biur: http://alter-haus.pl/kontakt.

Przypominamy, że firma Alter-Haus posiada rozbudowaną ofertę dla klienta. Oferujemy Państwu usługę zarządzania nieruchomościami, która obejmuje m.in. utrzymanie czystości, pielęgnację zieleni czy przegląd techniczny budynków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Wait while more posts are being loaded