Profile cover photo
Profile photo
Firma Geodezyjna SATTELGEO Polska, R. Ślipko & S. Sieg s.c.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy pakiet usług gwarantujący pełną obsługę geodezyjną inwestycji. Oferta skierowana jest zarówno dla inwestorów z branży budowlanej, jak i osób prywatnych. Zapewniamy opiekę nad inwestycją już od momentu zakupu gruntu, aż po oddanie jej do użytku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://sattelgeo.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy wykonywanie map do celów prawnych dla zleceniodawców zarówno spośród jednostek samorządowych, instytucji, jak i podmiotów prywatnych. Potrzebna Ci mapa do celów prawnych? Masz pytania? Skontaktuj się z nami, pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://sattelgeo.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozwój technologii pozwala wprowadzić nowości w pomiarach geodezyjnych. Innowacyjne technologie pozwalają znacząco przyśpieszyć pomiar, zwiększając jego dokładność. W tym celu do pomiaru objętości mas ziemnych wykorzystujemy bezzałogowy statek powietrzny oraz skaner laserowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://sattelgeo.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakończeniem procesu inwestycyjnego jest inwentaryzacja powykonawcza. Zgodnie z prawem, inwentaryzację należy wykonać dla wszystkich obiektów budowlanych wymagających pozwolenia na budowę. Dotyczy to przede wszystkim budynków i sieci uzbrojenia terenu. Wykonaną i zainwentaryzowaną inwestycję geodeta nanosi na mapę zasadniczą, między innymi w celu zlokalizowania obiektu na gruncie oraz sprawdzenia zgodności realizacji z projektem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://sattelgeo.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaczęliśmy swoją działalność zdobywając szerokie doświadczenie u boku najwybitniejszych specjalistów. Wpojone cechy dobrego geodety sprawiły, że w swojej pracy postawiliśmy przede wszystkim na rzetelność, sumienność i najwyższy profesjonalizm. W naszej branży to absolutna konieczność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.geodezjapila.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszyscy doskonale wiemy ile formalności wymaga budowa, remont, czy sprzedaż domu lub działki. W takich przypadkach nie warto brnąć w skomplikowane szczegóły, lecz skorzystać z usług oferowanych przez profesjonalne firmy geodezyjne. Z pewnością będzie to dla Państwa najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.geodezjapila.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie renomowanych firm. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii pozwala nam na szybkie oraz precyzyjne wykonywanie wszelkich prac geodezyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.geodezjapila.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną firmą geodezyjną. Nasze usługi wykonywane w oparciu o najnowsze zastosowania techniczne, wyjątkowej klasy urządzenia oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.geodezjapila.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wznowienie granic polega na odnalezieniu na podstawie dowodów w postaci znaków i śladów granicznych oraz miarodajnych dokumentów istniejącej i obowiązującej linii granicznej oraz zaznaczenie jej na gruncie stosownymi znakami granicznymi. Od czynności wznowienia granic należy odróżnić rozgraniczenie nieruchomości które wykonujemy w przypadku gdy nie jest możliwe wykonanie wznowienia granic nieruchomości czyli gdy dane geodezyjne nie są wystarczające do jednoznacznego określenia pierwotnego położenia punktów granicznych i przebiegu linii granicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geodezjapila.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę. W jej skład wchodzi między innymi praca, która polega na wektoryzacji analogowej mapy zasadniczej (lub innej) do wersji mapy numerycznej z częstym przeskalowaniem do skal większych (np. 1:1000 -> 1:500) i wygenerowanie jej do środowisk CAD tj. .DWG, .DGN i innych (wg potrzeb). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geodezjapila.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded