Profile cover photo
Profile photo
Malowanielinii.pl - hale, parkingi, drogi - oznakowanie poziome
3 followers -
Zajmujemy sie profesjonalnym projektowaniem i malowaniem oznakowania poziomego i pionowego w halach magazynowych i produkcyjnych
Zajmujemy sie profesjonalnym projektowaniem i malowaniem oznakowania poziomego i pionowego w halach magazynowych i produkcyjnych

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Do grona naszych zadowolonych klientów należą takie marki jak: IKEA, TESCO, Auchan, Orlen, TOYOTA i wiele innych. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę, poszerzamy naszą ofertę, korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani z rezultatów naszej pracy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.malowanielinii.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
W specjalnie przygotowanej dla Państwa zakładce „GALERIA”, dostępnej na stronie: http://www.malowanielinii.pl/galeria.html, obejrzą Państwo efekty naszej pracy. Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji i mogą się Państwo z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub przez uzupełnienie formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz przekażemy Państwu rzetelne informacje dotyczące oferty. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy podłogowe, aplikatory, oznaczenia podłogowe oraz samoprzylepne znaki. Umożliwi to Państwu samodzielne oznakowanie swojego zakładu pracy. O specyfikacji tych materiałów przeczytają Państwo na stronie: http://www.malowanielinii.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Do naszych zadań należy również numeracja pól poziomych i pionowych na parkingach i w garażach. W profesjonalny sposób przygotujemy na nich znaki organizacji ruchu, strzałki, tablice oraz pasy ostrzegawcze. Więcej na temat naszej działalności przeczytają Państwo na stronie: http://www.malowanielinii.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się wyznaczaniem strefy przeciwpożarowej. Stosujemy do tego odpowiednie materiały i działamy zgodnie z przepisami BHP. Dodatkowo, decydując się na powierzenie nam takiego zlecenia, dostosujemy się do godzin pracy Państwa zakładu i prace wykonamy również w godzinach nocnych, tak by nie zakłócać Państwa porządku dnia. Zachęcamy do skorzystania z oferty: http://www.malowanielinii.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
W oznakowaniu hali magazynowej, pomogą Państwu samoprzylepne znaki BHP, dostępne w naszej ofercie. Drukujemy je na foliach szablonowych i laminujemy folią poliwęglanową. Ich aplikacja jest prosta, a sam produkt charakteryzuję się ogromną wytrzymałością. Zapraszamy: http://www.malowanielinii.pl/produkty.html.
Photo

Post has attachment
Chcą Państwo zwiększyć czytelność komunikatu drogowego? W takim razie proponujemy zastąpienie słowa mówionego lub pisanego znakiem graficznym – piktogramem. Umożliwi to przełamanie bariery językowej oraz zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Zapraszamy: http://www.malowanielinii.pl/produkty.html.
Photo

Post has attachment
Mają Państwo nietypowe zlecenie i poszukują wykonawcy, który podejmie się jego zrobienia? W takim razie dobrze Państwo trafili! Oprócz przygotowywania i realizacji autorskich projektów, realizujemy także zamówienia specjalne. Zapraszamy: http://www.malowanielinii.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Czy malowanie oznaczeń odpornych na ścieranie jest możliwe? Oczywiście, że tak! Doskonałe krycie, łatwość aplikacji i wielozadaniowość zapewni Państwu farba Linemarker. Z jej pomocą wykonają Państwo znaki poziome, oznaczenia liniowe czy oznaczenia znaków graficznych na drogach. Zapraszamy: http://www.malowanielinii.pl/produkty.html.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo oznaczenia podłogowe 5S. Znacząco wpływają one na bezpieczeństwo i prawidłową organizację stanowiska pracy. Proponowany przez nas produkt dostępny jest w dwóch szerokościach: 50mm i 80mm. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.malowanielinii.pl/produkty.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded