Profile cover photo
Profile photo
Eskişehir liyiz Biz
147 followers -
eskişehir haber portal site emlak seriilanlar iş eleman işçi kültür sanat öğrenci apartlar
eskişehir haber portal site emlak seriilanlar iş eleman işçi kültür sanat öğrenci apartlar

147 followers
About
Eskişehir liyiz Biz's posts

Post has attachment
Biz Eskişehirliyiz İşte Farkımız
Eskişehir'in en geniş içerikli ve güncel portalı.. Yıllardır bir çok yeniliklerle taklit eden değil, taklit edilen misyonumuzla ve yenilikçi vizyonumuzla sizlerle olmaktan mutluyuz. 
En geniş içerikle, sürekli güncellenen sayfaları ile sizlerle

Eskişehir Portalı.

Post has attachment
Eskişehir'de vizyonda ne var?

Hangi film, hangi sinemada, hangi seanslarda.. Filmler hakkında yorumlar, açıklamalar, fragman.. Güncel eskişehir sinemalarındaki filmleri bu adreste görebilir ve inceleyebilirsiniz.. 

Post has attachment
Karnınız mı acıktı, bugün nemi yesek diye kara kara düşünüyor musunuz?

Alın size aracısız eskişehirdeki yemek yiyebileceğiniz restorant, tantuni, döner, fast food.. Aklınıza gelebilecek her firmanın telefonları ve güncel menü listeleri.. 

Seçin afiyetle yeyin... 

Post has attachment
Eskişehir Apartlar ve Yurtlar için hazırlanmış sitemizde öğrenci arkadaşlarımız için tüm bilgileri topladık.. En kaliteli ve seçkin hizmeti sunan apartlar hakkında aradığınız tüm bilgiler bu adreste..

Post has attachment
Yayın hayatına başladığından bu yana binlerce aileyi sıcak yuvalarına kavuşturmakta aracılık eden bu site Eskişehir'e özel ilk ve tek emlak portalı olma özelliğini koruyor. Aynı zamanda Eskişehir Reklam tarafından yayınlanmakta olan diğer bir çok sitenin emlak bölümüe yine Eskişehir Konut üzerindeki ilanları milyonlarla buluşturmaya devam ediyor.

Eskişehirin ilk fotoğraflı emlak ilan sitesi olan eskişehir emlak portalımız sadece emlak üzerine hazırlanmış ve sadece bu alanda yayın yapan tek site olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Sizlerde mutlu huzurlu yuvanızı ararken bu siteden yararlanabilirsiniz. 

Binlerce kişi bu site sayesinde yaşayacağı hayalindeki yuvaya kavuştu.. 

Sizde ne duruyorsunuz!

Post has attachment
Eskişehirde yer alan apartlar ve yurtlar.. Bu sitede öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri. Eskişehirin seçkin apart ve yurtlarını bulabilirsiniz.. 

Post has attachment
Eskişehir artık bir kültür sanat şehri.. 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti olan kentimizdeki kültür sanat etkinlik ve haberlerini bu adresten de takip edebilirsiniz...

Post has attachment
Eskişehir gündemindeki olaylar ve haberler.. Aynı haberler eskişehirin en büyük ve güncel portalı olan www.eskisehirliyiz.biz haber bölümündede yayınlanmaktadır

Post has attachment
Eskişehir Eğitim alanında önde giden bir kent.. Kentimize her yıl bir çok yeni arkadaşımız geliyor. Başta barınma sorunu olmak üzere kurs, dershane gibi bir çok öğrenci arkadaşımızın yarına olacak bilgi bu adreste toplandı. Apartlar Yurtlar özel eğitim kurumları gibi bir çok başlık yanında ev arkadaşı, seri ilan gibi detaylarda bu adreste sizler için bir arada

Post has attachment
Eskişehir'de Düğün Salonundan Davetiyeye Mobilyaya Kadar Aradığınız Her Şey
Wait while more posts are being loaded