Profile

Cover photo
Verified local business
Praktyka Stomatologiczna ES DENTICA. Plewnia-Sitko L., Sitko Z. Dentysta, Stomatolog.
Dentist
Today 8AM–8PM
6 followers|103,212 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Pamiętajcie, że lepiej zapobiegać niż leczyć! Właśnie dlatego regularnie przychodźcie do gabinetu stomatologicznego na kontrolne badania. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu: http://www.esdentica.pl/profilaktyka-stomatologiczna.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Boli Cię dziąsło? Masz wrażenie, że pulsuje Ci cała szczęka? Koniecznie udaj się na wizyty do stomatologa! Możliwe, że to poważny problem z zębem lub próchnica. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu: http://www.esdentica.pl.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Pamiętaj, że do dentysty powinno się chodzić raz na sześć miesięcy. Warto kontrolować stan swojego uzębienia, sprawdzać czy wszystko jest w porządku. Więcej informacji na ten temat uzyskasz w naszym gabinecie. Zapraszamy: http://www.esdentica.pl/stomatologia-zachowawcza.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Złamałeś zęba? To zdarza się naprawdę często. Nie martw się, jeżeli tylko korzeń jest na swoim miejscu nie możemy zrekonstruować zęba. Więcej informacji na ten temat na http://www.esdentica.pl/stomatologia-zachowawcza.
Zapraszamy!
 ·  Translate
2
1
Add a comment...
 
Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Serdecznie zapraszamy do kontaktu zarówno osobistego, jak i telefonicznego. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Potrzebne dane kontaktowe znajdziesz na http://www.esdentica.pl/es-dentica-kontakt.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Czy wiecie, jakie leczenie zębów nazywamy fachowo endodoncją? Jest to kanałowe leczenie zębów. W naszym gabinecie wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, specjalistyczn narzędzia, które pozwalają na rozpoznanie i leczenie chorób miazgi zęba i tkanek około wierzchołkowych.
http://www.esdentica.pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wyrastają Ci ósemki, ale masz wrażenie, że wrażenie, że pozostałe zęby się krzywią? Może będzie trzeba je usunąć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.esdentica.pl.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Przypominamy, że już mleczne zęby warto kontrolować. Zadbaj o pierwsze zęby swojego dziecka, aby następne mogły być zdrowe! Więcej informacji na ten temat zdobędziecie w naszym gabinecie. Zapraszamy: http://www.esdentica.pl/stomatologia-dziecieca.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
W naszym gabinecie mamy silny zespół wykwalifikowanych stomatologów. Każdy z nich doskonale zna się na swojej pracy i dba, by pacjent był zadowolony z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nami: http://www.esdentica.pl/nasz-zespol-stomatologow.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Endodoncja to bardzo popularne ostatnio leczenie zęba. Jest potocznie zwane leczeniem kanałowym. Polega ono na oczyszczeniu wszystkich kanałów i poszerzeniu ich, a następnie wypełnieniu odpowiednim materiałem. Więcej informacji na http://www.esdentica.pl/endodoncja.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Czy wiecie, jak dużym problemem są choroby dziąsła? Mogą prowadzić one do odsłonięcia się korzenia, a później do ruszania się go. W efekcie ząb może nie tylko się obluzować, ale także wypaść.
http://www.esdentica.pl
 ·  Translate
2
1
Add a comment...
 
Przypominamy, że w naszej ofercie przewidziane jest także leczenie dzieci. Potrafimy zająć się nimi tak, aby nie zraziły się do leczenia stomatologicznego. Leczymy także zęby mleczne. Serdecznie zapraszamy: http://www.esdentica.pl/stomatologia-dziecieca.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Bacha 3E 43-100 Tychy Poland
Bacha 3EPLTychy43-100
+48 32 327 70 70esdentica.pl
Dentist, Dental Clinic
Dentist
Dental Clinic
Dental Implants Periodontist
Denture Care Center
Oral Surgeon
Prosthetics
Today 8AM–8PM
Wednesday 8AM–8PMThursday 8AM–8PMFriday 8AM–8PMSaturday 9AM–12PMSunday ClosedMonday 8AM–8PMTuesday 8AM–8PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.9
7 reviews
5 star
7 reviews
4 star
No reviews
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
No reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Jan Polak's profile photo
Jan Polak
5 months ago
Od lat chodzę do tego dentysty. Pan doktor Zbigniew Sitko to najlepszy specjalista na którego trafiłem. Zdecydowanie polecam EsDentica.
Michał Gugała's profile photo
Michał Gugała
2 months ago
Rodzice regularnie odwiedzają tego dentystę i są bardzo zadowoleni. Wciąż polecają;)
Robert Pielech's profile photo
Robert Pielech
4 months ago
Korzystałem z usług kilka razy i byłem zadowolony:)
Rafi Was's profile photo
Rafi Was
a year ago
Mój ulubiony dentysta. Pełna opieka i co najważniejsze kompleksowo i fachowo zajmują się moimi zębami.Polecam w 100% tego stomatologa.
Renata Chryja's profile photo
Renata Chryja
2 weeks ago
Rodzice korzystali z usług tego dentysty. Bardzo zadowoleni!
Krystian Skwara's profile photo
Krystian Skwara
5 months ago
bedac u rodzicow odwiedzam tego dentyste i nie zamierzam go zmieniac na innego!
Mateusz Majewski's profile photo
Mateusz Majewski
9 months ago
Pełen profesjonalizm. Korzystam z usług od 2013.Bezstresowo, bezboleśnie, polecam.