Profile cover photo
Profile photo
ES DENTICA - klinika stomatologiczna - dentysta - protetyk.
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Dla Was zmieniamy się na lepsze i dlatego w dniach 20.07-5.08 nasz gabinet będzie nieczynny z powodu remontu. Tworzymy dla Was nową przestrzeń, w której wizyty stomatologiczne będą jeszcze bardziej komfortowe i bezstresowe. Ponownie zapraszamy do gabinetu od poniedziałku 6 sierpnia! Do zobaczenia! W między czasie odwiedźcie naszą stronę http://www.esdentica.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doskwiera Ci ból zęba? Nie zwlekaj i przyjdź do dentysty! Ból w jamie ustnej oznacza, że z uzębieniem dzieje się coś niedobrego i trzeba jak najszybciej zainterweniować. Zaufaj naszemu zespołowi stomatologów, który posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie i potrafi poradzić sobie z każdym ubytkiem. Zapraszamy do naszego gabinetu http://www.esdentica.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kłopoty z zębami są bardzo uciążliwe dla każdego człowieka. Nie warto zwlekać z podjęciem niezbędnego leczenia zębów Państwa pociech. Dlatego warto zadbać o ich zdrowie i zgłosić się do naszej kliniki stomatologicznej ES Dentica w Tychach. Zajmujemy się zarówno stomatologią dziecięcą, jak również stomatologią estetyczną. http://www.esdentica.pl/stomatologia-estetyczna
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej klinice stomatologicznej w Tychach uzyskacie Państwo kompleksową pomoc stomatologiczną. ES Dentica to miejsce, w którym podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Zajmujemy się m.in. szeroko rozumianą protetyką. Dobieramy rozwiązania adekwatne do potrzeb pacjentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.esdentica.pl/protetyka
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie osoby, które borykają się z wybitym lub złamanym zębem, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. O ile wybity ząb można łatwo wstawić, to z odbudowaniem złamanego może być nieco więcej zachodu. Nowoczesna protetyka wykorzystuje do tego celu m.in. materiały stosowane do standardowych wypełnień stomatologicznych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami, zachęcamy do zapoznania się z artykułem na prowadzonym przez nas blogu.
http://www.esdentica.pl/blog/blog/zlamanie-lub-wybicie-zeba-zasady-postepowania/
Add a comment...

Post has attachment
Wiele osób latami unika wizyty u dentysty. Jest to spowodowane najczęściej traumą, którą przeżyli w dzieciństwie lub strachem przed bólem. Jeżeli jesteście Państwo w tej grupie osób i nie wiecie jak poradzić sobie ze stresem przed wizytą zapraszamy na naszego bloga. Znajdziecie tam szereg praktycznych porad, które z pewnością pomogą uporać się ze strachem.
http://www.esdentica.pl/blog/blog/strach-wizyta-u-dentysty-go-zmniejszyc/
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem. Zatrudniamy zarówno wykwalifikowanych stomatologów, jak i doświadczone asystentki stomatologiczne oraz empatyczne i komunikatywne pracownice rejestracji. Jeżeli szukacie gabinetu, który specjalizuje się nie tylko w stomatologii estetycznej, ale także dziecięcej, leczeniu kanałowym i protetyce. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.esdentica.pl/nasz-zespol-stomatologow
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzona przez nas klinika to miejsce, które pozwala nie tylko na komfortową, ale także bezpieczną diagnostykę i leczenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości, który pozwala na wykonanie wielu, nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów stomatologicznych. Wykonujemy zarówno leczenie kanałowe, jak i protetyczne. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której umieściliśmy szereg fotografii ukazujących wnętrza naszej placówki.
http://www.esdentica.pl/nasz-gabinet-stomatologii-galeria
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy kto nosi lub kiedykolwiek nosił aparat stały, wie jak trudne jest jego czyszczenie. Oprócz tradycyjnego szczotkowania warto co higieny wprowadzić również tzw. wyciorek. To specjalna szczoteczka wyposażona w cienką i stożkowatą końcówkę, która doskonale dostaje się nawet do trudno dostępnych miejsc. Po więcej szczegółowych informacji dotyczących zasad higieny, zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.esdentica.pl/blog/blog/higiena-jamy-ustnej-noszenia-aparatu-nazebnego/
Add a comment...

Post has attachment
Wiele osób zmaga się nieświeżym oddechem. Jest to nie tylko krępująca, ale także odbierająca pewność siebie przypadłość. Do powstawania brzydkiego oddechu może przyczynić się nie tylko to co jemy, ale także odwodnienie, nieleczone ubytki czy choroby przyzębia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zagadnienia, zapraszamy na nasz blog.
http://www.esdentica.pl/blog/blog/oddech-przyczyny-sposoby-leczenia/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded