Profile cover photo
Profile photo
Stomatolog ES DENTICA. Klinika Stomatologiczna, dentysta, protetyk.
6 followers
6 followers
About
Stomatolog ES DENTICA. Klinika Stomatologiczna, dentysta, protetyk.'s posts

Post has attachment
W ofercie naszego gabinetu znajdziecie Państwo m.in. stomatologię dziecięcą. Dzieci to bardzo specyficzni pacjenci, o których komfort trzeba dbać szczególnie. Nieodpowiednie podejście stomatologa do małego pacjenta może skutkować traumą i niechęcią do kontroli uzębienia w życiu dorosłym. Możecie mieć Państwo pewność, że współpracujący z nami stomatolodzy otoczą Wasze dzieci nie tylko należytą opieką, ale także zapewnią im bezpieczne otoczenie, a ich zęby zabezpieczą przed próchnicą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.esdentica.pl/stomatologia-dziecieca

Photo

Post has attachment
Gabinet ES DENTICA oferuje m.in. kompleksową pomoc z zakresu szeroko pojętej protetyki. Wykonujemy zarówno licówki, jak i korony, mosty oraz implanty. Dzięki bogatemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy jesteśmy w stanie przy pomocy implantów odbudować nawet znaczne braki w uzębieniu. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także zapoznania się z ofertą.
http://www.esdentica.pl/implanty

Photo

Post has attachment
W gabinecie ES DENTICA zajmujemy się m.in. stomatologią zachowawczą. Wykonujemy zarówno wypełniania w zębach przednich oraz bocznych, jak i rekonstrukcję złamanego uzębienia. Jeżeli borykacie się Państwo z problemem ruchomych zębów, zapraszamy do kontaktu. Specjalizujemy się w kompleksowym szynowaniu, co z pewnością przyniesie Wam ogromną ulgę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://www.esdentica.pl/stomatologia-zachowawcza

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w profilaktyce stomatologicznej. Zajmujemy się zarówno usuwaniem kamienia, jak i lakowaniem, piaskowaniem oraz lakierowaniem zębów. Wykonujemy również fluoryzację nakładkową. Serdecznie zapraszamy do skorzystania. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i empatycznie. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wizyta u stomatologa to ogromne przeżycie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przebiegała ona sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.esdentica.pl/es-dentica-oferta

Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się przede wszystkim w profilaktyce chorób uzębienia. Zajmujemy się zarówno usuwaniem kamienia nazębnego, jak i lakowaniem oraz lakierowaniem zębów. Nasi stomatolodzy leczą nie tylko zmiany próchnicowe, ale także wypełniają ubytki materiałami trwałymi. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.
http://www.esdentica.pl/

Photo

Post has attachment
Nasza klinika specjalizuje się m.in. w kompleksowym leczeniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się bezpośrednio na precyzję i bezbolesność zabiegów. Jeżeli szukacie Państwo empatycznego i delikatnego stomatologa, który dokładnie poradzi sobie zarówno z diagnozą, jak i kuracją, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z ofertą.
http://www.esdentica.pl/

Photo

Post has attachment
Od zawsze masz przerwę między jedynkami i naprawdę jej nie lubisz? W tym momencie nie jest to taki duży problem. Jesteśmy w stanie ją zlikwidować. Chcesz wiedzieć, jak to zrobimy? Serdecznie zapraszamy na http://www.esdentica.pl/stomatologia-estetyczna. 
Photo

Post has attachment
Wybielanie zębów domowymi sposobami jest zupełnie nietrwałe. Czasami może uszkodzić także płytkę nazębną. Lepiej wybierz sprawdzone sposoby, jakimi jest wybielanie zębów u stomatologa. Więcej informacji na http://www.esdentica.pl/stomatologia-estetyczna.
Photo

Post has attachment
Kto z Was nie chce mieć promiennego uśmiechu? Ale, żeby taki osiągnąć – trzeba dbać o zęby. Właśnie dlatego należy chodzić na kontrolne badania do stomatologa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://www.esdentica.pl.
Photo

Post has attachment
W naszym gabinecie stomatologicznym w Tychach możemy zapewnić pacjentom pomoc z zakresu protetyki: licówki, korony, mostki i implanty. Pragniemy przywrócić Wam możliwość swobodnego gryzienia i żucia pokarmów. Więcej na http://www.esdentica.pl/implanty. 
Photo
Wait while more posts are being loaded