Profile

Cover photo
Verified local business
Praktyka Stomatologiczna ES DENTICA. Plewnia-Sitko L., Sitko Z. Dentysta, Stomatolog.
Dentist
Today 8:00 am – 8:00 pm
4 followers|37,036 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Stomatologia estetyczna w Tychach wykonywana jest w gabinecie Es Dentica. Oferujemy Państwu szeroki wybór zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej:
- korektę linii uśmiechu materiałami kompozytowymi, licówkami i koronami pełnoceramicznymi;
- wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond wykonywane w gabinecie;
- wybielanie nakładkowe wykonywane w domu;
- wybielanie martwych zębów po leczeniu kanałowym;
- usuwanie przebarwień;
- zamykanie przerw międzyzębowych;
- rekonstrukcje złamanych zębów.
Więcej informacji o naszych zabiegach estetycznych znajdą Państwo na stronie http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Stomatologia zachowawcza w Tychach wykonywana jest w gabinecie stomatologicznym Es Dentica. Nasi stomatolodzy z gabinetu ES Dentica w Tychach podejmują się kompleksowego leczenia zachowawczego, obejmującego między innymi:
- wypełnienia w zębach przednich i bocznych materiałami kompozytowymi najnowszej generacji;
- rekonstrukcje złamanych zębów;
- odbudowę zębów po leczeniu kanałowym z wykorzystaniem włókien szklanych;
- szynowanie ruchomych zębów.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Implanty w Tychach wykonujemy w gabinecie stomatologicznym ES Dentica. Pacjentom oferujemy kompleksową pomoc z zakresu protetyki – licówki, korony i mosty. Dzisiejsza protetyka pozwala skutecznie odbudować braki w uzębieniu oraz przywrócić możliwość prawidłowego gryzienia i żucia. Brak zębów skutkuje nie tylko problemami natury estetycznej, ale też wadliwym funkcjonowaniem narządów jamy ustnej Pacjenta i całego organizmu. Więcej informacji na temat naszego gabinetu znajdą Państwo na stronie http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Chirurgia stomatologiczna wykonywana jest w gabinecie ES Dentica. Wszystkie zabiegi wykonywane w naszej klinice stomatologicznej są bardzo precyzyjnie i starannie z wykorzystaniem najlepszego sprzętu stomatologicznego. Zabiegi chirurgiczne wykonujemy w związku z:
- usuwaniem zębów zatrzymanych lub złamanych i korzeni zębów;
- resekcją zębów;
- podcinaniem wędzidełek;
- odsłanianiem koron zębów zatrzymanych.
Wszystkie zabiegi wykonywane są z zachowaniem obowiązujących standardów stomatologicznych. Specjalista z naszego gabinetu pomoże Państwu rozwiązać wszystkie problemy z zakresu chirurgii stomatologicznej. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
5
1
Rafał Wasik's profile photo
Add a comment...
 
Stomatologia estetyczna w Tychach wykonywana jest w gabniecie ES Dentica. Damy o uśmiech naszych Klientów i oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej:
- korektę linii uśmiechu materiałami kompozytowymi, licówkami i koronami pełnoceramicznymi,
- wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond,
- wybielanie nakładkowe,
- wybielanie martwych zębów po leczeniu kanałowym,
- wybielanie przebarwień,
- zamykanie przerw międzyzębowych,
- rekonstrukcję złamanych zębów.
Więcej informacji na temat stomatologii estetycznej znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
5
Add a comment...
 
Stomatolog w Tychach w gabinecie ES Dentica zajmuje się stomatologią chirurgiczną. Wszystkie zabiegi wykonywane w naszej klinice stomatologicznej są z zachowaniem obowiązujących standardów stomatologicznych. Specjalista z naszego gabinetu pomoże Państwu rozwiązać wszystkie problemy z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się usuwaniem zębów zatrzymanych lub złamanych i korzeni zębów, resekcje zębów, podcinanie wędzidełek, odsłanianie koron zębów zatrzymanych. Więcej informacji na temat naszego gabinetu znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
5
Add a comment...
Have them in circles
4 people
Rafał Wasik's profile photo
Jan Polak's profile photo
Rafi Was's profile photo
Szczech Lidia. Fryzjer. Salon fryzjerski damsko-męski's profile photo
 
Leczenie zębów w Tychach wykonywane jest w gabinecie ES Dentica. Gabinet świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, stomatologii dziecięcej, a także protetyki – wstawiamy korony, mosty, implanty. Oferujemy pomoc dentysty, a także chirurga stomatologa. Szczegóły dotyczące naszej oferty znajdą Państwo na stronie http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Oferta gabinetu ES Dentica w Tychach obejmuje także stomatologię dziecięcą. Nasi stomatolodzy otaczają opieką stomatologiczną najmłodszych Pacjentów, prowadząc leczenie zębów mlecznych i stałych oraz profilaktykę próchnicy. Oferujemy również lakowanie i lakierowanie, dzięki którym zęby dzieci będą dobrze zabezpieczone przed próchnicą. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie http://www.esdentica.pl/. 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wybielanie zębów w Tychach oferujemy w gabinecie ES Dentica. Wybielanie wykonujemy za pomocą Lampy Beyond w czasie jednej wizyty. Nasz stomatolog nakłada żel wybielający na zęby Pacjenta, aktywując działanie jego składników specjalną lampą z zimnym niebieskim światłem. Po godzinnym zabiegu już widoczne są jego efekty, czyli piękne, białe zęby. Efekt ten można wzmocnić dzięki użyciu specjalnych past. Więcej informacji o pozostałych ofertach gabinetu stomatologicznego znajdą Państwo na stronie http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Stomatologia dziecięca w Tychach wykonywana jest w naszym gabinecie ES Dentica. Oferta naszego gabinetu obejmuje leczenie zębów mlecznych i stałych oraz profilaktykę próchnicy. Oferujemy również lakowanie i lakierowanie, dzięki którym zęby maluchów będą dobrze zabezpieczone przed próchnicą. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
5
Add a comment...
 
Leczenie kanałowe w Tychach wykonujemy w gabinecie stomatologicznym ES Dentica. W naszej codziennej praktyce stomatologicznej wykorzystujemy nowoczesne narzędzia rotacyjne z wypełnieniem gutaperką uplastycznioną termicznie. Pozwalają one na rozpoznanie i leczenie chorób miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych. Leczenie kanałowe polega na oczyszczeniu wszystkich kanałów oraz poszerzeniu ich i wypełnieniu odpowiednim materiałem. Zabieg obejmuje również odbudowę zniszczonej korony zęba. Stosuje się go zwłaszcza przy martwicy miazgi w lub przypadku złamań albo zwichnięć zębów. Więcej informacji na temat naszego gabinetu znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.esdentica.pl/.
 ·  Translate
5
Add a comment...
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem, informacje związane z tym tematem znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.esdentica.pl/nasz-zespol-stomatologow. Długoletnie doświadczenie w zakresie stomatologii, protetyki i ortodoncji pozwala nam na profesjonalną diagnozę, leczenie i opiekę nad naszymi Pacjentami! Zapraszamy do naszych specjalistów, którzy udzielą wszelkich informacji związanych ofertą zabiegów, dokonaniem rejestracji czy higieną jamy ustnej!
 ·  Translate
5
1
Rafi Was's profile photo
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Bacha 3E 43-100 Tychy Poland
Bacha 3EPLśląskieTychy43-100
+48 32 327 70 70esdentica.pl
Dentist, Oral Surgeon
Dentist
Oral Surgeon
Protetyka
Dental Clinic
Denture Care Center
Dental Implants Periodontist
Today 8:00 am – 8:00 pm
Monday 8:00 am – 8:00 pmTuesday 8:00 am – 8:00 pmWednesday 8:00 am – 8:00 pmThursday 8:00 am – 8:00 pmFriday 8:00 am – 8:00 pmSaturday 9:00 am – 12:00 pmSunday Closed
Google+ URL
People
Have them in circles
4 people
Rafał Wasik's profile photo
Jan Polak's profile photo
Rafi Was's profile photo
Szczech Lidia. Fryzjer. Salon fryzjerski damsko-męski's profile photo
Write a review
Review Summary
1 review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Rafi Was's profile photo
Rafi Was
6 months ago
Mój ulubiony dentysta. Pełna opieka i co najważniejsze kompleksowo i fachowo zajmują się moimi zębami.Polecam w 100% tego stomatologa.