Profile cover photo
Profile photo
Agnieszka Ć.
About
Posts

Post has attachment
Alien t-shirt
Hej kochani! Przepraszam za nieobecność ale moja siostra była na wakacjach i miałam trochę problemu ze robieniem zdjęć. Od tej pory mam nadzieję posty będą regularnie! Zapraszam!

Post has attachment
Only black
Witam wszystkich! Dziś byłam na sesji i przygotowałam dla was kolejną stylizację. Zapraszam!   

Post has attachment
Barbie Girl
Hej kochani! Witam was w kolejny poście. Mam nadzieję, że taka stylizacja wam się spodoba. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, skomentowania posta i jeśli blog się spodoba do obserwacji.

Post has attachment
grey overalls
 Witam was na moim blogu. Dziś na sesję ubrałam szary kombinezon. Zapraszam do obejrzenia zdjęć skomentowania posta i jeśli blog się spodoba oczywiście zaobserwować.  

Post has attachment
Powrót
Na samym początku po prostu przepraszam za tak długą nieobecność. Powracam więc i obiecuję częściej dodawać posty. Zapraszam.

Post has attachment
Holidays are coming
Hej kochani! Przepraszam za nieobecność ale ostatnio mam natłok pracy i coraz mniej czasu. Już niedługo wakacje więc włożyłam sukienkę na sesję. Zapraszam do skomentowania posta i jeśli się spodoba do obserwacji bloga.

Post has attachment
OOTD
Hejka kochani! Kto oglądał Eurowizję? Ja jak co roku oglądałam. Według mnie "Color Of Your Life" to świetna piosenka. No ale wracając  do postu zapraszam do obejrzenia zdjęć, skomentowania posta i jeśli się spodoba to oczywiście do obserwacji.

Post has attachment
Hello May
Hej kochani! Dziś byłam na kolejnej sesji więc zapraszam do obejrzenia zdjęć, skomentowania postu i jeśli wam się spodoba do zaobserwowania mojego bloga!

Post has attachment

Post has attachment
OOTD
Hejka! Parę dni mnie nie było lecz witam was z kolejnym postem. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, zaobserwowania mojego bloga i skomentowania tego posta.
Wait while more posts are being loaded