Profile cover photo
Profile photo
Чарда Гостинний двір
Територія смачного відпочинку
Територія смачного відпочинку
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
https://charda.com.ua/blog/bez-kategoriyi/rozhevi-okulyari-zavitali-do-gostinnogo-dvoru-charda.html
Презентація Закарпатської кухні в Гостинному дворі Чарда
Photo

Post has attachment
Практично кожен електронний пристрій – від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів з програмним управлінням – свого часу пройшли через руки програміста та комп’ютерника.
Тому, День комп’ютерника і програміста — це прекрасна можливість подякувати всім представникам цієї професії за створений комфорт для всього людства.
Зі святом!
Photo

Post has attachment
Лобі-бар Гостинного двору Чарда в Ужгороді є зручним місцем як для Ваших неформальних ділових зустрічей, так і для святкування визначних для Вас подій.
Серед асортименту лобі-бару Ви знайдете елітні сорти кави та чаю, алкогольні та безалкогольні напої, велике різноманіття коктейлів та десертів.

#ресторан #Чарда #Гостиннийдвір #страва #їжа #гурман #смачно #лобібар #відпочинок #кухня #Ужгород #отдых #вкусно #еда #блюдо #restaurant #food #Charda #Uzhorod
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Страви з печі – це носії емоцій, вони ексклюзивні і унікальні. Головною відмінністю є оригінальний смак їжі з ароматом деревного вогню, з типовою для деревної печі скоринкою – сильною, хрусткою і ароматною.

Запрошуємо Вас відкрити для себе світ смачних страв приготовлених в печі кухарями Гостинного двору Чарда! Світ в якому панує унікальна аура тепла, вогню, затишку і сімейної атмосфери!

https://charda.com.ua/menu/kitchen-menu/dishes-from-oven
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
В наш час багато людей веде малорухливий спосіб життя, а для того щоб не поправлятися, необхідно щодня вживати 50 грам сала. Сало абсолютно не містить в собі вуглеводів, а калорійність - від 720 до 902 ккал на 100 грам
Сало - це джерело таких цінних і незамінних жирних кислот як: пальмітинова, олеїнова, лінолева, ліноленова, стеаринова.
Цю смачну і корисну страву ви можете знайти і в меню Гостинного двору Чарда (http://charda.com.ua )
Photo
Wait while more posts are being loaded