Profile cover photo
Profile photo
Sylwia Z
29 followers
29 followers
About
Sylwia's posts

Post has attachment
O potężnych właściwościach olejków eterycznych wiadomo nie od dziś. Są silniejsze od suszonych ziół. W dzisiejszym poście dowiemy się o ich korzystnym wpływie na poprawę wzroku. Zapraszam :)
#planetaswiadomosci

Post has attachment
W świecie tak wielu niskich wibracji, otoczeni negatywnymi ludźmi, dźwigając na plecach własny bagaż trudnych doświadczeń stoimy w obliczu nie lada wyzwania, aby spojrzeć na wszystko w bardziej optymistyczny sposób. Dlatego ważne jest, aby wytrenować swój umysł tak, by nawet w trudnych chwilach umiał dostrzec również drugą stronę medalu. Zapraszam do lektury :)
#planetaswiadomosci

Post has attachment
Powszechnie przyjęło się, że główne źródła białka pochodzą z produktów odzwierzęcych, lecz istnieje wiele innych sposobów, aby i bez tego zapewnić sobie w codziennej diecie odpowiednią ilość tego bardzo ważnego składnika pokarmowego. Jeśli zatem jesteś wegetarianinem lub dopiero zamierzasz przejść na dietę bezmięsną koniecznie powinieneś poznać tych top 10 produktów bogatych w białko!

#planetaswiadomosci

Post has attachment
Dieta antynowotworowa musi zawierać pokarmy przeciwdziałające głównym przyczynom powstawania choroby. Poznaj zatem najsilniejszą żywność chroniącą przed rakiem występującą na naszej planecie. I ciesz się zdrowiem!
#planetaswiadomosci

Post has attachment
Intuicja jest definiowana jako "zdolność rozumienia czegoś od razu, bez konieczności świadomego rozumowania." Nasz instynkt prowadzi nas zawsze w możliwie najlepszym dla nas kierunku. Sztuką jest rozróżnić czy to podszepty intuicji czy też wkroczył do akcji nasz umysł. Zapraszam do lektury ;)
#planetaswiadomosci


Post has attachment
Jeśli jesteś bardziej świadomy niż inni członkowie Twojej rodziny może to stanowić pewien problem podczas świąt. Rozmowa z rodzicami, rodzeństwem, teściami czy nieświadomym partnerem może nie być łatwa i przyjemna- zwłaszcza, że nasze nawykowe reakcje powodują ponowne pogrążanie się w otchłaniach nieświadomości. Jak do tego nie dopuścić? Zapraszam do lektury ;)
#planetaswiadomosci

Post has attachment
"Stara śpiewka o głównym źródle wapnia – mleku i nabiale – to zaledwie śpiewka, upowszechniana, w zasadzie, nawet nie przez rolników i lekarzy (ci ostatni tylko ją zgodnie podchwycili), a przez producentów żywności i handlowców. Muszą przecież znaleźć bardzo ważkie argumenty żeby ludzie z niezmienną stałością i ochotą otwierali swoje portfele i kupowali towary. Producenci i handlowcy – to tak potężne struktury, że mogą stworzyć każdy mit. Jeżeli nagle, z jakiegoś powodu, produkty mleczne i handel mlecznymi artykułami żywnościowymi staną się nierentowne, nie wątp, że z miejsca stworzą nową śpiewkę. Śpiewka powinna być bardzo przekonująca, bardzo rozumna i ładna, by wszyscy w nią uwierzyli. Wykonawcy też znajdą się natychmiast – od gwiazd show-biznesu do profesorów. I nabywcy posłuchają i powiedzą: «Och jaka piękna i mądra nowa śpiewka!» I równie chętnie zaniosą do supermarketu swoje portfele. Zrozum, wszystko to można bardzo fachowo i wszechstronnie zorganizować. (Co z resztą się robi.)". Mocne, ale może warte przeanalizowania treści dla tych, którzy jeszcze nie czytali? Warte, aby puszczać je "dalej w obieg"
#planetaswiadomosci


Post has attachment
Depresja dotyka 350 milionów ludzi na całym świecie. Jest kombinacją czynników genetycznych, psychologicznych, fizjologicznych i zapalnych. W związku z tym coraz więcej osób korzysta z naturalnych środków zaradczych. Oto kilka z nich.
#planetaswiadomosci

Post has attachment
Nie wiesz jak poprawić pamięć i zwiększyć wydajność swojego mózgu? Oto 5 prostych kroków i 10 najlepszych naturalnych boosterów pamięci. Do dzieła!
#planetaswiadomosci

Post has attachment
Cała prawda o raku, chemioterapii oraz przemyśle farmaceutycznym. Jeśli rozważasz poddanie się chemioterapii lub choć pośrednio zetknąłeś się z tą chorobą musisz obejrzeć ten film! I to bezzwłocznie!
#planetaswiadomosci
Wait while more posts are being loaded