Profile cover photo
Profile photo
Sylwia Z
58 followers
58 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Połączenie tych składników mocno odżywia organizm oraz smakuje wyśmienicie! Kombinacja ta stanowi naturalny lek przeciwzapalny. Warto spróbować!
#planetaświadomości #naturalnylek #lekprzeciwzapalny #stanzapalny
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy uniknąć drenażu energetycznego ustalenie granic oraz nauka asertywności są niezbędne. Powinny zdecydować się na ten krok w szczególności osoby, które z różnych powodów tego unikają.
Często jednak bywa, że nie ustalamy granic poszanowania godności osobistej w “błahych kwestiach”, dla mniejszych rangą sytuacji. Wówczas, gdy dochodzi do potrzeby wyznaczania dużych granic, najczęściej czujemy się bezradni i całkowicie pozbawieni mocy. Ciężko zabierać nam głos w istotnych kwestiach, gdy nie robimy tego nawet, gdy chodzi o drobniejsze przewinienia. Możemy odzyskać moc tak szybko, jak szybko zaczniemy honorować uczucia z nas wypływające. W jaki sposób to zrobić i czy zawsze jest to konieczne? Czy tylko radykalne rozwiązania wchodzą w rachubę?
#planetaświadomości #zdrowegranice #ustalaniegranic #miłośćwłasna #asertywność
Add a comment...

Post has attachment
W życiu doświadczamy różnorodności na wiele sposobów. Odpowiednio używane zioła i przyprawy przynoszą wiele wspaniałych korzyści zdrowotnych. Najlepsze nie tylko dodają smaku naszym potrawom, ale mogą także zmniejszyć ilość sodu używanego podczas gotowania. Pomagają nie tylko doświadczać potraw na różne sposoby, ale również kontrolują naszą wagę. Można ich również używać, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dodając uzdrawiające rośliny lecznicze do codziennych posiłków, będziesz w stanie dbać o swoje zdrowie w sposób naturalny i holistyczny. Oto 12 najpotężniejszych przypraw, w które należy się zaopatrzyć, aby rozwiązywać problemy zdrowotne naturalnie, bez uciekania się do środków farmakologicznych.
#planetaświadomości #roślinylecznicze #zioła #zioławkuchni #przyprawy
Add a comment...

Post has attachment
Czy nieświadomie możemy pielęgnować nasze choroby? Dlaczego i po co tak wielu z nas to robi? Skąd się w ogóle biorą w nas takie mechanizmy? Czemu mają służyć i czy można to zmienić?
#planetaświadomości #podświadomość #sabotaż #autosabotaż
Add a comment...

Post has attachment
Samotność to tak naprawdę coś więcej niż tylko brak towarzysza, z którym moglibyśmy spędzać czas. Jest poczuciem bezwartościowości, niegodności, wyobcowania oraz odrzucenia. Może przybierać różne poziomy natężenia, doprowadzić nawet do punktu, w którym jesteś zupełnie oderwany od samego siebie. A to z kolei sprawia, że o wiele ciężej jest nawiązywać relacje społeczne.
Co może świadczyć o braku łączności z samym sobą? 5 krótkich wskazówek w najnowszym wpisie :)
#planetaświadomości #czujęsięsamotna #samotność #jestemsamotna
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma w życiu niczego ważniejszego od twoich wibracji. Twoje osobiste drgania są największym zasobem, ważniejszym od pieniędzy, czasu czy energii fizycznej. Wszystko to jest wtórne w stosunku do wibracji. Z niskiej energii lęku, niepokoju i przytłoczenia wszystko wydaje się trudne, w tym relacje z innymi. Niedobór i niedostatek są wtedy normą, a życie staje się walką o przetrwanie. Efektem niskich wibracji są wojny, ubóstwo oraz choroby. Na takich częstotliwościach obecnie nadaje świat, co nie oznacza, że jest to naturalnym stanem rzeczy. Z wysokiej wibracji miłości życie płynie swobodnie i w obfitości, a relacje są harmonijne.
Jeśli uczynisz dbanie o swoją częstotliwość energetyczną najważniejszą częścią każdego dnia, zmienisz całe swoje życie i zyskasz możliwość świadomego tworzenia życia, jakiego pragniesz.
Zapraszam na bloga <3
#planetaswiadomosci #wibracje #zmianynaziemi
Add a comment...

Post has attachment
Układ limfatyczny jest jednym z dwóch głównych układów krążenia w organizmie. Przeciążony może prowadzić do poważnych chorób przewlekłych, które wynikają z osłabionego układu immunologicznego, takich jak na przykład nowotwór. Zatykanie się “kanalizacji” limfatycznej bowiem może prowadzić do akumulacji toksyn, które organizm stara się usunąć. Często wymagane jest wsparcie z naszej strony.
Dzisiaj zatem o 10 strategiach detoksykacji układu limfatycznego. Zapraszam :)
#planetaświadomości #układlimfatyczny #limfa
Add a comment...

Post has attachment
Większość negatywnych reakcji emocjonalnych, nie ma nic wspólnego z tym, co dzieje się w teraźniejszości. Pochodzą one bowiem z bolesnych wspomnień z dzieciństwa. Są to tkwiące w nas głęboko emocje, z którymi jeszcze się nie zmierzyliśmy i sobie nie poradziliśmy. Najnowsze badania wykazują, że wspomnienia przechowywane są w komórkach całego organizmu, a nie tylko w jednym jego miejscu. Jest to tzw. pamięć komórkowa, wywołująca notoryczny stres, z którego nawet nie zdajemy sobie sprawy. Czym to grozi i jak sobie z tym radzić? Zapraszam na bloga :)
#planetaświadomości #wolnośćemocjonalna #pamięćkomórkowa
Add a comment...

Post has attachment
Chcemy tego czy nie, starzenie stanowi nieodłączną część naszego życia. Nie oznacza to jednak, że stan naszego zdrowia, samopoczucie czy wygląd zewnętrzny zależne są wyłącznie od metryki. Nigdzie nie jest również napisane, że nie możemy dobrze wyglądać pomimo upływu lat oraz emanować pięknem (zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznym) bez względu na ilość dekad, które mamy już za sobą. Na szczęście m.in. przy pomocy odpowiedniej diety możemy zapobiegać, a nawet cofać postępujący już proces starzenia i wyglądać młodziej nawet o 10 lat.
#planetaświadomości #cofnąć #zegarbiologiczny
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded