Profile cover photo
Profile photo
MarcinBus- busy z Polski do Holandii oraz Niemiec, Złotów w Wielkopolsce
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma przewozowa działa od lat i może się poszczycić stosownymi certyfikatami kompetencji zawodowych. Certyfikaty te stanowią potwierdzenie naszych umiejętności i profesjonalizmu naszego przedsiębiorstwa. Jakość przewozów z Polski do Holandii jest dla nas zawsze bardzo istotna. http://www.marcinbus.pl/o-firmie/certyfikaty/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze busy jeżdżą codziennie z Polski do Holandii i z powrotem. Zawsze mogą Państwo liczyć na miłą atmosferę w czasie przejazdu, jak również atrakcyjne ceny. Orientacyjny cennik usług znajdą Państwo na stronie internetowej - http://www.marcinbus.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W odróżnieniu od innych firm transportowych obsługujemy klientów na naprawdę dużym terenie. Oferujemy przewóz osób do Belgii i Holandii nie tylko z okolicznego Złotowa, lecz także z Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy i województwa zachodniopomorskiego. Szczegółową mapę pokazującą obszar naszego działania znajdą Państwo na stronie internetowej - http://www.marcinbus.pl/mapa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyjechałeś do pracy do Holandii? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza oferta przewozów busem z Polski do Holandii i z powrotem. Korzystając z naszych usług transportowych, będziesz mógł odwiedzać swoich bliskich w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami - http://www.marcinbus.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto skorzystać z naszego transportu busem do Holandii z województwa wielkopolskiego. Mamy na koncie wiele pomyślnie wykonanych zleceń i duże grono zadowolonych klientów. Nasi kierowcy są doświadczeni i świetnie radzą sobie na drodze w każdych warunkach. Bez problemu dowiozą pasażerów na czas - http://www.marcinbus.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy nie tylko przewóz osób w Polsce, lecz także przewóz busem za granicę. Wykonujemy kursy na trasach z Polski do Holandii i z Polski do Niemiec. Pasażerowie mogą zawsze liczyć na atrakcyjne ceny i przejazd komfortowymi busami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.marcinbus.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przewozów turystycznych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcecie skorzystać z usług naszej firmy przewozowej, zapraszamy do kontaktu. Czekamy na telefony, wiadomości mailowe i osobiste odwiedziny. Dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj - http://www.marcinbus.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzy Ci się wycieczka po Holandii lub Belgii? Lato to doskonały czas, by zwiedzić te piękne kraje. Jeśli szukasz wygodne i niedrogiego transportu, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozowych. Firma Marcin Bus oferuje przewozy z Polski do Holandii i Belgii, polecamy - http://www.marcinbus.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najwięcej Klientów mamy na terenie województwa wielkopolskiego, ale obsługujemy też osoby z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego czy zachodniopomorskiego. Zapewniamy tanie przewozy osób do Holandii, Belgii i Niemiec. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo mapkę pokazującą obszar naszego działania - http://www.marcinbus.pl/mapa/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tanie busy do Holandii? Sprawdź naszą ofertę! Dysponujemy komfortowymi busami i proponujemy atrakcyjne ceny. Busy prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Organizujemy przejazdy z Polski do Holandii przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozów - http://www.marcinbus.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded