Profile cover photo
Profile photo
GLOB-K&Z
1 follower
1 follower
About
GLOB-K&Z's posts

Post has attachment
Public
Korzystając z naszych usług, macie Państwo gwarancję rzetelnie wykonanego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, tuż na początku naszej współpracy. http://glob-kz.pl/
Photo

Post has attachment
Public
Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w obsłudze geodezyjnej. W celu zapoznania się ze szczegółowymi usługami, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://glob-kz.pl/.

Post has attachment
Oferujemy także innowacyjne usługi pozyskiwania danych pomiarowych poprzez skanowanie laserowe 3D. Więcej informacji na ten temat mogą Państwo znaleźć na stronie http://glob-kz.pl/services-item/skanning-laserowy/.

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wpisami na naszym blogu: http://glob-kz.pl/blog/, na którym zamieściliśmy przydatne informacje m.in. na temat procesu inwestycji budowlanych.
Photo

Post has attachment
Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Szczegóły: http://glob-kz.pl/services-item/geodezja/. 

Post has attachment
Celem naszej firmy http://glob-kz.pl/ jest zawsze świadczenie usług geodezyjnych najwyższej jakości, a także zadowolenie naszych Klientów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. 

Post has attachment
Nasza firma działa w branży budownictwa oraz architektury, oferując nowoczesne rozwiązania takie, jak skaning laserowy. Tego rodzaju technologia sprawdza się w wielu dziedzinach gospodarki, w tym m.in. w przemyśle, ochronie zabytków oraz transporcie drogowym i kolejowym. Posiadamy doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji zabytków w postaci numerycznej 3D: http://glob-kz.pl/services-item/skanning-laserowy/.
Photo

Post has attachment
Glob K-Z świadczy kompleksowe usługi z zakresu geodezji oraz budownictwa. Naszą specjalnością są rozgraniczenia, sporządzanie map do celów sądowych i do zasiedzenia. Wykonujemy również inwentaryzacje geodezyjno-architektoniczne. Z realizacjami naszej firmy, możecie zapoznać się za pośrednictwem strony: http://glob-kz.pl/portfolio/geodezja-realizacje/.
Photo

Post has attachment
Firma Glob K-Z specjalizuje się w obłudzie geodezyjnej inwestycji budowlanych, a także w gospodarowaniu nieruchomościami. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, wycenami nieruchomości, a także dokumentacją zabytków i skanowaniem laserowym. Bliższe informacje znajdują się na stronie: http://glob-kz.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeśli szukasz rzetelnego geodety, który zajmie się rozgraniczeniami nieruchomości, pomiarami lokalu lub sporządzeniem map do celów prawnych lub projektowych, to zapraszamy do współpracy z firmą Glob K-Z. naszą specjalnością jest również badanie stanu prawnego nieruchomości oraz inwentaryzacje podwykonawcze. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz biznesowych: http://glob-kz.pl/services-item/geodezja/.
Photo
Wait while more posts are being loaded