Profile cover photo
Profile photo
Virtual People Szczecin - projektowanie i tworzenie stron www
About
Virtual People Szczecin - projektowanie i tworzenie stron www's interests
Virtual People Szczecin - projektowanie i tworzenie stron www's posts

Post has attachment

Post has attachment
Solven cz.I. Z serii 'Virtualny Klient' dzisiaj na tapetę bierzemy firmę Solven - grupę finansową udzielającą pożyczek gotówkowych. Ze względu na wielość informacji, wpis podzieliliśmy na dwie części Współpracę z firmą Solven rozpoczęliśmy pod koniec 2013 roku. Wtedy przedmiotem realizacji była Aplikacja służąca do obsługi wniosków o pożyczki gotówkowe.
Pierwszym etapem była analiza przed-wdrożeniowa, w ramach której ustaliliśmy zapotrzebowanie klienta. Przyjęliśmy, że kluczowymi elementami będą moduły do obsługi: wniosków, windykacji oraz księgowości. Ponadto, Aplikacja została zintegrowana z systemem BIG, dzięki czemu administrator jednym kliknięciem może zweryfikować wiarygodność pożyczkobiorcy. Celem automatyzacji procesów rozliczeniowych wykonaliśmy integracje z bankiem wskazanym przez Klienta. Wiadomości SMS generowane są przy zastosowaniu integracji z zewnętrznym systemem. Tyle w telegraficznym uproszczeniu. Oczywiście system zawiera szereg dodatkowych (pomniejszych) narzędzi umożliwiających m.in. zarządzanie opłatami, treścią generowanych wiadomości, administratorami (w tym rejestracje aktywności), różne poziomy dostępności etc.
Gdy całość już przelaliśmy na papier i ustaliliśmy wszystkie niezbędne kwestie merytoryczne jak i formalne - przystąpiliśmy do realizacji. Nie obyło się bez problematycznych kazusów ale w miarę możliwości staraliśmy się zawsze wypracować optymalne rozwiązanie. W międzyczasie pojawiały się nowe pomysły dotyczące dodatkowych funkcjonalności, w ten sposób rodziły się kolejne etapy prac.
Równolegle opracowaliśmy oraz wykonaliśmy elementy identyfikacji wizualnej dla brandu Solven w tym m.in. projekt logotypu wraz z księgą znaku, kompletną wizualizacje strony www.solven.pl oraz materiały promocyjne. Zaproponowaliśmy kilka wariantów, ostatecznie zwyciężył wizerunek z dominującą zielenią. Sam serwis osadzony został w nowoczesnej konstrukcji, podzielonej na przejrzyste bloki i dostosowany do różnych rozdzielczości.
Kolejnym krokiem było wdrożenie programistyczne. W ręce użytkowników oddaliśmy przejrzysty, prosty w obsłudze oraz estetyczny serwis. Każdy pożyczkobiorca posiada swoje konto, w którym może m.in. przeglądać pożyczki, płatności, prywatne wiadomości czy złożone wnioski. Po szeregu testów i uruchomieniu produkcyjnym przeszliśmy do promocji, o której napiszemy już w drugiej części.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-17
15 Photos - View album

Post has attachment
Finalna wersja logotypu wykonanego na zlecenie dewelopera Modehpolmo II. Nowa inwestycja Warszawska Gorzów to 5-piętrowy budynek mieszkaniowo-handlowo-biurowy, powstający w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Logo powstało w oparciu o przekazane wizualizacje, tak aby w możliwie wierny sposób oddać charakter budynku. Całość wykończona doborowym towarzystwem barw, które w delikatny sposób nawiązują do standardów Gorzowa.
Photo

Post has attachment
Z serii 'Klient Virtuala', dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć firmę PAX PHU, z którą współpracujemy nieprzerwanie od 2009 roku. W pierwszej kolejności, nasze działania obejmowały przygotowanie długofalowej strategii promocji strony w zakresie pozycjonowania organicznego oraz kampanii SEM, a następnie świadczenie usług w powyższym zakresie. Docelowo zajęliśmy się również tworzeniem oraz administrowaniem stron internetowych poświęconych określonym grupom asortymentowym, dystrybuowanym przez klienta. Warto zauważyć, że PAX jako lider w swojej branży przykłada szczególną uwagę, by ich oferta w internecie była zawsze aktualna oraz łatwo widoczna dla potencjalnych klientów. Poza intensywnymi działaniami w zakresie SEM i SEO, kładziony jest również duży nacisk na produkcję oraz promocję filmów pokazowych na YouTube. Aktualnie PAX posiada na swoim kanale ponad 100 klipów, z czego najpopularniejszy ma ponad 43 tys wyświetleń. 
Kilka słów o firmie. PAX PHU od 2006 roku sprzedała i zainstalowała ponad 2000 urządzeń i maszyn do obróbki stali. Dzięki wysokiej jakości obsługi oraz zaangażowaniu swojej kadry, z biura znajdującego się w jednorodzinnym domku przenieśli się do własnej hali biurowo-magazynowej wybudowanej na obrzeżach Szczecina. Ciągła ekspansja i wiążący się z tym wzrost zapotrzebowania na powierzchnię, skutkowały powstaniem kolejnej, nowocześniejszej i jeszcze większej siedziby. 
Cieszymy się z możliwości bycia cząstką sukcesu odniesionego przez Klienta Emotikon ;)
Photo
Photo
2016-04-04
2 Photos - View album

Post has attachment
Jeden z ostatnich projektów http://netmarine.pl/ strona www dla Net Marine Sp z oo. Firma specjalizuje się w remoncie maszyn i urządzeń okrętowych. Prace graficzne przebiegały w ramach identyfikacji wizualnej klienta jednak sam design został kompletnie odświeżony. Strona oczywiście wykonana również z myślą o urządzeniach mobilnych. Dedykowany panel administracyjny pozwala szybko i łatwo zarządzać treścią. W ramach kompleksowego wdrożenia zostały również przeniesione archiwalne dane z poprzedniej wersji strony.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Automatyzujemy proces zamawiania kursów http://konfigurator.igielski.com.pl/ Wykonane narzędzie dla Grupa Igielski to szybki i intuicyjny konfigurator online wraz z dedykowanymi rozwiązaniami logicznymi oraz panelem administracyjnym umożliwiającym samodzielne zarządzanie po stronie klienta. 
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded