Profile cover photo
Profile photo
Tajemniczy Pokój Pokój Zagadek Poznań
1 follower -
Pokój Zagadek Poznań, czyli odpowiedz jakie atrakcje dla dzieci dostępne są w stolicy Wielkopolski. Pokazujemy co proponuje Poznań dla dzieci.
Pokój Zagadek Poznań, czyli odpowiedz jakie atrakcje dla dzieci dostępne są w stolicy Wielkopolski. Pokazujemy co proponuje Poznań dla dzieci.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Ferie w Wielkopolsce i wielu innych województwach zbliżając się wielkimi krokami. To czas w którym poszukuje się atrakcje dla dzieci Poznań, w których dzieci nie miały jeszcze szansy się bawić. Jedną z takich atrakcji jest Escape Room Poznań dla dzieci, czyli przygoda w bajkowej dżungli lub na wyspie dinozaurów. Wszystko po to, aby pokazać, że Poznań dla dzieci oferuje czego nie ma w innych miastach.

https://tajemniczypokoj.pl
Add a comment...

Post has attachment
Urodziny w Tajemniczym Pokoju ruszyły w pełni. Walka z dinozaurami oraz ekipa, który wyruszyła na ratunek tygrysom. Wszystko po to, żeby pokazać, że Poznań dla dzieci ma do zarefowania atrakcje jakich jeszcze nie było. Co sądzicie o imprezie urodzinowej w dzikiej dżungli?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przychodzi niekiedy taki czas, że nawet najdzielniejsi mieszkańcy dżungli wpadają w tarapaty. Ten śliczny tygrysek ze zdjęcia ma poważne problemy i potrzebuje Waszej pomocy. Zbierzcie ekipę śmiałków i pomóżcie tygryskowi. Przeczytajcie co się właściwe stało na naszym blogu https://tajemniczypokoj.pl/tygrysy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Atak dinozaurów" - najdłużej wyczekiwany escape room dla dzieci. Oficjalnie możemy zakomunikować że oficjalne otwarcie pokoju o dinozaurach już 1 września. W sam raz do powitanie roku szkolnego. Informacje już wkrótce na naszej stronie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na dzień dziecka dajcie się zamknąć w pokoju zagadek! Zmierzcie się z piratami lub odnajdzcie magiczny skarb - bo zabawa zaczyna się razem!

https://tajemniczypokoj.pl/
Photo
Add a comment...

To już oficjalne!
Z początkiem lipca możecie zmierzyć się z zadadkami w naszych nowych pokojach w ścisłym centrum miasta - Plan Wolności wita!

"Ucieczka z dżungli" oraz "Atak dinozaurów" - bo zabawa zaczyna się razem!

https://tajemniczypokoj.pl/
Add a comment...

Najserdeczniejsze życzenia z okazji zblżającej się Wielkiej Nocy. Wiele radości i Świąt spędzonych z najbliższymi!

Zespół Tajemniczego Pokoju

https://tajemniczypokoj.pl/
Add a comment...

Post has attachment

Rodzice!

Czy chcielibyście aby Wasze dzieci przeniosły się do miejsca, które znają tylko z bajek i legend?

Wierzymy, że kreatywność i współpraca jest ciekawsza od gier komputerowych.

Już teraz obudź w dziecku ducha podróżnika i zarezerwuj przygodę, która na długo pozostanie w Jego pamięci.

https://tajemniczypokoj.pl/
Add a comment...

Poprzez wszystko to co robimy, rzucamy wyzwanie stereotypowi, że dzieci najlepiej bawią się przed komputerem.
Wierzymy w myślenie inaczej. Zmieniamy je poprzez tworzenie miejsc, w których liczy się spryt, współpraca i wyobraźnia.
Tworzymy pokoje zagadek, ale to Wy decydujecie jak zakończy się Wasza przygoda.
...
Przenieście się do świata, który znacie tylko z bajek i legend...
http://tajemniczypokoj.pl/dla-dzieci/
Add a comment...

Post has attachment
Syndrom wakacji, czyli co robić w czasie wolnym od szkoły
  
BYSTRY UMYSŁ DZIECKA - kombinowanie, szperanie i rozwiązywanie zagadek to tylko kilka elementów dobrej zabawy. Dzieci potrafią zaskoczyć swoimi pomysłami na spędzanie wolnego czasu, jednak nawet im może tych pomysłów niekiedy zabraknąć. Warto wtedy podrzucić kolejny – wyjście do Pokoju Zagadek. Wiadomo, że kreatywność i współpraca są ciekawsze od gier komputerowych.
W czasie beztroskiego wypoczynku podczas wakacji całe rodziny wyjeżdżają, wypoczywają i poznają nowe miejsca. Jest to jedna z najbardziej konstruktywnych form spędzania czasu przez dzieci. Trudno się dziwić, bo nikt nie jest tak ciekawy świata jak najmłodsi. Chyba każdy z nas, dorosłych chciałby być bardziej jak one, dwa miesiące wolności, bez lekcji i szkolnych obowiązków. Jednak te dzieci, które poza miasto nie wyjeżdżają też mają pełno atrakcji dookoła. Jedną z nich jest Tajemniczy Pokój –  firma, która poprzez wszystko to co robi walczy ze stereotypem, że najlepsza zabawa zaczyna i kończy się przed komputerem.  Dzieci w wieku 7 – 15 lat prowadzeni przez ciekawość, szperanie po zakamarkach i kombinowanie mogą sprawdzić swoją umiejętność komunikacji, współpracy i logicznego myślenia  Tam to dziecko staje się bohaterem własnej gry i samo decyduje o tym jaki scenariusz ona przybierze.  Wcielić bowiem można się w marynarzy porwanych przez piratów w pokoju „Piraci atakują” lub w poszukiwaczy złota w pokoju „Wioska Indiańska” – do tego oczywiście potrzebny będzie odpowiedni ekwipunek otrzymany przy wejściu, zgrana ekipa i dużo pozytywnej energii. A z racji zakończenia  wakacji już teraz możecie odebrać kupon rabatowy na 10 zł na dowolnie wybrany pokój i zarezerwować swój termin na stronie www.tajemniczypokoj.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded