Shared publicly  - 
1
Miroslav Kučera's profile photoMiaggi Nguyen's profile photoRuslan Botsyurko's profile photoPavel Kulicka's profile photo
5 comments
 
To psal nějaký obdivovatel velkého Mistra, ne?
Translate
 
Já bych s tebou tak úplně nesouhlasil Patriku. Je mi jasný, že článek na blogu je subjektivní záležitost a taky to tak beru, ale musíš počítat taky s tím, že ty kvůli práci trávíš spoustu času u PC, kde je samozřejmě spousta věcí pohodlnější a efektivnější než na tabletu, ne všichni jsou na tom ale stejně. Já si na 7" PlayBooku rád po ránu a před spaním přečtu noviny v aplikaci ČT24, sem tam projedu G+ a Facebook, k obědu si vždycky připojím tablet přes HDMI k velký televizi v obýváku a pustím si Partičku nebo Ano, šéfe. Několikrát už jsem se učil na zkoušku jen z PlayBooku díky aplikaci Kindle, cestou do školy si v tramvaji můžu prolistovat materriály a už jsem párkrát i odebíral anamnézu do tabletu. Takže bych to nebral tak úplně jako že na tabletu jde všechno hůř než na desktopu a slouží jen k předvádění. Jasně, Photoshop si na něm neotevřeš a nenahradí ti v práci PC, na základní úpravy fotek ale podle mě bohatě stačí třeba online editor pixlr.com, hudbu si do něj taky bez problémů stáhnu a s multitaskingem jsem maximálně spokojený, ale to je věc jiného OS.
Translate
 
Počítače jsou na hovno.Počítače jsou na hovno.Počítače jsou na hovno.    

....Není daleko lepší jít a žít skutečný život? Mít sex se skutečným partnerem? Jet na skutečné motorce? Vylézt na skutečnou horu? Vidět na místě úžasnou přírodu naší Země?  Vždyť počítače nás ve všem omezují, berou nám náš čas určený ke skutečnému  žití!    ehm. asi tak.

Vždycky se jedná pouze o úhel pohledu a hlavně o to, co sami od sebe a našich věcí očekáváme..   :)))  
Translate
Add a comment...