Profile cover photo
Profile photo
Foonsy S.A.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Stało się! RODO weszło w życie. Czy wywróciło nasz świat do góry nogami? Nie, ponieważ byliśmy doskonale przygotowani, a co ważniejsze, do rozporządzania dostosowaliśmy nasz system – Foonsy®ERP. W jaki sposób? Ostatnia aktualizacja oprogramowania umożliwia m.in. nadawanie uprawnień Administratora Danych Osobowych, uruchamianie rejestracji zdarzeń w kluczowych obszarach, rejestrację zgody na przetwarzanie danych oraz identyfikację użytkowników i uprawnień przetwarzających dane. Dodatkowo wprowadza konieczność uwierzytelniania za pomocą identyfikatora użytkownika oraz bezpiecznego hasła, którego zmianę system wymusza już po 30 dniach. Poza tym oprogramowanie umożliwia anonimizajcę danych oraz stosowanie szyfrowanego połączenia z bazą danych w przypadku korzystania z Internetu.
Zatem co wprowadzenie RODO oznacza dla naszych Klientów? Absolutnie nic. Mogą dalej spać spokojnie, a w pracy skupiać się na rozwoju swojej firmy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Foonsy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz. A ponieważ tę opinię podzielają również nasi klienci, wielu użytkowników systemu Foonsy®ERP ucieszy wiadomość, iż w najnowszej wersji aplikacji pojawił się moduł rejestracji czasu pracy - fTimer. Co umożliwia to narzędzie? Określenie pracochłonności zadań, ustalenie udziału poszczególnych członków zespołu w danym projekcie i przede wszystkim analizę kosztów całego przedsięwzięcia. A jeśli dodamy do tego możliwość relacyjnego łączenia pomiarów z dowolnymi informacjami zawartymi w systemie (np. z zadaniami, kontrahentami, korespondencją czy wybranymi plikami), okazuje się, że fTimer może stanowić wybawienie dla firm kładących szczególny nacisk na ocenę efektywności swoich działań.
Wiecie, że przeczytanie tego tekstu zajmuje niecałe 40 sekund?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz system w wersji mobilnej zyskał właśnie nową funkcjonalność. Integracja aplikacji z technologią NFC umożliwia firmom rejestrację czasu pracy za pośrednictwem prywatnych smartfonów pracowników. Zapomnijcie o dodatkowym oprogramowaniu, kosztownej infrastrukturze i setkach kart zbliżeniowych! Wszystkie funkcjonalności tradycyjnych rozwiązań, bez dodatkowych kosztów użytkowania, zapewnia teraz Foonsy®ERP. To się nazywa synergia w biznesie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Finis coronat opus! Po kilkunastu miesiącach wzmożonej pracy, w pierwszych tygodniach nowego roku udało nam się zakończyć obustronną integrację systemu #ERP u jednego z naszych kluczowych klientów – producenta innowacyjnych systemów stolarki, firmy KRISPOL. Życzymy nowym użytkownikom oprogramowania Foonsy dalszych biznesowych sukcesów i wiemy, że ich osiąganie dzięki wdrożonym rozwiązaniom będzie teraz znacznie łatwiejsze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowy rok, nowe wyzwania, nowe projekty, nowe funkcjonalności… Jest jednak coś, co pozostaje po staremu. Nieustannie rozwijamy synergiczne oprogramowanie dla biznesu Foonsy, dzięki czemu nasz system staje się jednym z najlepszych i najbardziej kompleksowych rozwiązań klasy #ERP dostępnych na rynku. Jakie korzyści niesie ze sobą jego wdrożenie w przedsiębiorstwie, dowiecie się z lektury artykułu opublikowanego na portalu ERP24: http://bit.ly/2qZZU2a
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rok 2017 za nami! To było dwanaście miesięcy wytężonej, ale równocześnie owocnej, a tym samym bardzo satysfakcjonującej pracy. A działo się naprawdę dużo. Intensywnie rozwijaliśmy nasze oprogramowanie, wystartowaliśmy z kilkoma ambitnymi projektami i, co najważniejsze, udało nam się nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi.
Czy teraz nadszedł czas odpoczynku? Wprost przeciwnie – nie zdejmujemy nogi z gazu. Już w pierwszym tygodniu nowego roku znacząco powiększył nam się skład osobowy. Co więcej, mimo panującego wkoło zimowego rozprężenia, startujemy od razu z nowymi wdrożeniami. Jeśli Foonsy utrzyma tempo, rok 2018 zapowiada się na rekordowy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozytywnych efektów synergii w nadchodzącym roku życzy Foonsy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim klientom, dostawcom, partnerom biznesowym oraz ich najbliższym…
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy specjalistyczne oprogramowanie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem sprawdza się jedynie w dużych firmach? Oczywiście, że nie! O tym, jakie funkcjonalności oferuje system Foonsy®ONE i dlaczego każdy mikro i mały przedsiębiorca powinien zainteresować się tym rozwiązaniem przeczytacie w artykule opublikowanym na portalu magazynIT.pl: http://bit.ly/2ys5gS6
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded