Profile cover photo
Profile photo
Rad Iran
4 followers
4 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Public

Simon Fraser University

دانشگاه سایمون فریزر

دانشگاه سایمون فریزر یکی از دانشگاه های معتبردرایالت بریتیش کلمبیا کشورکاناداست. این دانشگاه یک دانشگاه پژوهشی دولتی است که همواره به عنوان یکی از دانشگاه‌های مهم کانادا مطرح بوده است.

دانشگاه سایمون فریزربه افتخار تاجر پوست و کاشف مشهور به این نام خوانده می شود.

دانشگاه سایمون فریزر بیش ازصد رشته متفاوت درهشت دانشکده در مقطع کارشناسی و بیش از 45 رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.
Add a comment...

Post has attachment
Public
🔴کشور استرالیا مانند سایر کشورها جشنواره های فرهنگی-هنری بسیاری را در شهرهای مختلف خود برگزار می کند که معروفترین آنها عبارتند از:

Canberra Balloon Festival
🎆جشنواره بالن ها در استرالیا

♦️هرسال در ماه مارچ بیش از پنجاه بالن زیبا و رنگارنگ بر فراز ساختمان مجلس سنا در شهر کانبرا به آسمان فرستاده می شود که در بین این بالن ها همیشه یک جفت زنبور عسل در حال رقص ، درخت استوایی ، لاک پشت ، نهنگ و آسیاب بادی وجود دارد.

♦️جشنواره بالن ها از سال 1986هر ساله در استرالیا برپا می شود و در مدت پرواز این بالن ها ، مردم در یک محیط شاد دور هم به جشن و شادی مشغول هستند
Add a comment...

Post has attachment
Public
تحصیل در کانادا دردانشگاه دالهاوسی
Dalhousie University

دانشگاه دالهاوسی

دانشگاه دالهاوسی یکی از شناخته شده ترین دانشگاههای منطقه آمریکای شمالی محسوب میگردد. این دانشگاه در سال 1818 درشهرهالیفکس Halifaxمرکز ایالت نوااسکوشیاNova Scotia تاسیس و یکی از قدیمی ترین دانشگاههای کانادا بشمار می آید.

دانشگاه دالهاوسی در سال 2018 جشن دویستمین سالگرد تاسیس خود را جشن خواهد گرفت.

دانشگاه دالهاوسی با ارائه 4000 دوره آموزشی در 180 رشته دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جزء دانشگاههای پیشرو در استان نوا اسکوشیا محسوب میگردد.
Add a comment...

Post has attachment
Public
مهاجرت به کانادا
Immigration to Canada


کانادا یکی ار بهترین کشورها برای زندگی و تحصیل است. طبق گزارشات UN از سال 2004 تا کنون کانادا همواره جزو ده کشور اول دنیا از نظر استانداردهای زندگی قرار داشته است. این کشور با جمعیت حدود 35 میلیون که نسبت به وسعت آن جمعیت نسبتا کمی محسوب می شود و هنوز افراد زیادی از کشورهای مختلف علاقه مند مهاجرت به کانادا هستند.

تاریخچه مهاجرت به کانادا

مردمان بومی کانادا Aboriginal سه گروه وبه نام های Indians, Metis, Inuit هستند که قبل از ورود مهاجرین انگلیسی و فرانسوی در این سرزمین زندگی می کردند.
Add a comment...

Post has attachment
Public

📝💰خدمات بیمه دانشجویی
بیمه دانشجویی برای تحصیل در استرالیا :

📍بیمه دانشجویی یکی از ملزومات صدور ویزای تحصیلی اکثرکشورها وبخشی از قوانین آنها می باشد. متقاضیان محترم قبل از اقدام ، جهت ویزای تحصیلی استرالیا می بایست بیمه دانشجویی خود را از شرکت های معتبر بیمه متناسب با طول دوران تحصیل در استرالیا دریافت نمایند .
مدت بیمه با توجه به مقطع تحصیلی دانشجویان در استرالیا متفاوت می باشد.
پوشش بیمه های دانشجویی از نوع استاندارد بوده وبسته به وضعیت تاهل سه نوع بیمه وجود دارد: http://www.rad-iran.com/services/student-insurance-services.html
Add a comment...

Post has attachment
Public
دانشگاه های کانادا
تحصیل در کانادا در دانشگاه اتاوا
University of Ottawa


این دانشگاه در شهر اتاوا یعنی پایتخت کشور کانادا و در استان Ontario قرار دارد. از این شهر به عنوان قطب سیاسی کشور یاد می کنند و به همین دلیل دانشکده ی حقوق در دانشگاه اتاوا، معتبرترین واحد علمی در این رشته در تمام کشور کانادا محسوب می شود. تاسیس دانشگاه به سال 1848 میلادی بر می گردد.
Add a comment...

Post has attachment
Public
مژد به علاقه مندان تحصیل در استرالیا و نیوزیلند
http://www.rad-iran.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public

رتبه بندی دانشگاه های کانادا
بیش از 90 دانشگاه در کانادا وجود دارد که 17 دانشگاه خصوصی وبقیه دولتی می باشند. بسیاری ازدانشگاه های کاناداجزء دانشگاه های برتر دنیا هستندومدارک اخذشده از آنها درسایرکشورهای دنیا معتبرمی باشد.

استانداردهای آموزشی بالای دانشگاه های کانادا یکی از ویژگی های بارزآموزش عالی این کشوراست وبسیاری از یافته ها، اکتشافات وتحقیقت علمی جهان در دانشگاه های کانادا انجام گرفته است. دولت کاناداسالانه برای پشتیبانی ازبخش تحقیقات دانشگاه ها بودجه بالایی درمقایسه با دیگرکشورهای پیشرفت جهان درنظرمی گیرد.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Public
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded