Profile cover photo
Profile photo
Tłumacz przysięgły angielskiego Chorzów, dr Grzegorz Panek
1 follower
1 follower
About
Tłumacz przysięgły angielskiego Chorzów, dr Grzegorz Panek's posts

Post has attachment
Wiedzę na temat umów handlowych i ich interpretacji czerpię nie tylko z książek, lecz także z praktyki tłumaczeniowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w pracy tłumacza wiem, że porozumienie z zagranicznym kontrahentem może zapewnić jedynie przekład najwyższej jakości. Zapraszam do odwiedzania strony: http://www.grzegorzpanek.pl/ oraz korzystania z usług mojego biura tłumacza przysięgłego!
Photo

Post has attachment
Decydując się na prowadzenie własnej firmy, trzeba mieć świadomość polskiego systemu prawnego! Jeśli samemu nie ma się odpowiedniej wiedzy i kompetencji, warto skorzystać z pomocy tłumacza przysięgłego. Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą usług mojego biura z zakresu umów handlowych i ich interpretacji, przekładów opinii prawnych, umów, aktów notarialnych, pism sądowych i procesowych na stronie: http://www.grzegorzpanek.pl/.
Photo

Post has attachment
Zaimponuj partnerom biznesowym, korzystając z usług tłumacza przysięgłego! W świecie biznesu każdy innowacyjny pomysł dla partnerów, z którymi robi się interesy, jest na wagę złota. Dlatego podczas większych spotkań czy konferencji warto sięgnąć po tłumaczenie symultaniczne oraz korzystać ze wsparcia mojego biura: http://www.grzegorzpanek.pl/ podczas biznesowych negocjacji.
Photo

Post has attachment
Każda epoka ma dominujący język w komunikacji! Starożytni prowadzili interesy, używając aramejskiego i greki, a we współczesnym świecie biznesu najważniejszy jest angielski. Gospodarki USA czy Wielkiej Brytanii należą do najważniejszych, dlatego języki używane w tych państwach odgrywają kluczową rolę w kontaktach biznesowych. Język angielski w sferze biznesowej nie jest już nawet traktowany jako obcy, ale jako podstawowy język komunikacji między kontrahentami. Więcej o usługach mojego biura tłumaczeń dowiecie się Państwo, odwiedzając stronę: http://www.grzegorzpanek.pl/.
Photo

Post has attachment
Prowadzenie firmy to dziedzina wymagająca znajomości zawiłego systemu prawnego oraz umiejętnej interpretacji przepisów! By mieć pewność, że Państwa interesy prowadzone są w sposób rzetelny i przejrzysty, warto nawiązać współpracę z moim biurem tłumaczeniowym: http://www.grzegorzpanek.pl/. Z przyjemnością pomagam w prowadzeniu negocjacji podczas różnego rodzaju spotkań oraz w odnalezieniu się w świecie przepisów. Decydując się na współpracę z moim biurem, zyskujecie gwarancję, że sprawy Waszej firmy zostały powierzone w dobre ręce!
Photo

Post has attachment
Profesjonalne usługi tłumaczeniowe w Chorzowie! Firma każdej wielkości potrzebuje fachowej obsługi prawnej z uwagi na nasz specyficzny system prawny. Dlatego w moim biurze tłumacza przysięgłego http://www.grzegorzpanek.pl/ oferuję Państwu wsparcie w wymiarze tłumaczeń prawniczych z języka angielskiego. Pragnąc uniknąć strat lub zwiększyć zyski, zawsze warto postarać się o profesjonalną obsługę swojej firmy!
Photo

Post has attachment
W moim biurze oferuję usługi tłumaczeń ustnych! Z przyjemnością wspieram moich Klientów podczas różnego rodzaju spotkań, wizyt u notariusza, negocjacji czy mediacji. Najczęstszą formą przekładu stosowaną przy tego typu okazjach jest tłumaczenie konsekutywne, wykonywane przeze mnie w przerwach pomiędzy krótkimi wypowiedziami zebranych osób. Więcej o moich usługach tłumaczeniowych dowiecie się Państwo, odwiedzające stronę: http://www.grzegorzpanek.pl/.
Photo

Post has attachment
Fachowe tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka angielskiego! Specjalnością mojego biura http://www.grzegorzpanek.pl/ są tłumaczenia prawnicze. Z racji posiadanego wykształcenia prawniczego, z przyjemnością podejmuję się tłumaczenia tekstów o wyższym stopniu specjalizacji. Z powodzeniem mogę Państwu zaoferować również usługi z zakresu tłumaczeń ustnych, przydatne podczas różnego rodzaju spotkań, wizyt u notariusza, negocjacji czy mediacji!
Photo

Post has attachment
Profesjonalne usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego w Chorzowie! Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy jako tłumacz oraz solidne przygotowanie teoretyczne w zakresie tłumaczeń prawniczych. Wykonuję moją pracę z dużym zaangażowaniem, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientów. Moje dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie: http://www.grzegorzpanek.pl/8/kontakt/. Zapraszam do nawiązania współpracy!
Photo

Post has attachment
Zapraszam Państwa do skorzystania z mojej oferty grupowej lub indywidualnej nauki języka angielskiego dla prawników! Oprócz rzetelnych tłumaczeń prawniczych, prowadzę również indywidualne szkolenia http://www.grzegorzpanek.pl/5/szkolenia/ w dogodnych dla Klienta terminach. Nauka języka z moją pomocą pozwala wprowadzić kursanta w realia konkretnych porządków prawnych. Po wstępnej rozmowie dostosowuję poziom do jego osobistych potrzeb i dobieram najwłaściwsze materiały. Zapraszam do wspólnej nauki, która z pewnością zaprocentuje!
Photo
Wait while more posts are being loaded