Profile cover photo
Profile photo
Fitness doubleDrive club
68 followers
68 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Jihlavská 24 mtb 2018 - záznam okruhu 8. ročníku MTB závodu v Jihlavě
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
záznam okruhu 7. ročníku MTB závodu v Jihlavě zde
Add a comment...

Post has attachment
Rok 2016 s fitness doubleDRIVE club Jihlava
Add a comment...

Post has attachment
záznam okruhu 6. ročníku MTB závodu v Jihlavě je zde
Add a comment...

Post has attachment
Rok 2015 s fitness doubleDRIVE club Jihlava
Add a comment...

Post has attachment
Styly jízdy na kole Spinner® / Riding a Spinner® bike / Spinning®
Add a comment...

NEWS únor 2016 - Čas na změnu a Jo-jo efekt

Je čas na změnu. A proto pojďte s námi pochopit, že pomalá a cílená cesta přinese lepší a dlouhodobější výsledky.
Jo-jo efekt je velice zákeřný. Když po drastické dietě, která nebyla spojena se cvičením, konečně zhubneme několik vysněných kilogramů, co se stane dál? Naše těla jsou skvěle fungující stroje – ovšem jejich naprogramování je často jiné, než bychom si přáli nebo mysleli. Co se v našem těle děje?
Drželi jste dietu, která nejčastěji spočívá v tom, že jste každý den jedli jen omezené množství potravin a prakticky jste trpěli hladem. Vydrželi jste to měsíc – a váha vám ukazuje, že jste lehčí o 6 kilo. Ovšem opravdu není proč se radovat. Pokud jste omezili příjem potravin, tělo hladoví a tudíž si vezme energii z vlastních zásob – bohužel si sáhlo do vašich svalů. Těch ztracených 6 kilo tudíž mohou být 4 kila tuku a 2 kila svalů. Vy jste spokojeně dosáhli svého cíle, takže si postupně dopřejete v jídle tak, jak jste byli zvyklí. A ejhle – za měsíc máte nahoře ne 6, ale rovnou 7 kilo a špatná zpráva je, že je to 7 kilo tuku. Tuk je lehčí než svaly, ale objemnější – to znamená, že na centimetry v pase je to ještě víc než před celým tímto dvouměsíčním procesem. Máte chuť tento jo-jo efekt opakovat?
Fitness klub doubleDRIVE spolupracuje s renomovanými nutričními poradnami. Klienty společně vedeme sice delší, zato však spolehlivou cestou k cíli. Náš dlouhodobý a nadšený klient ve spolupráci s nutriční poradnou a při pravidelném pohybu shodil 45 kilogramů tuku za 12 měsíců. Další klientka shodila za 7 měsíců 25 kilogramů tuku. A oba cvičením navýšili v těle objem svalů, což znamená, že dnes spořádají větší porce potravin, aniž by opět přibírali na váze. Protože osvalené tělo potřebuje energii na to, aby jeho svaly správně pracovaly, tudíž přijatou energii spotřebuje. Ideální alternativou tedy je, že cvičíme proto, abychom mohli normálně jíst.
Ano – tato cesta je delší než měsíční hladovka. Ovšem je dlouhodobá, trvalá a úspěšná. Jsme zde pro vás, abychom šli tu cestu s vámi a v případě uklouznutí vás vrátili zpět na nohy. Budeme spolu konzultovat vaše výsledky, budeme vás motivovat k pravidelnému pohybu, naučíme vás rozumět svému vlastnímu tělu, pomůžeme vám se změnou pohledu na denní stravování. Pokud nejste typ, který rád vaří a chystá si pravidelné jídlo, můžete si zdravé jídlo od renomované firmy u nás dokonce zakoupit.
V doubleDRIVE fitness chápeme, že cítit se dobře ve svém těle znamená někdy dokonale změnit svůj životní styl. Být hrdý na své výsledky a objevit radost z pohybu ve společnosti stejně naladěných lidí – to je náš společný cíl.
Váš tým doubleDRIVE clubu
Add a comment...

Post has attachment
Bonusy a partneři - díky exkluzivní spolupráci s partnery doubleDRIVE club nabízí svým členům i výhody mimo klub.
Add a comment...

Post has attachment
NEWS leden 2016 - Čas na změnu

JE TO TADY!!! ROK 2016. Všichni si navzájem přejeme „hodně zdraví“ nicméně s kdejakým neduhem si uvědomujeme, že to není zdaleka jen klišé. Jenom přání nestačí, takže ruku na srdce - co pro svoje tělo děláte vy sami?

Zvládli jsme předvánoční shon a ten vystřídaly poklidné Vánoce. Měli jsme najednou volnou chvíli k zamyšlení nad rokem uplynulým i nastávajícím. „Budu jíst zdravě a pravidelně. Nebudu se stresovat. Udělám si čas pro sebe. Chce to víc pohybu. 10 kilo půjde dolů. Ano, začnu cvičit a hned od pondělí!“ Jenže novoroční nadšení vydrží moc krátce, než aby nám zajistilo pevné zdraví po celý rok. K tomu, aby nám tělo mohlo sloužit bez bolestí, nemocí a různých omezení, je zapotřebí udělat tu největší investici našeho života. Pečovat o své tělo. Je totiž naše a nikdo jiný to za nás neudělá.

Všichni dobře víme, že přirozený pohyb je důležitý. A pokud je přes den náš pohyb omezený, je na nás, abychom si ho doplnili. V opačném případě nám ochabují svaly a tělo různě pobolívá, protože nemá oporu ve svalovém aparátu. Aby nám s přibývajícím věkem nepřibývaly i tukové polštářky, musíme tomu přizpůsobit náš energetický příjem a především výdej. To jsou obecné pravdy a pokud si je uvědomujeme, je to krok číslo jedna. Posun na druhou metu spočívá v tom, že se rozhodneme něco změnit. Krok číslo tři - zvedněte telefon a domluvte si fitness rande s instruktory v doubleDRIVE clubu. Jsme tu pro vás 365 dní v roce. Máte odhodlání na změnu? Pak jste na správné stopě!

Když potřebujete snížit váhu, vybudovat kondici, posílit svalstvo, zlepšit si náladu pohybem a mít prostě radost ze života ve vlastním těle - budeme vaším partnerem. Prvotní ostych z neznámého prostředí můžete nechat za rohem. Osobní přístup a korektní jednání je pro nás na prvním místě. Preferujeme dlouhodobou a efektivní spolupráci s našimi klienty. Navíc jsme fitness určené výhradně pro klientelu starší 18 let, takže nevybouřené mládí na posilovacích přístrojích u nás nemá místo. V doubleDRIVE clubu se zaměřujeme na funkční a zdravotní cvičení, které přizpůsobíme právě vám. A že si u nás přijdete na své, tak o tom není pochyb. Každý den s námi můžete být v pohybu a přirozenou, příjemnou a správnou cestou vás povedeme k vašemu cíli. A v tom je doubleDRIVE club již pátým rokem jiný a vždy bude. Náš klient je člen našeho fitness klubu. Známe vaši kondici, zdravotní stav, jaká jsou Vaše případná omezení a především – známe vaše cíle.

ROK 2016 darujte sami sobě! Zlepšit si kondici a případně i postavu zabere nějaký čas a práci. Ale postupně uvidíte první výsledky a vaše tělo se Vám náležitě odvděčí. Do plavek půjdete o několik kilo lehčí a na tváři o spokojený úsměv bohatší. Chcete tu změnu? Pro sebe? Jdeme do toho s vámi!

Těšíme se na vás – nejen v lednu, ale po celý rok.

Váš tým doubleDRIVE clubu
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded