Esu lengvai apstulbęs nuo Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos biurokratizmo lygio. Kreipiausi su konkrečia problema - nesiliaujančio spaminimo (kantrus esu - kentėjau du metu vangiai prašinėdamas liautis), užpildžiau skundą, prisiregistravęs jų portale. Ir - tyla.
Paskambinau porąsyk - telefonu maloniai painformavo, jog paskirtas atsakingas asmuo. Ir vėl tyla.
Galiausiai šiandien po n skambučių prisibeldžiau-pasirodo jie visą tą laiką aktyviai susirašinėjo su manim - prašė papildomų duomenų, negavę informavo, kad skundą, deja, teks atmesti. Vėl kreipėsi, nustatinėjo terminus, prirašė nemažai oficialių raštų. Papildomų duomenų nesulaukė, na ir atmetė, žinoma.
Bet nieko apie tai nežinojau, nes visas tas nirtulingas susirašinėjimas vyko jų pačių portale, jos sistemos viduje, nesiteikiant informuoti pareiškėjo (nors buvau nurodęs ir el. paštą, ir mobilųjį). Niekam, net skundo tyrėjai nešovė mintis brūkštelti žinutės. Labai patogu, ir dirbti (beveik) nereikia. O ir formaliai jie matyt teisūs. Bet biurokratai-gavrilos.
Dabar vieni sako, kad registruojantis reikėjo kažkur portalo užkaboriuose specialiai pažymėti, jog pageidauju gauti info el., kiti - kad tokios galimybės iš viso nėr.
Aš gi ir nemaniau jo tikrinti, nes registruojantis žinutė atėjo, tai maniau, kad ir vėliau gausiu pranešimus, jei koks judesys ten vyks. O pasirodo ni ni.
Teks viską iš naujo daryti - nepaliksi juk blogiečių nenubaustų, kai metų pabaiga ant nosies.
Vienintelis žmogus, sugebėjęs nuveikti neįmanoma darbą - šiandien brūkštelti man į el. paštą - buvo jų IT specas, tad keliu prieš jį kepurę.
https://www.youtube.com/watch?v=Kiuf9vpCFPU
Shared publiclyView activity