Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Poszukujecie odpowiedniego dla siebie sportu, który można uprawiać w ciepłe, wiosenne dni? Wybierzcie nordic walking! Poprawi nie tylko Waszą kondycję, ale też samopoczucie psychiczne. Pomoże rozruszać się po zimie i doda Wam wiele energii. W http://actireh.pl/ możecie się zapisać na zajęcia grupowe nordic walking. Zapraszamy do wspólnej aktywności! 
Photo

Post has attachment
Neurologopedia zajmuje się diagnozą i terapią różnych postaci zaburzeń komunikacji spowodowanych uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. Dotyczy to zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Neurologopeda zajmuje się przede wszystkim terapią mowy u dzieci i osób niemówiących oraz terapią karmienia u dzieci i osób z zaburzeniami jedzenia. Zapraszamy na konsultację do http://actireh.pl
Photo

Post has attachment
Wysoka jakość, duży wybór terapii, dobra lokalizacja i niskie ceny to jedynie kilka cech, które opisują gabinet rehabilitacyjny Actireh. Wykonujemy naszą pracę z pasją i poświęceniem. To Wasze dobro i zdrowie są dla nas priorytetami, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów. Wejdźcie na http://actireh.pl/ i zobaczcie co możemy Wam zaproponować. 
Photo

Post has attachment
Kinesiology Taping to wspomaganie rehabilitacji poprzez wykorzystanie specjalnego plastra o parametrach zbliżonych do właściwości ludzkiej skóry. Przez aplikację takiego plastra dajemy możliwość przywrócenia funkcji ruchowych. Jest to najbardziej rozwiniętą i dynaicznie się rozwijająca odmiana wspomagania terapii z użyciem plastra bazująca na ostatnich osiągnięciach wiedzy medycznej z obszaru terapii mięśniowo- powięziowej. Dostępna jest także w gabinecie rehabilitacji http://actireh.pl/
Photo

Post has attachment
Profesjonalne wspomagamy rozwój Waszych dzieci według rozmaitych metod. Jedną z nich jest Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz, czyli kompleksowa diagnostyka oraz terapia wad postawy i skolioz według koncepcji FITS. Posiadamy wykwalifikowanych terapeutów, który znają się na swojej pracy i potrafią nawiązać rewelacyjny kontakt z pacjentem. Nasz priorytet to zdrowie Wasze oraz Waszych bliskich! Zapraszamy na http://actireh.pl/dzial/oferta
Photo

Post has attachment
Ktoś z Twoich najbliższych lub Ty potrzebujecie konsultacji oraz wsparcia logopedycznego? Zapraszamy do http://actireh.pl/dzial/terapeuci gdzie gwarantujemy Wam profesjonalną opiekę ze strony naszych terapeutów. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową lub skontaktujcie się z nami telefonicznie, a z przyjemnością udzielimy Wam wszelkich niezbędnych informacji.
Photo

Post has attachment
NDT- Bobath to metoda mająca na celu pomoc dziecku we wszechstronnym rozwoju tak, by mogło uzyskać niezależność w życiu i wykorzystać swe możliwości na tyle, na ile pozwala istniejące uszkodzenie Układu Nerwowego. Główne cechy tej metody to wpływanie na napięcie mięśni, hamowanie nieprawidłowych odruchów czy integracja czynności zmysłów z właściwą reakcją ruchową, a także wiele innych o których przeczytacie na http://actireh.pl/dzial/oferta
Photo

Post has attachment
Jesteście zainteresowani naszą ofertą? Chcecie skorzystać z wspomagania rozwoju dziecka metodami neurofizjologicznymi, integracji sensorycznej, fizykoterapii, nordic walking czy innych usług? Zajrzyjcie na http://actireh.pl/dzial/cennik gdzie znajduje się przygotowany przez nas cennik. W niektórych wypadkach ceny są do indywidualnego uzgodnienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości możecie śmiało się z nami kontaktować, z przyjemnością udzielimy szczegółowej odpowiedzi na wszelkie pytania. 
Photo

Post has attachment
Niezbędna jest Wam rehabilitacja? Profesjonalną opiekę i pomoc fizjoterapeutyczną otrzymacie w http://actireh.pl/. Najszybciej skontaktujecie się z nami dzwoniąc pod numer 609 461 364, pisząc wiadomość na adres e-mail actireh@actireh.pl lub odwiedzając nas w naszej siedzibie na ulicy Kanafojskiego 3/23 w Olsztynie. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zadbamy do Wasze zdrowie. 
Photo

Post has attachment
Jeśli dokuczają Ci bóle kolana, barku, nadgarstka, czy innych narządów ruchu zapraszamy na profesjonalną konsultację ortopedyczną do naszego gabinetu http://actireh.pl/.  Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta, dostosowywanie się do jego potrzeb, a także fachową opiekę. Chętnie rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości i dołożymy wszelkich starań, aby poprawić Waszą kondycję zdrowotną, gdyż to jest nasz priorytet. 
Photo
Wait while more posts are being loaded