Profile cover photo
Profile photo
Biblioteka Cyfrowa Uniwersytetu Wrocławskiego
20 followers -
Biblioteka Cyfrowa UWr jest inicjatywą podjętą przez Bibliotekę Uniwersytecką we Wrocławiu zmierzającą do zachowania i popularyzacji bogatych zasobów dziedzictwa kulturowego zawartego w jej zbiorach.
Biblioteka Cyfrowa UWr jest inicjatywą podjętą przez Bibliotekę Uniwersytecką we Wrocławiu zmierzającą do zachowania i popularyzacji bogatych zasobów dziedzictwa kulturowego zawartego w jej zbiorach.

20 followers
About
Biblioteka Cyfrowa Uniwersytetu Wrocławskiego's posts

Post is pinned.
Zmiany w Regulaminie Udostępniania Zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że w związku z wprowadzeniem zmian do Regulaminu Udostępniania Zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu od dnia 9 czerwca 2017 roku wszyscy Użytkownicy korzystający ze zbiorów Biblioteki lub jej agend zobowiązani są do posiadania karty bibliotecznej. Prosimy o zapoznanie się z nowym Regulaminem. Szczegóły dotyczące rodzajów obowiązujących kart bibliotecznych zawarte są w Rozdziale I Regulaminu, § 3.

Post has attachment

Godziny otwarcia w okresie 15.06.2017 - 16.06.2017

Uprzejmie zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że Biblioteka Uniwersytecka w dniach 15.06-16.06.2017 roku będzie funkcjonować następująco:
- w dniu 15.06.2017 r. (czwartek) - nieczynna
- w dniu 16.06.2017 r. (piątek) - czynna w godzinach od 8:00 do 15:00

Post has attachment
Uprzejmie informujemy PT Czytelników, że Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu uzyskała próbny dostęp do pakietu baz Nano oraz Springer Materials, który będzie trwać do 30.06.2017. Dostęp możliwy jest również przez serwer PROXY.
Dostęp do serwisu:
https://nano.nature.com/
http://materials.springer.com/

Uprzejmie zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że Biblioteka Uniwersytecka w dniu 4.06.2017 r. (niedziela) będzie nieczynna.

Uwaga zmiana terminu szkolenia!


Informujemy, że planowane szkolenie z wykorzystania baz Scopus i Science Direct odbędzie się 5 czerwca 2017 r. (poniedziałek) w godzinach od 13:30 do 15:00 w nowym budynku Biblioteki przy ul. Fryderyka Joliot-Curie 12 (mała sala audiowizualna). Zmiana terminu nastąpiła na prośbę prowadzącej szkolenie - dr inż. Katarzyny Gacy z firmy Elsevier. Przepraszamy za powstałe niedogodności i jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych - pracowników naukowych, doktorantów i studentów UWr, a w szczególności przedstawicieli.

Uprzejmie zawiadamiamy P.T. Czytelników, że z powodu prac związanych z fumigacją zbiorów bibliotecznych oraz ich transportem, Czytelnia Zbiorów Specjalnych w dniu 25.05.2017 r. (czwartek) będzie czynna w godzinach od 8:00 do 15:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, że w dniu 6 czerwca 2017 r. (wtorek) w godzinach od 13:30 do 15:00 w nowym budynku Biblioteki przy ul. Fryderyka Joliot-Curie 12 (duża sala audiowizualna) odbędzie się szkolenie z wykorzystania baz Scopus i Science Direct. Szkolenie zostanie przeprowadzane przez dr inż. Katarzynę Gacę z firmy Elsevier.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych - pracowników naukowych, doktorantów i studentów UWr, a w szczególności przedstawicieli nauk ścisłych i biologicznych.

Uprzejmie zawiadamiamy P.T. Czytelników, że z powodu prac związanych z fumigacją zbiorów bibliotecznych oraz ich transportem, Czytelnia Zbiorów Specjalnych w dniach 17-18.05.2017 r. (środa - czwartek) będzie czynna w godzinach od 8:00 do 15:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

Post has attachment
Uprzejmie informujemy PT Czytelników, że Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu uzyskała próbny dostęp do kolekcji książekEBSCO eBook Academic Collection, który będzie trwać do 8.06.2017. Dostęp możliwy jest również przez serwer PROXY.
Dostęp do serwisu:
http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&custid=s7738106&profile=ehost&defaultdb=e000tww&groupid=main
Wait while more posts are being loaded