Profile cover photo
Profile photo
Biblioteka Cyfrowa Uniwersytetu Wrocławskiego
17 followers -
BibliotekaCyfrowa Uniwersytetu Wrocławskiego
BibliotekaCyfrowa Uniwersytetu Wrocławskiego

17 followers
About
Posts

Post is pinned.
Uwaga! Utrudnienia w Udostępnianiu Zbiorów

W związku z migracją systemu Virtua do nowszej wersji oraz instalacją oprogramowania Chamo informujemy, że od 20 do 29 września 2017 nie będzie czynny katalog elektroniczny Biblioteki Uniwersyteckiej (i bibliotek specjalistycznych) oraz nie będzie można dokonywać: wypożyczeń, zwrotów i prolongaty książek, rozliczeń kart obiegowych, a także zapisywać się do BUWr.

W agendach czytelnianych BUWr będzie można korzystać z materiałów wcześniej zamówionych (do 19.09.2017 r., do godziny 14:30), z księgozbiorów podręcznych oraz z materiałów własnych.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Add a comment...

Uprzejmie zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że Biblioteka Uniwersytecka w dniu 12.11.2018 (poniedziałek) będzie nieczynna.
Add a comment...

Biblioteka Uniwersytetu Wrocławskiego Oddział Informacji Naukowej i Dolnośląska Biblioteka Publiczna zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące dostępu do Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych (CWPN) - Academica.
Szkolenie odbędzie się 14 listopada 2018 roku (środa) o godzinie 10:00 w budynku przy ulicy Fryderyka Joliot-Curie 12, w Informatorium, na 1 piętrze. Szkolenie poprowadzi Pan Iwo Hryniewicz, pracownik Biblioteki Narodowej.
Potwierdzenie udziału w szkoleniu prosimy przesłać na adres e-mailowy sin.bu@uwr.edu.pl.
Add a comment...

Dwudniowe spotkanie seminaryjno-warsztatowe skierowane do lokalnych i regionalnych instytucji kultury, które są zainteresowane udostępnianiem swoich zbiorów w internecie. Szczegółowy program dostępny jest pod adresem - http://nina.gov.pl/…/tueuropeana_wroc%C5%82aw_program-warsz
Add a comment...

Post has shared content
Konsultacje społeczne w sprawie #Europeany (cyfrowej platformy europejskiego dziedzictwa kulturowego)
Wszystkie organizacje i wszystkich obywateli zainteresowanych prywatnie lub zawodowo cyfrowym dziedzictwem kulturowym lub szczególnie Europeaną zachęca się do wyrażenia swoich opinii, doświadczeń i oczekiwań dotyczących #Europeany i różnych aspektów tej platformy.
Add a comment...

Post has attachment

Serdecznie zapraszamy na koncert z okazji obchodów 25-lecia Biblioteki Austriackiej we Wrocławiu. Johannes Brahms: Piękna Magielona. Wykonawcy: Paul Schweinester – tenor (Austria), Lech Napierała – fortepian (Austria), Igor Kujawski – narrator (Polska). Teksty według Ludwiga Tiecka. Koncert odbędzie się w Oratorium Marianum (Gmach Główny Uniwersytetu Wrocławskiego - pl. Uniwersytecki 1) 16 listopada 2017 r. (czwartek), o godzinie 18:00. Wstęp wolny.
Add a comment...

Post has attachment
Uprzejmie informujemy PT Użytkowników, że Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu uzyskała próbny dostęp do pakietu bazy Taylor & Francis, który będzie trwać do 5.12.2017. Dostęp możliwy jest również przez serwer PROXY.
Dostęp do serwisu:
http://www.tandfonline.com/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy "Wrocław w latach 20. XX wieku. Kalejdoskop zdarzeń i obrazów".
Wystawa planszowa pokazująca historyczny obraz miasta i jego mieszkańców jest prezentowana w nowym budynku Biblioteki przy ul. Fryderyka Joliot-Curie 12 (parter) i będzie dostępna do końca grudnia bieżącego roku.
Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej w celu uzgodnienia terminu. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded