Profile cover photo
Profile photo
Zdeněk Šmejkal
91 followers -
Pilsner Urquell Ambasador, znalec Becherovky, grafik
Pilsner Urquell Ambasador, znalec Becherovky, grafik

91 followers
About
Posts

Oh common +Google. Open PDF in Chrome is bullshit! I want back the option to open it in Adobe Acrobat. You think you are the best for everything but you are not! Forms in PDF are not working very well in your browser... see it's browser not PDF reader... Don't be evil!
Add a comment...

Post has attachment
This is one of the reasons why I want YouTube RED in Czechia... NOW! Come on +Google!
Co na to +Google Česká republika, kdy to přijde? hm? ;)
Add a comment...

Alba v Google Photos jsou vlastně úplně k h... ničemu. Když ho vytvořim tak se na něj nikdo pořádně nekoukne, protože tady na google+ nikdo z mých přátel neni a odkaz se může šířit dál než bych chtěl. Krom toho jsem chtěl o něco soukromější offline sdílení, páč na fb to stejně už je a tohle jsem chtěl použít při osobnim setkání...

Ale ukazovat to někomu offline taky neni úplně sranda:
1. když budu na PC tak při procházení fotek přijdu o ty krásný mapky a lokace, takže přidaná hodnota žádná, leda, že bych se vracel na přehled fotek. Krom toho sedim u PC nebo to ukazuju na malym ntb (nebo na tv z ntb, ale to se zas vracíme o pár let zpátky sakra)
2. když to ukážu na Android TV, tak jedině přes chromecast, takže mapky jsou zač fuč - tentokrát úplně a krom toho neumí sphere ani zoom, takže zas přidaná hodnota 0.
3. můžu teda použít hdmi kabel (ale je rok 2016 sakra), na kterym to pujde jako na telefonu, já budu muset sedět kousek od televize, ale všechno pojede jak má... až teda zas na mapky, leda, že bych se opět vracel na přehled.

A tak já se tě +Google Česká republika ptám, chybující stvořiteli, co s tim albem mam jako dělat? Proč si hraju s mapkama, když je pak vlastně nemůžu nikomu ukázat? Přitom jsou strašně fajn u většího výletu pro lepší orientaci.
Co třeba nativní appku pro Android TV, která zobrazí i ty pěkný mapky, dovolí mi zoomovat panoramy a bude podporovat sphere (já chápu, že ovládání je omezený, ale neni to nemožnný)... To jak alba fungovali dřív s animovanou mapou a tak nějak velkými náhledy bylo pro tyto účely mnohem hezčí!

Fajn by taky bylo kdybych si album, podobně jako hudbu, mohl připnout do telefonu aby až to budu někomu v baru v podzemí, kde neni signál ukazovat, aby mi to vůbec ty fotky načítalo...
Add a comment...

Proc se tu nakonec z kazdy komunity stane jen forum bfu nebo reklamka?
Add a comment...

I just have to leave Androir wear community here on g+. It's full of retards asking: which watch should I buy... Probably none you stupid undecidable fucks without own opinions. If you need our permission and blessings than you don't need smart watch anyway! #littlebitofhate
Add a comment...

Už mi vlastně chybí jen Android Auto a mam komplet sbírku... 
Add a comment...

"Ne, Buh tvy modlitby dostava, ale hned je bez precteni maze. Stejne jako emailovy noviky z linkedinu" - Homer Simpson
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Austin
Photo
Photo
2015-08-02
2 Photos - View album
Add a comment...

Nemel jsem uplne duvod opoustet evernote pote co google predstavil keep, byt jinak pouzivam vesmes vse od google... Ale jak mi ted evernote furt dokola cpe placenej tarif, tak mi uz dosla trpelivost... A mozna pro me o neco jednodussi keep bude i lepsi
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded