Profile cover photo
Profile photo
Saeed Ghadiri
www.GhadiriSoft.ir
www.GhadiriSoft.ir
About
Posts

Post has attachment
پروژه "مخاطبین من" سرویس جدید از گروه نرم افزارهای Ghadirisoft می باشد که در آدرس http://www.ghadiricontacts.ir قابل دسترس می باشد.

کاربرین میتوانند با عضویت در این سامانه بصورت رایگان تا سقف 300 شماره فضای ذخیره سازی دریافت کنند و به کمک نرم افزار تحت اندروید این سامانه از شماره موبایل های خود یک پشتیبان ایجاد کنند. این پشتیبان در سامانه نگهداری شده و هرگاه به هر دلیلی نیاز به برگرداندن آنها شد دوباره به کمک همین نرم افزار می توانند شماره های خود را به گوشی موبایل خود بازگردانند.

کاربرد این سامانه نتنها در زمان از دست دادن شماره های ذخیره شده در گوشی بوده بلکه کاربرین به راحتی می توانند به کمک این سامانه شماره هایی را که در یک گوشی دارند به گوشی دیگر نیز انتقال دهند.
Add a comment...

با عنایت به استقبال کاربران و پیرو پیشنهادات و انتقاداتی که کاربرین این سامانه نسبت به آن داشتند، نسخه جدید سامانه "یادداشت های من" با ویژگی ها و امکانات جدید بر روی سایت این سامانه قرار گرفت.

نسخه جدید دارای ویژگی های زیر می باشد:
1- بهبود نمای کاری و User Friendly شدن دسترسی ها
2- استفاده از تکنیک Imageless برای افزایش سرعت بارگذاری سامانه
3- قابلیت ویرایش مجدد یادداشت ها
4- دسترسی به تقویم روز شمار برای ایجاد یک یادداشت جدید
5- نمایش یادداشت های قبلی مربوط به تاریخ یادداشت جدید
6- ایجاد همزمان یک یادداشت برای چندین تاریخ مختلف
7- نرم افزار دسترسی به سامانه برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید
Add a comment...

Post has attachment
پروژه "اسناد و مدارک من" در قالب یک سامانه رایگان تحت وب به آدرس http://www.GhadiriDoc.ir راه اندازی گردید.

با عضویت در این سامانه یک فضای رایگان در قالب Safe Box در اختیار کاربر قرار میگیرد که قابلیت ذخیره سازی اسناد و مدارک در قالب فایل های Jpg,Doc,Docx,PDF را دارا می باشد. از ویژگی های خاص این صندوق ذخیره سازی این اسناد در قالب فایل های ZIP می باشد که با کد امنیتی رمزنگاری شده و امنیت اسناد در خود سرور تامین میگردد.
Add a comment...

Post has attachment
نرم افزار ویرایشگر تصویر در سایت http://ghadirisoft.ir/#utility قرار گرفت. شما می توانید با مراجعه به سایت به صورت رایگان آن را دانلود کنید.

این نرم افزار به منظور سهولت کار عکاسان طراحی شده است، که این امکان را فراهم میکند تا بطور همزمان امکان اعمال تغییر اندازه قالب، تغییر اندازه عکس و ریزولیشن بر روی مجموعه ای از عکسها امکان پذیر گردد.

همچنین به کمک این نرم افزار می توان به راحتی عبارت خاصی را با رنگ بندی و انتخاب قلم مورد نظر روی تصویر ها بصور همزمان درج نمود.

از دیگر امکانان این نرم افزار قابلیت میکس یک تصویر با قالب PNG بر روی تصاویر اصلی می باشد. که این تصویر به عنوان یک آرم و یا لگو "Watermark" می تواند در هر نقطه که مورد نظر باشد درج گردد.

این نرم افزار بدون آنکه کیفیت اصلی تصویر را تغییر دهد ، تغییرات مورد نظر را ثبت میکند. همچنین محیط فارسی این نرم افزار می تواند شاخص خوبی برای کاربرانن ایرانی باشد.

این نرم افزار مبتنی بر Microsoft Framework 4 طراحی شده که ابتدا باید آن را بر روی سیستم خود نصب نمایید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
پروژه یادداشت های من یک سامانه تحت وب بوده و به کاربرین در یادآوری تاریخ های مهم کمک می کند.

اساس کار این سامانه بصورت ثبت یک یادداشت کوتاه بوده که یک تاریخ و ساعت خاص در آینده به آن اختصاص می یابد و سامانه در زمان مشخص شده این یادداشت کوتاه را به کاربر یادآور میشود. نحوه یادآوری یا از طریق پست الکترونیک و یا از طریق پیام کوتاه می باشد.

عضویت رایگان بوده و برای تست و آزمایش سامانه نیازی به پرداخت هزینه نیست. برای دسترسی به این سامانه می توانید به آدرس http://www.ghadirinotes.ir مراجعه نمایید.

بعد از پایان مرحله تست سامانه به صورت وب سایت، نرم افزار های قابل نصب بر روی گوشی های موبایل با سیستم عامل اندروید و اپل نیز ارائه خواهد شد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded