1 follower
About
Posts

Post has attachment
Chceš zvýšit sportovní výkon? Chceš, aby byl tvůj trénink efektivnější? Začni poslouchat hudbu. Podívej se na 7 dobrých důvodu, proč mít během cvičení sluchátka na uších.
Add a comment...

Je dokázáno, že muzika během cvičení zvyšuje fyzický výkon. Vybrali jsme 12 nejlepších písniček, které nesmí chybět v žádném workout playlistu.

Photo

30 minut běhat nebo 30 sekund sprintovat? Co je účinnější? Přinášíme další vhodný cvik pro Tabata trénink.

Kam se hrabe Spartan race. Je to sice nejznámější překážkový závod na světě, ale je nejdrsnější? Podívej co neuvěřitelného dokážou borci na soutěži Military Obstacle.

Chceš běhat rychleji? Trénuj jako Usain Bolt!
Podívej se na tréninkový plán Usaina Bolta.

Devátá zlatá medaile pro Bolta! Dnes v noci ve štafetě 4x100m získal další olympijské zlato.

Stále neporažen! Dnes v noci získal Usain Bolt osmé olympijské zlato. Kdo je fenomém Usain Bolt? Více se dozvíš zde:

Michael Phelps, nejlepší sportovec v historii olympijských her. Získal 22 zlatých, 3 stříbrné a 2 bronzové medaile. V čem tkví tajemství úspěchu? Více se dozvíš na: http://www.tabataworkout.cz/michael-phelps-nejlepsi-z-nejlepsich/