Profile cover photo
Profile photo
A-A Print. Usługi poligraficzne, drukarnia
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Proponujemy Państwu druk wizytówek o wymiarach 90 x 50 mm, 180 x 50 mm, 90 x 100 mm a także wydruk kart biznesowych CMYK. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wielkonakładowego druku offsetowego. https://www.aaprint.pl/oferta/wizytowki/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza drukarnia to bardzo atrakcyjne cenowo miejsce. Tutaj możecie wydać Państwo swoje książki. Profesjonalny druk książek odbywa się po uprzednim ustaleniu wszystkich szczegółów z klientem. Drukujemy książki w oprawach twardych, miękkich, zszywanych i klejonych. http://www.aaprint.pl/oferta/ksiazki/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedsiębiorcy często zastanawiają się, w jaki sposób zachęcić klienta do współpracy. Klient patrzy na drobne szczegóły. Jeżeli plik dokumentów, który będzie musiał ze sobą zabrać, zostanie podany mu w firmowej teczce, poczuje, że ma do czynienia z kimś wartym współpracy. http://www.aaprint.pl/oferta/teczki/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Realizacje zamówień warunkuje przesłanie plików na jeden z naszych adresów e – mail. Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych, firmy i instytucje, szczególnie z województwa śląskiego. Szczegóły znajdują się na stronie: http://www.aaprint.pl/wspolpraca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie AA Print przygotowaliśmy dla Państwa szczegóły oferty, z podziałem na kolejne produkty, drukowane w naszej firmie. Teczki firmowe, ulotki, karty katalogowe, foldery, katalogi, plakaty, naklejki i wiele innych propozycji znajdą Państwo pod adresem: http://www.aaprint.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm, przedsiębiorstw, organizacji i instytucji. Gwarantujemy wysoką jakość w atrakcyjnej cenie, a całość wykonaną z zachowaniem ustalonych terminów. Zapraszamy do przesłania zamówienia drogą elektroniczną: http://www.aaprint.pl/wspolpraca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze doświadczenie w branży poligraficznej zdobywamy już od 1990 roku! Dlatego też możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, wykonywane z zachowaniem najlepszych standardów. Nieustannie poszerzamy techniczne zaplecze naszej drukarni, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby: http://www.aaprint.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zależności od wielkości zamówienia, proponujemy Państwu wysokiej jakości wydruk naklejek (offsetowy lub cyfrowy) w dowolnym formacie do B2 włącznie. Do Państwa dyspozycji, jako podłoże pozostają do wyboru: papier samoprzylepny lub biała i transparentna folia samoprzylepna: http://www.aaprint.pl/oferta/naklejki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
AA Print to nowoczesna drukarnia offsetowa, obecna na rynku już od 1990 roku. Na przestrzeni wielu lat działalności rozbudowaliśmy zaplecze techniczne, zdobyliśmy nieodzowne doświadczenie i dzisiaj naszym Klientom możemy zaoferować kompleksowe usługi poligraficzne, drukarskie oraz introligatorskie: http://www.aaprint.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drukarnia AAPrint istnieje na rynku od 28 lat. Park maszynowy znajduje się w Mikołowie, przy ul. Poprzecznej 44. Pracujemy od poniedziałku do piątku na dwie zmiany. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawie kalkulacji i składania zleceń w godzinach od 8 do 16. Zlecane prace można odbierać od godziny 6 rano do 21 wieczorem. Specjalizujemy się w zleceniach małych i średnionakładowych, z krótkimi terminami realizacji. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dane kontaktowe oraz mapkę, aby ułatwić Państwu dojazd do nas. Zachęcamy do zapoznania się z naszą drukarnią: http://www.aaprint.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded