Profile cover photo
Profile photo
Bajkowo Ilustracje
55 followers
55 followers
About
Bajkowo's posts

Post has attachment
226 Kolorowanka WAKACYJNA*
Nie wiem jak planujecie spędzić wakacje... w mieście czy na wsi (tak się spędzało wakacje za czasów mojego dzieciństwa) teraz pewnie to Malediwy, Bora Bora i Kajmany ewentualnie Tybet . Obojętnie... Sama lecę na plażę, odpocząć i kompletnie się zresetować. ...

Post has attachment
225 Dzień dziecka _kolorowanka 2017*
*Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie." — Paulo Coelho Nie zatraćmy dziecka mieszkającego w nas... Wszystkiego dobrego !

Post has attachment
224 Czerwiec, początek wakacji...*
Cały rok czekamy na ten początek...początek lata. Pierwszy czerwca to zapowiedź ciepła, słońca, plaży i drinków pod palmami.  Przynajmniej dla mnie... choć do mojego urlopu jeszcze ...18 dni! JUHU! a jak wasze plany na wakacje?

Post has attachment
223 Dmuchawce*
Maj to jedyny miesiąc w roku, gdy ciepły wiatr rozsupuje 'śnieg'... dmuchawców! Uwielbiam!

Post has attachment
222 Dzień matki 26 maja*
W tym roku ilustracja z okazji dnia mamy jest kosmiczna, tak jak każda mama, dla której nie ma rzeczy nie możliwej.... :) Oraz mama jednego szczęściarza ! W ubiegłych latach pojawiły się inne rysunki mojego autorstwa z okazji dnia mamy oto kilka z nich: 1. ...

Post has attachment
221 Magnolia Magnolia liliflora*
Połowa kwietnia to ostatnia okazja spotkania kwitnących magnolii w pełnej krasie. Powyżej szkic kwiatu magnoli  Magnolia liliflora.

Post has attachment
Wesołych świąt Wielkiej Nocy!
Z okazji nadchodzących świąt,  życzę Wam wiele ciepła, spokoju i odpoczynku. Wesołych świąt!

Post has attachment
219 * Dzień czekolady
12 kwietnia wpisuje się w kalendarz jako dzień czekolady.  A każdy z nas wie, że nie diamenty, ani buty ani koc, nie zrozumie kobiety tak dobrze jak czekolada! Kolorowanka czekoladowa do druku dla Was. Mhmmmm smacznego!

Post has attachment
219 * Wielkanocne pisanki do kolorowania
Czas świąteczny nie musi być nudny. Zalecają żeby spędzić ten czas aktywnie, na polach,łączach, biegając, jeżdżąc... albo po porostu trzeba kolorować... jajka . Antystresowo i kolorowo. Pisanka nr 1. **kliknij na obrazek, pobierz, drukuj, koloruj** Pisank...

Post has attachment
218 Zając wielkanocny -kolorowanka*
Został tydzień do Wielkanocy. To już czas żeby podzielić się z Wami moimi wiosennymi kolorowankami do druku. Dzisiaj poleca się zając.
Wait while more posts are being loaded