Profile cover photo
Profile photo
ONLINE SERIÁLY
70 followers -
seriály online ke shlédnutí zdarma, seriály online zadarmo, české seriály online
seriály online ke shlédnutí zdarma, seriály online zadarmo, české seriály online

70 followers
About
Posts

Post has attachment
Ve světě seriálů je poměrně nový seriál s názvem Arrow, neboli v českém překladu Šíp. Hlavním hrdinou seriálu je postava s názvem Green Arrow, která si diváky (+Arrow (Fans))  ihned vtáhne do prostředí samotného seriálu. Seriál Arrow je vhodný snad pro všechny věkové generace a proto jej všem doporučujeme.

Více v našem článku... #arrow   #greenarrow   #sip  

Post has attachment
Seriál Upíří deníky, neboli v originálním názvu The Vampire Diaries si od začátku samotného vysílání omotal kolem prstu obrovské množství diváků a fanoušků nejen ve světě, ale také i v České republice.

Podívejte se s námi, o čem seriál vlastně je, kde se vysílá a co nás čeká v budoucnu. Více již v našem článku. #thevampirediaries   #upirideniky  

Post has attachment
Seriál První republika, který vysílá +Česká televize se může pyšnit stále větším a větším počtem diváků a fanoušků tohoto velice kontroverzního seriálu z období První republiky. Seriál rozhodně doporučujeme sledovat, jelikož se z něj dá i lecos naučit o historii ČR.

Více již v našem článku... #PrvniRepublika   #CeskaTelevize   #CT  

Post has attachment
Seriál Hra o trůny (+Game of Thrones)  se pomalu, ale jistě stává legendou mezi seriály obecně. Jedná se o nejrychleji stoupající seriál v oblíbenosti vůbec a tak se děje již od první odvysílané epizody. Pokud jste tento seriál ještě neviděli, pak Vám jeho shlédnutí vřele doporučujeme! Vice již v našem dnešním článku...

#gameofthrones   #hraotrůny  

Post has attachment
 Nový seriál v originálním názvu True Detective a u nás prezentovaný jako Temný případ se čím dál tím více těší vyšší popularity a to i přesto, že zatím nebyla odvysílána celá první série! O čem tento nový seriál vlastně je a jaké herecké obsazení se v něm dočkáme jsme podrobně rozepsali v našem dnešním článku.

#truedetective   #temnypripad   #thetruedetective  

Post has attachment
Seriály končí? Bazinga! Aneb kdo by neznal Sheldona ze seriálu +The Big Bang Theory, který u nás v České republice vysílá Prima Cool. V dnešním článku se podíváme na to jak tento slavný seriál začínal, čím si herci prošli a co nás čeká v budoucnu.

České fan stránky +Big Bang Theory CZ jsou zřejmě nejobsáhlejší zdroj informací v češtině u nás a my jim děkujeme, že pro ČR přináší stále aktuální informace o tomto oblíbeném seriálu.

Vice se dozvíte v našem článku... #teorievelkehotresku   #thebigbangtheory   #bazinga   #sheldoncooper   #bigbangtheory  

Post has attachment
Znáte někoho, kdo by neznal seriál Futurama od +Comedy Central? My rozhodně ne a pokud Vy ano, tak nejlepší řešení je takovéhoto člověka s tímto skvělým seriálem seznámit prostřednictvím našeho článku, kde jsme se podrobně podívali na to, jak Futurama vznikala, jak se postupně epizody vyvíjely a co nás v seriálu čeká do budoucna.

Více v našem dnešním článku...

Post has attachment
Pokud hledáte informace o Vašich oblíbených seriálech, pak je web www.online-serialy.cz právě pro Vás. Naleznete zde podrobné informace o nejznámějších českých i zahraničních seriálech a to včetně informací o epizodách, hercích, postavách, ale také hlášek, nebo zajímavostí z natáčení.

Web se neustále rozšiřuje a cílem projektu je obsáhnout všechny seriály, ať už více, nebo méně známé a poskytnout tak návštěvníkům přehledné info o tom, na co se chtějí následující období v TV, nebo na internetu dívat.
Wait while more posts are being loaded