Profile cover photo
Profile photo
Serwis CNC. Józef Karkowski
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy serwisowanie maszyn CNC. Ale zajmujemy się również sprzedażą maszyn do cięcia laserem, plazmą, autogenem. Posiadamy także części do nich. Zachęcamy do kontaktu, a nasz przedstawiciel przedstawi Państwu pełną ofertę naszej firmy. Dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie. http://serwiscnc.katowice.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do czytania artykułów na naszym blogu. Tutaj znajdują się treści dotyczące cięcia laserem światłowodowym, obróbki skrawaniem metali z wykorzystaniem technologii CNC, a dla pasjonatów – historia maszyn CNC. A to tylko część zamieszczonych tam artykułów. Zapraszamy. http://serwiscnc.katowice.pl/blog/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Metal nie jest łatwym tworzywem. Tylko doświadczeni pracownicy i nowoczesne maszyny poradzą sobie z precyzyjnymi działaniami w tym obszarze. Prosimy zaufać naszej precyzji, która idzie w parze z wydajnością. Szybko, skutecznie, bezproblemowo – tak pracują nasze profesjonalne maszyny do cięcia. http://serwiscnc.katowice.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zależy Ci na precyzyjnej i szybkiej obróbce metalu – warto skorzystać z maszyn CNC. Maszyny te pracują znacznie szybciej niż ręcznie sterowane urządzenia, a przy okazji działają znacznie bardziej dokładnie. Efekt jest godny polecenia. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie!
http://serwiscnc.katowice.pl/wpis-blog/specyfika-obrobki-cnc/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cięcie plazmą to także jedna z bardziej precyzyjnych metod cięcia. Plazma tworzy się dzięki pomocy palnika do cięcia. Warto wspomnieć, że w czasie cięcia plazmą najistotniejsza jest wysoka temperatura, która utrzymuje się w jądrze łuku plazmowego. Strumień plazmy z kolei ma naprawdę dużą prędkość!
Więcej informacji na temat tej metody znajdziecie w specjalnym artykule na naszym blogu. Zapraszamy!
http://serwiscnc.katowice.pl/wpis-blog/specyfika-ciecia-plazma/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zależy Ci na precyzyjnym cięciu cienkich materiałów? Polecamy korzystanie z lasera światłowodowego. Zastosowanie technologii światłowodowej pozwala na znacznie szybsze wykonanie pracy, a do tego bardzo dobry efekt. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na http://serwiscnc.katowice.pl/wpis-blog/ciecie-laserem-swiatlowodowym/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obróbka CNC jest wykonywana przy użyciu specjalnych maszyn. Proces ten trwa niezwykle krótko i szybko można dostrzec efekty! Takie maszyny pracują znacznie bardziej efektywnie niż urządzenia, które napędza się ręcznie. O niewątpliwych zaletach tych produktów przeczytacie na http://serwiscnc.katowice.pl/wpis-blog/specyfika-obrobki-cnc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na czym polega cięcie plazmowe? Jest to topienie, a następnie wyrzucanie metalu ze szczelin cięcia. Plazma może zostać stworzona podczas specjalnego palnika do cięcia! Ma liczne zalety i jest często używana w wielkie halach produkcyjnych i nie tylko. Więcej informacji udostępniliśmy na http://serwiscnc.katowice.pl/wpis-blog/specyfika-ciecia-plazma/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laser światłowodowy to urządzenie, które znakomicie sprawdza się w różnych halach produkcyjnych i firmach. Taki laser światłowodowy jest idealny do cięcia nawet bardzo cienkich materiałów, takich jak miedź, aluminium czy też mosiądz. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej!
http://serwiscnc.katowice.pl/wpis-blog/ciecie-laserem-swiatlowodowym/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że aby zostać profesjonalnym operatorem maszyn CNC warto przejść specjalny kurs? Nauczysz się wtedy obsługi maszyn i bez trudu poradzisz sobie a stanowisku pracy! Szczegółowe informacje udostępniliśmy w artykule! Zapraszamy!
http://serwiscnc.katowice.pl/wpis-blog/zostac-operatorem-maszyn-cnc/

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded