Profile cover photo
Profile photo
mohammad daniali
سئو کار شماره 1
سئو کار شماره 1
About
Posts

Post has attachment
پی بی ان لینک (pbn link) چیست؟
پی بی ان لینک (pbn link) از آن موضات جنجالی در مورد لینک سازی است که در آینده نزدیک در مورد آن در شبکه های اجتماعی زیاد خواهیم شنید و طبق معمول سئو کاران و فعالان حوزه کسب و کارهای اینترنتی مشغول نقد یکدیگر در مورد استفاده از این روش خواهند بود.

همینجا اعلام میکنم این مطلب بخشی از آن به صورت ترجمه و بخشی تجربه خودم می باشد .ترجه مقالات pbn links باید انجام شود هر چی باشه سورس قضیه اونور آبیه و این مطلب برای آگاهی دادن نوشته شده نه ترویج روش های سیاه.

معمولا منتقدان به ظاهر سئو کار در مواجهه با این جور مقالات در گوشه ای مینشینند دستی به ریش میکشند و فتوا صادر میکنند.در حالی که یا از این موضوع اطلاعی ندارند و یا برای اینکه خودشان از این روش ها استفاده کنند آن را مخفی می کنند.

پی بی ان لینک (PBN LINKS) چیست ؟

داستان این پی بی ان لینک ها از جایی شروع شد که داشتم در یک سایت فری لنسر اونور آبی (https://www.fiverr.com) را بررسی میکردم که مثل همیشه به سئو کار های آن ها برخوردم.

pbn service تبدیل شده است به یکی از پردرامدترین خدمات در این سایت البته دو نفر به دلیل برخورداری از شبکه های قوی تر سود سرشاری کسب کرده اند مثل این افراد :

likesfollow

gunn3r

در سایت فری لنسر fivver
برخی شبکه های پی بی ان لینک ابرانی هم شکل گرفته است که سازندگان آن ها مدعی تاثیر زیاد آن ها هستند اما به شخصه استفاده نکردم.

سایت blackhatlinks .com دسته بندی این روش لینک بیلدینگ را جز کتگوری یا دسته بلک هت یا همان روش سیاه قرار داده است.

pbn link مخفف Private Blog Networks می باشد ترجمه اون میشه “شبکه های خصوصی بلاگ”، به طوری که از سایت های معتبر که به صورت شبکه ای پیچیده به هم متصل شده اند و خدمات ریپرتاژ ارائه می دهند تا رتبه سایت شما در نتایج گوگل در رتبه های بالا قرار بگیرد.

ساختار اصلی شبکه های پی بی ان لینک و جایگاه سایت مشتری را در شکل زیر می توانید ببینید :پی بی ام لینک (pbn link)نکته مهم اینجاست که هیچ کدام از سایت های یک شبکه پی بی ان با هم از طریق لینک ازتباطی ندارند این باعث میشه طبیعی تر جلوه کنند.آیا این مخالف گایدلاین گوگل (Google’s guidelines) است ؟

کاملا همینطوره

گوگل تمایلی نداره شما متوجه شوید چطوری رتبه های برتر رو داشته باشید آن هم به صورت رایگاه (seo) اما کافی است بخواهید ادورز سفاش بدین تا ببینید چطوری در کمترین زمان ممکن به ازای پرداخت هزینه برای هر کلیک در سطر نتایج فرار گیرید.

هرچی باشه ۴۰ بیلیون در سال هزینه ادورز میره تو جیبش و الا تمایلی نداره هر کسی رایگان در نتایج جست و جو بالا بیاد.
استفاده از pbn link ها هنوز تاثیر گذار است؟

این عنوان در سال ۲۰۱۴ منتشر شد :پی بی ان لینک چیست

اگر این روش کار نمیکرد که نیاز به تهدید نبود البته در آن سال شبکه ها بسیار ضعیف بودند و ساختار ساده تری داشتند اما در سال ۲۰۱۸ این قضیه کاملا متفات است .

بین ۳۰ هزار تا ۵۰ هزار دامنه هر روز منقضی می شوند و بعضی از آن ها پتانسیل خوبی برای ورود به “شبکه pbn” شوند.

این معیار ها چه چیزی هستند ؟

دامین اتوریتی DA ، پیج اتوریتی PA ،معیار اعتماد به دامنه یا همان Trust Flowt، تعداد دامنه هایی که به شما لینک دادند Referring Domains و تعداد لینک هایی که به شما داده شده است Backlinks ، انکر تسکت های لینک شده Anchor Text .

برای بررسی دامین اتوریتی و پیج اتوریتی از ابزار OpenSiteExplorer استفاده کنید.

برای معیار میزان اعتماد به یک سایت از Majestic استفاده کنید.

و اما برای انالیز لینک های رقبا به صورت روزانه از ابزار دقیق Ahrefs استفاده کنید.

از همه این ابزار ها استفاده کردم اما اچرف اخرین ابزار یه چیز دیگست.

مهم اینه که بدونید گوگل چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را نه

چیزی که مهمه این است که بک لینک های داده شده به این دامنه ها را بررسی کنید کامنت های زیادی ب آن ها لینک نداده باشند و از ابزار های تولید لینک خودکار استفاد نکرده باشند

چطوری دامنه های منقضی را پیدا میکنند؟

برای این کار ۳ روش وجود دارد :

۱- broker

۲- Scraping

۳- Auctions

۴- Backordering

بعد هم یک هاست تهیه میکنند و هر سایت رو یک ای پی مجزا اختاص میدهند .

خودم از سرویس این دو شخص استفاده کردم شبکه های بسیار قوی با تاثیر گذاری فراوان داشتند مخصوصا اولی به طوری کلمات رقابتی را در یک بازه زمانی بین ۸ تا ۱۲ روز و گاهی زیر ۱۰ روز در گوگل تغییر می دهند . مدت حدود ۳ ماه از اخرین سفارش پی بی ان من میگذره و هنوز رتبه ۱ در آن کلمه کلیدی رقابتی هستم.

نا گفته نماند فقط به لینک مربوط نیست ،سئو شامل پارامتر های مهمی مثل سرعت سایت،محتوای سایت،ساختار سایت می شد که بخش مربوط به off page میتوانید از این سرویس استفاده کنید.

در مورد جریمه توسط گوگل با تستی که شخصا انجام دادم حتی بعد از اپدیت الگوریتم های خودش این موضوع رو هدف قرار نداده پیدا کردن این شبکه ها بسیار پیچیده است شاید با آن ها مثل بقیه سایت ها رفتار می کند چون آن ها اکثر پارامترهای لینک بیلدینگ و کیفیت را رعایت میکنند.
معایت پی بی ان لینک :

۱- شبکه های پی بی ان قوی انگلیسی زبان هستند و فقط مقالات به این زبان را قبول می کنند.

۲- بیشتر اعتبار این سایت ها در صفحه اصلی است و بعد از مدتی مطالب به صفحات داخلی می روند (خیلی تاثیر گذار نبود)

۳ – شما از انکر تکست های انگلیسی مرتبط به کلمات کلیدی میتوانید لینک بگیرید.

۴- پرداخت هزینه سرویس به دلار – این لحظه هر دلار نزیک ۱۴ هزار تومان می باشد گوگل جون مادر سازندت به ما ایرانی ها کمک بیشتری کن از داخل و بیرون داریم میخوریم))


مزایای پی بی ان لینک :

۱ – اعتبار بسیار بالای دامنه ها DA+70

۲- وجود تنها ۱ لینک اکسترنال در هر مقاله از سایت ها

۳- انشار محتوا های یونیک در این سایت ها

۴- پیدا کردن این شبک ها بسیار سخت و در عین حال غیر ممکن می باشد ( خیلی ظریف کار میکنند بدون گاف دادن)منابعی که میتوانید در مورد PBN LINK ها مطالعه کنید :
Beginners to Advanced Guide to Building a PBN
What are PBN backlinks? How do you create them?

دوستان سئو کار باید تست کنند و هزینه کنند و موش آزمایشگاهی داشته باشه ( سایت هایی برای تست رقابتی) ، شاهد هستیم اساتید سئو از خود شاگردان این اساتید بیشتر شده اند .

در اخر این نوشته تشکر میکنم از دوستان سئو کار قدیمی اقای شیرازی (وب ۲۴ )، آقای افشار (ایران سایت)، آقای پور محمد (سو موز)، آقای مهدی زاده (سئو روز) که مطالب خوبی در حوزه بهینه سازی سایت منتشر میکنند و میتوانید از راهنمایی این عزیزان استفاده کنید.


اگر میخواهید از تغییرات الگوریتم های گل مطلع شوید حتما در کانال تلگرام اوج سئو عضو شوید .

https://t.me/owjseoAdd a comment...

Post has attachment
تجربیات من در زمینه بازاریابی اینستاگرام به همراه راه کار های عملی که جایی نخواهید خواند .

به عقیده من حداقل در فضای مجازی برای مسلط شدن به هر شبکه اجتماعی و یا هر نوع کسب و کاری نیاز می باشد شما دو یا سه سال تجربه کسب کنید .
نمیشود با یک دوره و یا خواندن پی دی اف و حتی تحصیلات آکادمیک مدعی شد کار را بلد شده ایم.
یادم هست دو سال پیش در اینستاگرام همیشه به این فکر میکردم چه طوری می شود فعالیت پیوسته داشت بدون اینکه پالیسی آن ( قوانین و مقررات) نقض شود به دنبال راه حل های مختلف رفتم و در کنار بررسی هایم دو تا پیج غیر شخصی راه اندازی کردم تا روش هایی را که یاد گرفتم پیاده کنم اعتقاد دارم چه در سئو و چه در هر نوع فعالیتی باید موش آزمایشگاهی شما فراهم باشند.
یک پیج نیز خریداری کردم مربوط به فن پیج یک گروه موزیک بود با حدود ۳۰ کا فالوور ، این یه تجربه جدید بود با کاربران بسیار زیاد که چیز های زیادی یاد گرفتم مانند اینکه سعی کنید مطالبی مخالف با عمومیت جامعه نگذارید چراکه اداره یک پیج بزرگ کاملا استراتژی متفاوتی دارد نسبت به پیجی با ۱۰۰ فالوور شما در این حالت باید به فکر افکار عمومی نیز باشید اگر در مورد بازیگر محبوبی بد گویی یا خلاف انتظار عموم بگذارید ریپرت هایی را دریافت خواهید کرد که منجر به دیس شدن اکانت شما با دارامد چند میلیونی به مدت حداقل ۱ ماه خواهد شد.
پیج دیگری را خریداری کردم به مبلغ ۲۰ میلیون با تعداد فالور های ۲۲۰ هزار و درآمد ۳ میلیون در ماه به نام بازیگران سینما و به مدت حدود دو سال بر روی آن کار کردم به دلیل اعتبار بالای پیج ادمین های زیادی به اصطلاح با ما تب لایک میرفتن هر پست ما حداقل ۴۰ هزار بازدید یکتا یا همان ریچ داشت. پس برای کسب درامد با پیج های بزرگ نیاز به تعامل با سایر ادمین های اینستاگرام دارید.
الگوریتم های اینستاگرام

بله اینستاگرام هم مانند گوگل دارای الگوریتم هایی می باشد که سئو کار ها بهتر با رفتار این الگوریتم ها آشنا می شوند. اینستاگرام یک الگوریتم مشخص دارد که مخصوص پیج هایی با فالوور زیاد می باشد یعنی رفتاری که با نوع پیج ها میشود با یک پیج تازه تاسیس و یا تعداد دنبال کننده کم بسیار متفاوت است.
در این نوع پیج ها آنفالو کردن کاربران در صورتی که در مدت زمان کوتاهی صورت بگیرد به اصطلاح ادمین های اینستا پست به اکس نمیره در مورد این کلمه اکس در ادامه توضیح داده ام .

یک الگوریتم کیفیت معرفی کنم به نام شادو بن (shadowban) که به حالتی گفته میشود که پست شما با وجود هشتگ بازدید ندارد یعنی اینستا شما را مجازات کرده و قدرت شما را کم کرده است معمولا زمانی اتفاق می افتد که شما در تب لایک زیاده روی کرده باشید هشتک های نامرتبط که صرفا برای افزایش بازدید زده می شود نیز در شادو بن شدن پیج موثر می باشد .برای اینکه بدانید پیج شما شادوبن شده است یا نه یک هشتگ اختصاصی مانند #محمد_دانیالی در زیر یک پست خود بزنید و بعد از چند دقیقه آن را جست و جو کنید و یا روی هشتگ خود بزنید ببینید پست شما نمایش داده خواهد شد یا نه
ادامه مطلب در لینک زیر :

https://iranseosite.ir/%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%aa%db%8c%d9%86%da%af/
Add a comment...

Post has attachment
انتشار نسخه جدید سرچ کنسول گوگل (Google Search Console beta) بعد از ماه ها انتظار منتشر شد.

کنسول جدید گوگل نسخه بتا از نظر ظاهری بسیار متفاوت تر از ورژن قدیمی سرچ کنسول می باشد.

مدیران وب سایت ها راحت تر و سریع تر گزارش های وضعیت وب سایت خود را دریافت خواهند کرد و میتوانند ارتباط بهتری با

گوگل داشته باشتند.

از ویژگی های کنسول بتا جستجو google beta Search Console میتوان به ارائه گزارش های ۱ ساله اشاره کرد چیزی که بسیاری از وب مستران از گوگل انتظار داشتند این نوع گزارش ها را در اختیار صاحبان سایت ها قرار دهد.

این نسخه هنوز ایراداتی دارد و طبق بررسی های “ایران سئو سایت” هنوز برخی اطلاعات مانند لینک ها و … نمایش داده نمی شود و یا به صورت ناقص کار میکند که البته جای نگرانی ندارد و نسخه قدیمی هم در کنار آن لینک شده است.

این یک امتیاز برای سئو کاران محسوب می شود که بتوانند اطلاعات بیشتری از سایت ها به دست بیاوررند.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید کل کلیک ها و بازدید ها در ۱۲ ماه گذشته نمایش داده می شود با فیلتر هایی برای نسخه موبایل و دکستاپ و ماه های خاص موجود است.
Add a comment...

Post has attachment
دیجیتال مارکتینگ چیست
دیجیتال مارکتینگ چیست و چه ابزارهایی احتیاج دارد

دیجیتال مارکتینگ چیست (What is Digital Marketing) و چه ابزارهایی برای یادگیری اصول بازاریابی دیجیتال لازم داریم .

در مورد دیجیتال مارکتینگ چیست ابتدا باید تعریف ساده داشت : به تبلیغات ارائه شده از طریق کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو (سئو)، وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، ایمیل و برنامه های تلفن همراه اشاره دارد. در حالی که این اصطلاح گستره وسیعی از فعالیت های بازاریابی را پوشش می دهد.۱- بازاریابی موتور های جست و جو یا Search Engine Marketing می باشد

این خودش دو مورد میشه یا به صورت ارگانیک و طبیعی در صفحه اول موتور جست و جو مانند گوگل قرار میگیرید و یا باید هزینه هایی پرداخت کنید تا نمایش بهتری داشته باشید.

روش طبیعی نمایش در صفحه اول گوگل که بهش میگن روش های سئو وب سایت که ما در آسیا سئو بسیار به آن مسلط می باشیم .با رعایت ده ها فاکتور و صرف مدت زمان نسبتا زیاد میتوانید رتبه خوبی در بعضی از کلمات کلیدی داشته باشید که یکی از خدمات تخصصی همین سایت می باشد و میتوانید با تماس بگیرید تا براتون انجام بدیم.
بازاریابی شبکه‏ های اجتماعی

در Social Network Marketing مردم فقط به دنبال تماشای فیلم ناز کردن گربه ها و پست کردن خودکشی های مردم در رسانه های اجتماعی نیستند. بسیاری از شبکه های اجتماعی برای کشف، تحقیق و آموزش خود در مورد یک نام تجاری قبل از برقراری ارتباط با یک سازمان و یا شرکت ساخته شده اند.

برای یک دیجیتال مارکتر ، پست گذاشتن در فیس بوک و توییتر به خودیه خود کافی نیست. شما همچنین باید عناصر اجتماعی را در هر جنبه ای از بازاریابی خود بچرخانید و فرصت های به اشتراک گذاشتن در سایر سوشیال مدیا ها مانند اینستاگرام و گوگل پلاس را به هیچ وجه از دست ندهید.


ییشتر مخاطبان شما می خواهند با محتوای شما ارتباط برقرار کنند، به احتمال زیاد آنها بخواهندمطالب مفید شما را به اشتراک بگذارند. این در نهایت منجر به تبدیل آنها به مشتری می شود. امیدوارم که دوستان خود را برای تبدیل شدن به مشتری دائمی تحت تاثیر قرار دهند و تعداد کاربران و مشتریان شما روز به روز بیشتر شود در این حال شاهد افزایش ترافیک سایت خود نیز خواهید بود.


آیا میدانستین ۴۷ در صد از تمامیه کاربران اینترنت که علاقه مند به حضور در شبکه های اجتماعی هستند از فیسبوک استفاده میکنند و ۸۸ درصد این کاربران در شبکه پینترست حداقل یک پین ایجاد کرده اند. ( نتایج بر اساس آنالیز سایت jeffbullas.com)
۴ – بازاریابی توسط ایمیل یا ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)

شرکت دیجیتال مارکتینگ بسازی پیدا شده اند که این نوع مارکتینگ را انجام می دهند.ایمیل مارکتینگ یکی از اصول دیجیتال مارکتینگ است که بیش از دو دهه قدمت دارد .نخواهد شد و خواهد بود.هنوز سریع ترین و مستقیم ترین راه برای رسیدن به مشتریان با اطلاعات حیاتی در مورد آن ها است.دلیل ساده است: کاربران بسیاری در اینترنت به ایمیل های خود متصل هستند. فقط از خودتان بپرسید که چند بار ایمیل خود را در ساعت گذشته چک کرده اید منظور ما همین است اهمیت ایمیل مارکتینگ به دلیل طیف گسترده استفاده مشتریان .
روش پرداختی به ازای کلیک روی تبلیغ شما رو بهش (ppc) که مخفف Pay Per Click است نیازمند تشکیل کمپین گوگل ادورز در گوگل می باشد.فقط زمانی که روی تبلیغ شما کلیک شود پرداخت می کنید و هزینه از کمپین شما کم میشود. شما می توانید تبلیغات PPC خود را برای کشور هایی خاص و یا شهر هایی مشخص شده تنظیم کنید دست شما روی این نوع تبلیغ باز است متاسفانه در ایران این خدمات با محدودیت مواجه است از طریق ما میتوانید سفارش بدین.

خب در نتیجه برای رسیدن به نتیجه سریع تر و باز خورد فعالیت خود میتوانید از روش پرداختی استفاده کنید اما اگر میخواهید با نتیجه طبیعی و ماندگاری بالا در صفحات نمایش داده شوید از سئو استفاده کنید.
۲- بازاریابی محتوا یا کانتنت مارکتینگ CONTENT MARKETING

اگر نام بازاریابی محتوا را نشنیده باشید اوضاع کمی بحرانی می شود چرا که در دیجیتال مارکتینگ قدرت زیادی دارد،زمانی که ما به عنوان مدیران سایت سعی میکنیم محتوای خوب و کاربر پسند تهیه کنیم باید به میزان ماندگاری و جذب مشتری در سایت هم توجه کنیم این نوع مارکتینگ به سئوی پیشرفته و مدرن شما در سال ۲۰۱۸ بسیار کمک میکند شما از آن برای فعالیت در شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ خود میتوانید استفاده کنید.ایجاد محتوا هوشمندانه که در طبیعت خود تبلیغاتی نیست، بلکه به جای آن آموزشی و الهام بخشیدن است، تهیه این نوع محتوا سخت است اما ارزش تلاش کردن رادارد. ارائه محتوایی که مربوط به مخاطب شماست، به شما کمک می کند که آنها را به عنوان منبع ارزشمند اطلاعات مشاهده کنید. علاوه بر آن،محتوای مجرب باعث می شود که آنها کمتر به شما خیره شوند در حالی که متوجه منظور شما نشده اند و یا اطلاعات ناقصی از کسب و کار شما کسب کرده اند.


Add a comment...

Post has attachment
انتشار نسخه جدید سرچ کنسول گوگل (Google Search Console beta) بعد از ماه ها انتظار منتشر شد.

کنسول جدید گوگل نسخه بتا از نظر ظاهری بسیار متفاوت تر از ورژن قدیمی سرچ کنسول می باشد.

مدیران وب سایت ها راحت تر و سریع تر گزارش های وضعیت وب سایت خود را دریافت خواهند کرد و میتوانند ارتباط بهتری با

گوگل داشته باشتند.

از ویژگی های کنسول بتا جستجو google beta Search Console میتوان به ارائه گزارش های ۱ ساله اشاره کرد چیزی که بسیاری از وب مستران از گوگل انتظار داشتند این نوع گزارش ها را در اختیار صاحبان سایت ها قرار دهد.

این نسخه هنوز ایراداتی دارد و طبق بررسی های “ایران سئو سایت” هنوز برخی اطلاعات مانند لینک ها و … نمایش داده نمی شود و یا به صورت ناقص کار میکند که البته جای نگرانی ندارد و نسخه قدیمی هم در کنار آن لینک شده است.

این یک امتیاز برای سئو کاران محسوب می شود که بتوانند اطلاعات بیشتری از سایت ها به دست بیاوررند.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید کل کلیک ها و بازدید ها در ۱۲ ماه گذشته نمایش داده می شود با فیلتر هایی برای نسخه موبایل و دکستاپ و ماه های خاص موجود است.
#سئو #کنسول #کنسول_گوگل
#google_consol
#google
#گوگل
Add a comment...

Post has attachment
بینی های گوشتی پوست ضخیم و غضروف ظریفی دارند. از آن جایی که روش های قدیمی اغلب برای عمل جراحی بینی گوشتی بی فایده هستند کم تر مورد استفاده قرار می گیرند.

اما با استفاده از روش های جدیدتر امکان زیبایی بینی های گوشتی بیشتر است. چنان که در ابتدا گفتیم بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و غضروف ظریف هستند و در مقابل بینی هایی که دارای پوست نازک و غضروف ضخیم هستند، بینی استخوانی نامیده می شوند.
آیا بینی های گوشتی پس از جراحی به حالت اولیه خود برمیگردند ؟

در روش های قدیمی هیچ کار خاصی بر روی بینی های گوشتی صورت نمی گیرد. زیرا در این عمل ها غضروف و استخوان بینی برداشته می شود و در نهایت موجب کوچک تر شدن بینی می شود. اما چنان که می دانیم بینی های گوشتی دارای غضروف های ضعیف تری هستند. که اگر بریده شود گرچه ممکن است بینی برای مدت کوتاهی کوچک و زیباتر شود، اما با گذشت زمان و عملکردهای زیر پوستی، بینی ورم کرده و به سمت پایین می آید. به این دلیل است که افراد در مورد شخصی که داوطلب عمل بینی گوشتی است می گویند پس از عمل به سمت پایین کشیده خواهد شد.

عمل زیبایی بینی گوش

اما چون بینی گوشتی (fleshy noses) به واسطه غضروف شکل می گیرند، برگشت پذیری این بینی ها کاهش می یابد و یا حتی ممکن است این چنین نشود.
فیلم عمل بینی گوشتی

میتوانید در کلیپ عمل بینی گوشتی زیر ببینید چه افراد مشهوری این عمل جراحی خوب را انجام داده اند :
Add a comment...

Post has attachment
عمل جراحی زیبایی واژن

در حال حاضر اکثر جراحی های زیبایی واژینال توسط پزشکان عمومی یا جراحان پلاستیک و اغلب پزشکان متخصص انجام می شوند. دکتر وادیم موریلستین (Vadim Mirmilstein) که به روش های زیبایی واژینال می پردازد، معتقد است که روش های اصلاح و زیبایی در ناحیه تناسلی زن باید توسط متخصص زنان که در این زمینه آموزش دیده اند، انجام شود. متخصص زنان بهتر از هر پزشک متخصصی در مورد آناتومی و ناحیه تناسلی زنان مطلع است و همچنین روزانه با مشکلات تناسلی، معایب و بیماری های زنان سرو کار دارد به همین دلیل قادر به درک و حل مشکلات آن ها با بهترین شیوه ممکن می باشد.

دکتر وادیم موریلستین طیف گسترده ای از جراحی های زیبایی واژینال را به اجرا گذاشته است. در طول مشاوره دکتر موریلستین نظرات خود را در خصوص رویه های درخواستی ارائه می دهد و بهترین رویکرد برای رسیدگی به مسائل و نگرانی های بیمار را پیشنهاد می دهد ،عمل زیبایی واژن مانند عمل بینی بسیار فراگیر شده است

شما درباره موارد درمان و خطرات بالقوه و مزایای این روش ها کاملا مطلع خواهید شد.

دکتر وادیم موریلستین در زمینه جراحی زیبایی یکی از بهترین متخصصین زنان و زایمان اروپایی دکتر الکساندرا باردر شناخته شده و توسط کالج اروپایی دارو و جراحی زیبایی تایید شده است.
لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن

لابیاپلاستی (لاپاراسکوپی، کاهش لگن، کاهش لوبی) یک جراحی پلاستیکی می باشد که برای تغییر اندازه لوب کوچک و لوب بزرگ و چین های پوستی که در ناحیه تناسلی زنان وجود دارند، می باشد. اندازه، رنگ و شکل لوب ها به طور قابل توجهی متفاوت است و ممکن است در نتیجه زایمان، رابطه جنسی، پیری و سایر حوادث تغییر کد. گاهی اوقات لوب های داخلی (Labia Minora) بیش از حد بزرگ و یا نا متقارن باشند که این موضوع می تواند شخص را از پوشیدن برخی لباس ها باز دارد و هنگام فعالیت های جنسی، دوچرخه سواری یا اسب سواری و غیره باعث ناراحتی او شود. این امر موجب پریشانی یا شرمساری فرد می گردد و علاوه بر این می تواند منجر به عرق کردن بیش از حد و در نتیجه ایجاد بوی ناخوشایند در این ناحیه شود.

دو دسته اصلی از زنان وجود دارد که به دنبال جراحی زیبایی و تناسب اندام هستند: کسانی که مادر زادی یا بطور اکتسابی در این موقعیت قرار گرفته اند و کسانی که بدون شرایط زمینه ای با این مشکلات مواجه شده اند و مایل به تغییر ظاهر اندام تناسلی خود هستند، زیرا معتقدند ظاهر طبیعی ندارند.
Add a comment...

Post has attachment
الگوریتم hawk
الگوریتم hawk گوگل به لوکال سئو (سئو محلی ) مربوط می شود و به “الگوریتم باز شکارچی یا همان شاهین” معروف است.

#گوگل در روز ۲۲ آگوست ۲۰۱۷ الگوریتم هاوک را رونمایی کرد.

این الگوریتم تغییرات را روی سئو محلی (لوکال سئو) اعمال خواهد کرد . مدتی است گوگل روی سئوی محلی حساس شده است و در حال پیاده سازی انواع تغییرات به ساختار قبلی این بخش از نتایج جست و جوی خود است.

قبل از توضیح در مورد “الگوریتم هاک” لازم است شما با الگوریتم قدیمی تر در بخش لوکال #سئو به نام “Possum” آشنا شوید.

پوسوم نوعی از حیوانات بومی استرالیایی است و جالب اینجا است این هاک شکارچی پوسوم ها محسوب می شوند .

الگوریتم پوسوم موجب نمایش یک سایت به همراه ادرس ، شماره تماس و ایمیل منتشر کننده در نتایج جست و جو بود که در نوع خود تحولی بزرگ محسوب می شد و به کسب و کار های محلی کمک زیادی می کرد .

در ادامه به روز رسانی این #الگوریتم (Possum algorithm) شاهد این بودیم که گوگل تمایل دارد بیزینس ها را بر اساس موقعیت مکانی آنها در نقشه تقسیم بدنی کند .

این کار انجام شد ما مشکل بزرگی ایجاد شد ، کسب و کارهایی که در فاصله مکانی نزدیک به هم بودند مثلا همه در خیابان سی متری جی بودند گوگل بر اساس یک سری فاکتور ها مانند قدمت سایت و موارد دیگر قدیمی ترین را نشان می داد و شرکت های دیگر شانسی برای نمایش نداشتند.
Add a comment...

Post has attachment
نسبت ROI چقدر روی لوکال سئو یا همان “سئوی محلی” اثر گذار است


سئو محلی و ROI

سئو محلی و ROI دیدگاه نویسندگان کاملا شخصی است. (به استثنا احتمال هیپنوتیزم) و همیشه نمیتوانند دیدگاه های Moz را انعکاس دهند.
در اوایل سال جاری، زمانی که من برای اولین بار از آموزش های پیشرفته سئو محلی خودم نوشتم،از برخی از کاربران که از سازمانهای جستوجوگر اینترنت محلی کار میکردند، پرسیدم بیشتر از آموزش چه چیزی میخواهند. در نتیجه بیشترین موردی که به دست آمد مربوط به ردیابی و گزارش ارزش برای صاحبان کسب و کارهای کوچک بود.شرکت سئو محلی

مشتریانم اغلب از شرکت پیشین خود در جستوجوگرها به من خبر میدهند. و ابراز میدارند که آنها هیچ نظری ندارند که چه چیز در قبال پول شان دریافت میکنند. برخی از شایع ترین شکایات که در این گزارش ها میبینم عبارتند از :
* استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی بازاریابی (میزان بازدهی، CTR ،و غیره)
*راهیابی به اطلاعات زیاد
*نشان ندادن تاثیر کار انجام شده بر روی خود کسب و کار (آیا به مشتریان بیشتری دست میابند؟ )
https://iranseosite.ir
اگر یک صاحب کسب و کار هر ماه صدها یا هزار دلار به شما بدهد، چطور به آنها ثابت میکنید که از آن سود میبرند؟ در مورد این موضوع کاوش های بسیار زیادی انجام شده است.من در آموزش های خود ۶ صفحه را به آن اختصاص دادم. حال میخواهم برخی از راهنمایی های موفقیت آمیز که من برای مشتریان خودم استفاده کردم را به اشتراک بگذارم.

ٍ#سئو #بازاریابی #تبلیغات #طراحی_سایت
Add a comment...

Post has attachment
مقالات کاملا تخصصی و رایگان  سئو در ایران سئو سایت
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded