Profile cover photo
Profile photo
Rodinný pivovar Dobruška
3 followers
3 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Chtěli bychom Vás pozvat na tradiční akci, která se koná v naší sklepní pivovarské restauraci a to 🍽SVATOMARTINSKÉ HODY🍽! Přijďte na dozlatova pečenou husu s knedlíkem a zelím, k tomu nějaké to Svatomartinské vínečko🍷 a nebo náš nový SVATOMARTINSKÝ SPECIÁL🍺! Rezervace na čísle 737 130 963! Těšíme se na Vás!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrý den, letos trochu s předstihem si Vás dovolujeme pozvat již na 6-tý ročník DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v našem Rodinném pivovárku v Dobrušce. Konat se bude dne 20. 8. 2016 od 13:00 hod. Těšit se můžete na bohatý hudební program na pivovarské zahradě a na doprovodný program na pivovarském nádvoří! Samozřejmostí jsou zdarma exkurze pivovarem a sladovnou. Otevřena bude též naše sklepní restaurace nabízející staročeskou klasiku! Na čepu můžete očekávat všechny druhy našich piv a jak je již tradicí, pro tento den uvařený speciálek!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Děkujeme Vám za návštěvu na zabíjačkových hodech. Doufáme, že Vám chutnalo a byli jste u nás spokojeni:) 
Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na naši další akci v pivovarské restauraci a tou jsou ZVĚŘINOVÉ HODY, které se budou konat 20. 2. 2016 od 11 hodin! Těšíme se na Vás!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zveme Vás na již tradiční lednové ZABÍJAČKOVÉ HODY, Které se budou konat 23.1.2016 od 10 hodin v naší pivovarské restauraci! Těšit se můžete na klasické zabijačkové pochoutky jako je prejt, jitrnice, zabíjačkový gulášek a mnoho dalších! Na čepu všechny druhy našich piv plus pro tento den uvařený 12% "ChmelOVÁREK"! Těšíme se na Vaši návštěvu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dovolujeme si Vás pozvat na již tradiční Svatomartinské hody, které proběhnou 14. 11. 2015 v naší sklepní pivovarské restauraci! Těšit se můžete na dozlatova pečenou husičku a spoustu dalších dobrot z naší kuchyně! K jídlům budeme nabízet Svatomartinská vína a na čepu všechny druhy našich piv! Těšíme se na Vaši návštěvu!
Photo
Add a comment...

Krásný den, máme pro Vás slibovaný harmonogram kapel! :-)
Vstup od 13:00.
Nádvoří:
13:00 Valanka
15:00 Relax
17:00 Stará Parta
19:00 Kredenc
21:00 Rocksorry

Pivovarská zahrada:
14:00 Čí je to vina?
16:00 ŠKWOR
18:00 JELEN
20:00 WOHNOUT
21:45 CITRON

Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)
Add a comment...

Post has attachment
Dobré odpoledne "Výroční speciál", odpočívá v ležáckem sklepě, aby byl na příští sobotu řádně připraven, kdy jej budete moci ochutnat točené nebo ''na doma'' v PET lahvích. Zde je zatím ukázka etikety našeho výročního speciálu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
V minulém týdnu proběhla v Českých Budějovicích již tradiční degustační soutěž o Pivo České republiky 2015! S radostí Vám můžeme oznámit, že naše pivka opět zabodovala! A to hned ve třech kategoriích. V kategorii světlých speciálních piv z pivovarů s výrobou do 10 000 Hl získala naše 15% F. L. Věk skvělé první místo! V kategorii polotmavých piv zabodovala naše polotmavá 13%, která skončila na druhém místě! A jelikož pivo také filtrujeme, přihlásili jsme naši filtrovanou 11% do soutěžní kategorie "světlé ležáky", kde mezi velkou konkurecí piv z velkých pivovarů obsadila naše 11% krásné 3. místo! Všech cen si velice ceníme! Budeme se snažit i nadále! :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dovolujeme si pozvat všechny příznivce country hudby a našeho pivka na již tradiční country festival ORLICKÉ OZVĚNY, který znovu proběhne v areálu našeho pivovárku! 30.5.2015 od 14 hodin, těšíme se na Vás!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded