Profile cover photo
Profile photo
Piękno umysłu
55 followers
55 followers
About
Piękno umysłu's posts

Post has attachment
Sen - metoda 4-7-8 i inne sposoby na szybkie zaśnięcie

Sen to niezmiernie ważny element naszego życia. Warunkuje jego jakość i nasze zdrowe fizyczne oraz psychiczne. Poznaj metodę 4-7-8, która umożliwi Ci szybkie zaśnięcie.

Post has attachment
Złe towarzystwo - 5 typów ludzi, którzy nie nadają się na przyjaciela

Nie każdy przyjaciel jest dla nas dobrym towarzystwem. Niektóre osoby mają na nas zły wpływ, obciążając nas swoimi problemami bądź ograbiając nas z radości. Dowiedz się, kogo należy unikać.

Post has attachment
Psy i koty to nie tylko zwierzęta domowe, ale też członkowie rodziny

Zawsze czekają na nas w domu. Mają dla nas całe pokłady miłości, ciepła i zaufania. Żyją chwilą, cieszą się tym, co teraz i nie martwią się o jutro. Możemy się od nich tak wiele nauczyć…

Post has attachment
Niepewność - nie pozwól, by zaczęła kierować Twoim życiem

Rzadko kiedy próbują czegoś nowego, wolą poprzestawać na tym, co mają obecnie. Poświęcają wiele energii na to, by unikać wszystkiego, co mogłoby w końcowym rezultacie wyjść źle. O kim mowa? O osobach, których życiem kieruje niepewność.

Post has attachment
WhatsApp - tylko spoglądasz, czy jesteś uzależniony?

Jeden haczyk, za jakiś czas drugi... teraz już oba są niebieskie. Ale dlaczego mi nie odpowiada, skoro przeczytał wiadomość? WhatsApp. Właśnie ta aplikacja może stać się czymś więcej niż wyłącznie komunikatorem. WhatsApp uzależnia i trzeba być tego świadomym. Być może problem ten dotyczy również Ciebie?

Post has attachment
O kraju, w którym nie ma tego, co sprawia, że każdego dnia cierpimy

Jakiś czas temu marzyłem o cudownym kraju. O miejscu, w którym nie istnieje kłamstwo, hipokryzja, zdrada, zawiść czy brak skrupułów. O kraju, w którym każdy rozumie, że najlepsze jest to, co służy społeczeństwu, że małymi krokami możemy sprawić, żeby wszyscy byli szczęśliwi.

Post has attachment
Osobowość zależy od kolejności, w której przychodzisz na świat

Wielu naukowców zapewnia, że kolejność narodzin w rodzinie jest tak samo ważna jak czynniki genetyczne czy płeć danego człowieka. Takie spojrzenie przywodzi nam na myśl odwieczny konflikt. Czy na osobowość człowieka większy wpływ ma sposób wychowania, czy czynniki naturalne?

Post has attachment
Czarna owca w rodzinie - jak układają się wzajemne relacje

W każdej rodzinie jest czarna owca. Jednostka nie pasująca do ogółu. Ktoś, kto łamie szablony, przekracza rodzinne tabu lub idzie pod prąd. Jak układają się wtedy wzajemne relacje? A co jeśli to Ty jesteś czarną owcą w rodzinie?

Post has attachment
Błędy komunikacyjne - jak ich unikać?

Niektóre błędy komunikacyjne, które popełniamy, mogą przysporzyć nam sporo problemów. Sposób, w jaki się komunikujemy może nawet zniszczyć nasze relacje z innymi. Jak to możliwe?

Post has attachment
Na życie marzeniami nie potrzebujesz pozwolenia

Często czekamy na to, by być szczęśliwymi. Czekamy, bo chcemy spełnić wszystkie oczekiwania innych, mamy mnóstwo obowiązków, odsuwamy więc siebie i swoje marzenia… Okazuje się jednak, że nie ma to sensu.
Wait while more posts are being loaded