Profile cover photo
Profile photo
Twój-BUS Międzynarodowy przewóz osób, Busy do Niemiec, Belgii i Holandii
6 followers
6 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
W związku z dużym zainteresowaniem naszymi przejazdami teraz jeździmy Codzienne z Polski do Niemiec, Holandii oraz Belgii.
Wyjazdy z Polski codziennie rano powroty do Polski codziennie popołudniu.
Zapraszamy wszystkich do wspólnych przejazdów.
http://www.twoj-bus.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wolne miejsca na Niedzielę z Holandii do Poznania, Bydgoszcz, Torunia, Grudziądza. Wyjazd popołudniu. Zapraszamy do wspólnych przejazdów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Busy do Holandii wyjeżdżają we Wtorki, Czwartki i Niedzielę wcześnie rano. Busy z Holandii do Polski jadą w Poniedziałki, Środy, Piątki i Niedzielę popołudniu po 16:00 Zapraszamy wszystkich do rezerwowania przejazdów za pośrednictwem SMS lu poprzez stroną internetową www.twoj-bus.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najpopularniejsza forma rezerwacji Busa do Holandii poprzez SMS.
Rezerwacji można dokonać również na facebooku, whatsapp oraz przez maila.
UWAGA!!! Każda rezerwacja musi być potwierdzona.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybieracie się do Holandii, Niemiec albo Belgii??
Zapraszam do skorzystania z Naszych usług. Nasze Busy z Polski wyjeżdżają
we Wtorki, Czwartki i Niedziele z samego rana. Podróż zaczyna się na pograniczu województwa Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego. Około godziny 3 nad ranem kierowcy zbierają pasażerów z Grudziądza, Świecia, Chełmna i okolic. Jeszcze przed godziną 4 Nasze Busy odwiedzają Bydgoszcz, Toruń, Gniewkowo, Inowrocław oraz okolice. Następnym przystankiem na trasie jest Gniezno, Poznań, i autostradą A2 na Polsko Niemiecką granicę.
Nasze busy w Kraju obsługują całe województwo Kujawsko-Pomorskie,
północną część Wielkopolski oraz północną część Lubuskiego. W Niemczech jedziemy wzdłuż A2 , cała Holandia a w Belgii tereny przy granicy z Holandią oraz Antwerpię. Busy do Niemiec i Holandii Twój-BUS to bardzo dobry wybór. Sprawnie, bezpiecznie i w przystępnej cenie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stale inwestujemy w nasze samochody podwyższając ich standard oraz bezpieczeństwo podróżnych. Flota naszych samochodów charakteryzuje się wysokim komfortem podczas podróży oraz bezawaryjnością. Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Gwarantujemy Wam najwyższą jakość usług, bezpieczne oraz terminowe przyjazdy. Więcej informacji możecie znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.twoj-bus.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Was do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej http://www.twoj-bus.pl/. Z uwagi na duże zainteresowanie busami do Niemiec, Holandii i Belgii przygotowaliśmy dla Was specjalne karnety, dzięki którym co 6 przejazd otrzymacie 50% zniżki! Zachęcamy do rezerwowania terminów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób i rzeczy. Działamy na terenie województwa: Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego, Lubuskiego i Zachodnio-Pomorskiego. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.twoj-bus.pl/, na której znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące obsługiwanych miast.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masz już dosyć nierzetelnych przewoźników? Cenisz sobie wysoki standard podróży? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy http://www.twoj-bus.pl/. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, spełniającymi wszelkie normy bezpieczeństwa. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded