Profile cover photo
Profile photo
Malgorzata Cruchet
63 followers -
Małgorzata KRALSKA - CRUCHET
Małgorzata KRALSKA - CRUCHET

63 followers
About
Posts

Post has attachment
Ślub w Paryżu!
 
Francuski to język miłości, a Paryż to stolica zakochanych. Weź ślub w Paryżu! Przeżyj niezapomniane chwile w trakcie ceremonii ślubnej, którą zaplanujemy w Paryżu - mieście świateł i miłości! Jeśli szukasz romansu, radości i zapomnienia to jedź do Paryża!  Stolica Francji to idealne miejsce na twój ślub oraz niezapomniany miesiąc miodowy. Ceremonia zaślubin będzie wyjątkowa, a uroczystwość weselna piękna i pełna oczekiwanej radości. Dla zakochanych, par planujących zawarcie związku małżeńskiego, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zaślubin w Paryżu. Właśnie tutaj, w mieście zakochanych Wasza uroczystość ślubna i poświęcona jej podróż niewątpliwie zostawią niezatarte wspomnienia na całe życie!
Pobierzcie się w Paryżu i razem z Edith Piaf zaśpiewajcie L'Hymne à l'amour, który będzie pięknym akcentem w trakcie Waszego paryskiego ślubu.
Do Paryża jedziecie tylko we dwoje? A może z kilkoma świadkami, lub całą grupą przyjaciół? U nas zawsze znajdzie się odpowiedni program uświetnienia tego wyjątkowego momentu. Poznajcie jeden z nich!
Add a comment...

Post has attachment
… Dawno, dawno temu, dwie zakochane osoby chciały pobrać się w Paryżu, w magicznym mieście, pełnym świateł i miłości… Gdzie najlepiej wziąć ślub, jak nie w Paryżu? Właśnie tutaj możesz świętować swoją miłość i uczcić najważniejszy dzień w życiu. Pozwól nam zorganizować swój ślub w Paryżu! Przyjedź do Paryża i spraw aby dzień twoich zaślubin był najpiękniejszym dniem w życiu. Wszystko zaplanowane jest z myślą o Tobie, tak aby ślub w Paryżu był magiczny i pełen romantyzmu.
W Paryżu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla młodych par, które zamierzają wejść w związek małżeński. Właśnie tutaj, w Paryżu, w mieście zakochanych, Wasza uroczystość ślubna i poświęcona jej podróż niewątpliwie zostawi niezatarte wspomnienia na całe życie! Świętujecie tylko we dwoje? Z kilkoma świadkami? Czy z całą grupą przyjaciół z rodziną i bliskimi, którzy cieszą się razem z Wami? U nas zawsze znajdzie się odpowiedni program uświetnienia tego wyjątkowego momentu. Pozwólcie nam zorganizować wyjątkową podróż do Paryża, a Wy cieszcie się swoim szczęściem i pobytem we francuskiej stolicy.
From Paris with Love dla wszystkich zakochanych par.
Add a comment...

Post has attachment
cudzoziemcy zakochani w Paryzu
Add a comment...

Post has attachment
Planujesz rodzinną wycieczkę do Disneylandu i potrzebujesz wygodnego, dobrze usytuowanego hotelu? W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór hoteli i apartamentów w okolicach parku rozrywki Disneyland w Paryżu. Dogodna lokalizacja pozwoli na szybkie przedostanie się do krainy rozrywki, zabawy i wielu atrakcji. Organizujemy zakwaterowanie w hotelach Disneyland Hotel, Disney’s Sequoia Lodge, Disney’s Hotel Cheyenne, które położone są w bliskim sąsiedztwie parku rozrywki. Do wyboru są apartamenty gościnne dla rodzin z dziećmi i dla samodzielnych turystów, którzy zdecydowali się spędzić wakacje w parkach rozrywki w Paryżu.
Dla dzieci w hotelach Disneya dodatkowa atrakcja: śniadanie w restauracji hotelowej w towarzystwie postaci z bajek: Myszki Miki, Kaczora Donalda i Psa Pluto + sesja zdjęciowa na życzenie.
Ceny noclegów są zróżnicowane. Zależą od kategorii wybranego obiektu, od terminu i długości pobytu (pakiety pobytowe), oraz liczby osób dorosłych i dzieci zakwaterowanych w jednym, standardowym pokoju.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Bilety wstępu do atrakcji turystycznych w Paryżu
Paryż to miasto romansu, kultury i historii, które znalazły swoje odbicie w przepięknych zabytkach i atrakcjach turystycznych, a ty możesz odkryć blask tego wyjątkowego miasta dzięki naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaży biletów wstępu do atrakcji w Paryżu, co w dużym stopniu usprawnia realizację programu turystycznego.
Add a comment...

Post has attachment
Piesze zwiedzanie Paryża
Miasto najlepiej poznaje się podczas pieszego City -Tour Paris z przewodnikiem. W Paryżu oferujemy ciekawe piesze wycieczki z tourist guide. Aby w niestandardowy sposób zwiedzić słynne miasto, jego skarby historyczne i kulturowe oferujemy różnorodne piesze wycieczki do wybranych lokalizacji w Paryżu. Z przewodnikami w Paryżu, turyści wyruszą odkrywać najważniejsze punkty turystyczne: słynną Wieżę Eiffla, Muzeum Luwr, Muzeum d’Orsay, katedrę Notre-Dame oraz wiele innych miejsc. Spacer najpiękniejszą aleją świata Polami Elizejskimi, pod Łuk Triumfalny, na Plac de La Concorde, Plac Vendome to gwarancja udanej wycieczki.
Piesza panorama Paryża z przewodnikiem pozwoli w łatwy i przyjemny sposób zapoznać się z miastem, jego architekturą, zabytkami. Piloci spacerowych wycieczek w Paryżu zaprowadzą do najmodniejszych dzielnic, pokażą najpopularniejsze okolice, ale też mniej oblegane zakątki, w których można w ciszy i skupieniu podziwiać piękno Paryża. Dodatkowo zaproponujemy również przejazd paryskim metrem, którego nie można minąć będąc w Paryżu. Liczące 370 stacji metro zachwyci turystów.
Piesze wycieczki po Paryżu organizowane są zarówno w ciągu dnia jak i wieczorową porą.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Paryż tematycznie
Wycieczki podzielone tematycznie pokazują jak różnorodny jest Paryż. Tutaj każdy znajdzie idealne miejsce dla siebie, kąt, w którym poczuje się jak w domu.
Aby uatrakcyjnić zwiedzanie Paryża oferujemy usługi polskojęzycznych przewodników, którzy doskonale znają Paryż i jego historię. Tylko u nas każdy znajdzie tematycznie ułożoną wycieczkę w najciekawsze regiony Paryża. Zaproponujemy przejazd do legendarnej dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczyć można Bazylikę Sacre Coeur, Kościół Św. Piotra, Place du Tertre. Innym miejscem, które przyciąga turystów jest dzielnica słynnych kabaretów – Moulin Rouge, Crazy Horse, Lido – właśnie tutaj zaprowadzą nasi przewodnicy.
W Paryżu zapraszamy na wycieczki śladami sławnych polaków, którzy we Francji osiągali swoje sukcesy. Paryż uważany jest za miasto artystów, dlatego razem z nami ruszyć można na wycieczkę śladami wielkich malarzy, autorów najsłynniejszych dzieł. Zobaczymy eleganckie i klasyczne dzielnice, nasi przewodnicy w Paryżu oprowadzą po współczesnym paryskim centrum biznesu - La Defense. Zwiedzanie Paryża pieszo lub autem, zgodnie z ułożonym tematycznie planem gwarantuje dotarcie do najciekawszych miejsc w stolicy.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded