Profile cover photo
Profile photo
Paweł Kurzydłowski
225 followers -
Elektromechooptyk
Elektromechooptyk

225 followers
About
Paweł's posts

Post has attachment

Powiedzcie mi jak to jest? Człowiek, będący przeciwko przyjmowaniu uchodźców (czyli takich, którzy spierniczają przed wojną z własnego kraju) wspomina o Chrześcijaństwie, czyli religii, której nauczyciel (Chrystus) tak nauczał:

34 Wówczas jako Król powiem do tych po prawej: „Mój ojciec obdarzył was wielkim szczęściem! Wejdźcie do królestwa, które zostało dla was przygotowane zanim jeszcze zaistniał świat! 35 Bo gdy byłem głodny, nakarmiliście Mnie. Gdy byłem spragniony, daliście Mi pić. Gdy byłem w podróży, ugościliście Mnie. 36 Gdy nie miałem się w co ubrać, daliście Mi odzież, a gdy byłem chory oraz gdy przebywałem w więzieniu, odwiedzaliście Mnie”. 37 „Panie!”—zapytają prawi. „Kiedy widzieliśmy Cię głodnego i nakarmiliśmy Cię? Kiedy daliśmy Ci pić, gdy byłeś spragniony? 38 Albo kiedy ugościliśmy Cię podczas podróży lub daliśmy Ci odzież, gdy nie miałeś w co się ubrać? 39 Kiedy to było, gdy odwiedziliśmy Cię w czasie choroby lub w więzieniu?”. 40 „Zapewniam was”—odpowiem wtedy—„że cokolwiek zrobiliście jednemu z moich braci, choćby najmniejszemu, Mnie to uczyniliście”.

41 Następnie jako Król zwrócę się do tych po lewej stronie: „Jesteście przeklęci przez Boga! Idźcie w ogień wieczny, przygotowany dla diabła i jego aniołów! 42 Gdy byłem głodny, nie nakarmiliście Mnie, gdy byłem spragniony, nie daliście Mi pić. 43 Byłem w podróży, a odmówiliście Mi gościny, nie miałem się w co ubrać, a nie pomogliście Mi; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie”. 44 „Panie!”—powiedzą. „Kiedy widzieliśmy Cię głodnego, spragnionego, w podróży, pozbawionego ubrań, chorego albo w więzieniu, a nie okazaliśmy Ci pomocy?”. 45 „Zapewniam was”—odpowiem wtedy—„że gdy odmówiliście pomocy najmniejszemu z moich braci, Mnie jej pozbawiliście”. 46 I pójdą oni na wieczne potępienie, prawi zaś—do życia wiecznego.

Wyjaśnijcie mi, proszę, jak można pogodzić to, co robi "chrześcijanin" Mariusz Błaszczak (i cały deklarujący przywiązanie do chrześcijaństwa rząd) z tym, co jest zapisane w najświętszej chrześcijańskiej księdze?


Post has attachment
Moja polemika z linkowanym dziś artykułem Marka Kraka z portalu Racjonalista.tv. Przepraszam za formę, lenistwo zabrania mi wrzucić to na blogaska :P

http://racjonalista.tv/ateizm-to-nie-bajka/

Post has attachment
Synowie zrobili obiad, ojciec kolację. 
Photo

Post has attachment
A ja się denerwuję, jak mi pęcherze zostają przy naklejaniu :P
Photo

Post has attachment
Posłanie dziecka na warsztaty kulinarne prowadzone przez włoskiego szefa kuchni ma dwa zasadnicze plusy. Po pierwsze można zagonić potem dzieci do pieczenia croissantów lub do robienia makaronu, a po drugie, można podejrzeć banalne i smaczne przepisy jak na przykład taki, że wystarczy do makaronu dorzucić pomidorki koktajlowe, mozzarellę i trochę świeżej bazylii, żeby mieć obiad. 
PhotoPhotoPhoto
04.06.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
#Nockultury Lublin
Photo

Post has attachment
No i znajduje się takiego grzyba na wierzbie w środku miasta i się żałuje braku atlasu pod ręką bo dramatycznie apetyczny ma on wygląd. 
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Konsumencki zachód słońca... 
Photo

Post has attachment
Nie żeby popularna stacja, czy coś... 
Photo
Wait while more posts are being loaded