Profile cover photo
Profile photo
Scanpol- Scanvac. Odkurzacze centralne
About
Posts

Post has attachment
Podczas planowania systemu centralnego odkurzania należy wziąć pod uwagę ilość kondygnacji budynku i jego ogólną powierzchnię, ilość mieszkańców, rodzaj podłóg, zwierzęta oraz umiejscowienie jednostki centralnej i gniazd ssących. Zestawy można znaleźć na http://www.scanvac.pl/13,33,0,zestawy-do-sprzatania.


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania \z naszej specjalnej oferty promocyjnej! Kupując jednostkę możesz otrzymać gratis gniazda, akcesoria lub usługę montażu! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i warunkami promocji na http://www.scanvac.pl/10,24,0,kup-jednostke-montaz-gratis.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze odkurzacze centralne, które Państwu proponujemy zostały przez nas dokładnie sprawdzone. Oferujemy systemy Global Air, Sistem Air oraz AEG, które powinny spotykają się z zadowoleniem naszych Klientów. Więcej informacji uzyskają Państwo na http://www.scanvac.pl/.

Photo
Photo
28.05.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Firma Scanvan powstała już w 1999 roku! Od tamtej pory mieliśmy przyjemność wykonać kilkaset instalacji ssących w domach prywatnych, a także w hotelach czy pensjonatach. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na http://www.scanvac.pl/1,1,0,o-firmie.


Add a comment...

Post has attachment
Odkurzacze centralne kojarzą się z wysoką ceną, ale to mylna opinia! Dzisiejsze systemy jako całość oraz same jednostki to zdecydowanie niższy koszt zakupu niż jeszcze kilka lat temu. Jest to również produkt dużo bardziej dostępny. Sprawdź na http://www.scanvac.pl/5,5,10,dlaczego-warto-miec-system-centralnego-odkurzania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieprzyjemny zapach, z którym mamy do czynienia podczas standardowego odkurzania świadczy o tym, że kurz wtłaczany jest z powrotem do naszego mieszkania przez słabe filtry. Odkurzacz centralny wyciąga kurz na zewnątrz, powodując, że znika na zawsze. Więcej na http://www.scanvac.pl/5,5,10,dlaczego-warto-miec-system-centralnego-odkurzania.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z ilości pyłów i kurzu, który unosi się w każdym domu. Tradycyjne odkurzacze zamiast się go pozbywać, tylko wybijają go do góry, powodując m.in. alergię u dzieci. Odkurzacz centralny pozbywa się kurzu na zawsze. Sprawdź na http://www.scanvac.pl/5,5,10,dlaczego-warto-miec-system-centralnego-odkurzania.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami, dotyczącymi instalacji odkurzacza centralnego. W Internecie pojawia się wiele opinii tworzonych bezpodstawnie, bez żadnej wiedzy na ten temat. Najlepiej z wątpliwościami uderzać wprost do profesjonalistów. Zapraszamy na http://www.scanvac.pl/5,5,0,poradnik.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza działalność opiera się na sprzedaży, montażu oraz serwisie odkurzaczy centralnych, pochodzących od renomowanych producentów. Służymy fachowymi poradami, jak i sami jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://www.scanvac.pl/7,14,0,dystrybucja.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prezentowane przez nas produkty mogą Państwo nabyć za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz u naszych przedstawicieli, którzy zostali rozmieszczeni na terenie całej Polski. Oferujemy odkurzacze centralne, gniazda ssące, systemy chowanego węża i wiele innych. Więcej informacji na http://www.scanvac.pl/7,14,0,dystrybucja.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded