Profile cover photo
Profile photo
Z.U.H. ELWIKO Stanisław Dropik
About
Posts

Post has attachment
Czy na stronie: http://elwiko.pl/oferta/szkolenia-zakresie-utb/ nie znajduje się szkolenie, w którym chcielibyście wziąć udział? Zachęcamy zatem do kontakty telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, ponieważ Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już w 1985 roku zajmowaliśmy się konserwacją i naprawą dźwigów. Do dziś cieszymy się licznym gronem zadowolonych Klientów, którzy w razie jakiejkolwiek awarii windy chętnie do nas dzwonią. Możliwie najszybciej podejmujemy się każdej naprawy, ponieważ wiemy jak ważne są sprawne dźwigi! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://elwiko.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzenia transportu bliskiego są to maszyny, które przeznaczone są do przenoszenia, podnoszenia oraz przesuwania ciężkich ładunków. Ponadto muszą być to urządzenia, które są precyzyjne, a przede wszystkim bezpieczne! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://elwiko.pl/oferta/urzadzenia-transportu-bliskiego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już od 30 lat zapewniamy profesjonalne usługi w branży dźwigowo – dźwignicowej. Klienci cenią nas zarówno za indywidualne podejście, jak i rzetelność. Dbamy również o terminową realizację zleceń oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była elastyczna. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://elwiko.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako jedna z nielicznych firm oferujemy nietypowe instalacje urządzeń, linii produkcyjnych czy też konstrukcji. Chętnie podejmiemy się również remontów. O cięciu, dłutowaniu, frezowaniu wiemy dosłownie wszystko. Zapraszamy! http://elwiko.pl/oferta/konstrukcje-stalowe/
Add a comment...

Post has attachment
Zdalne sterowanie urządzeniami to przede wszystkim wygoda, ale i oszczędność czasu. Ważnym atutem tego typu rozwiązań jest również zmniejszenie ryzyka wypadków w pracy. Bowiem możecie kontrolować wiele operacji odbywających się w firmie. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://elwiko.pl/oferta/sterowanie-radiowe-tele-radio/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, którzy uważają firmę ELWIKO za godną polecenia. Każde zlecenie realizujemy z maksymalnym zaangażowaniem. Zwracamy również szczególną uwagę na terminowość. Profesjonalizm jest podstawową wizytówką naszej działalności! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią dostępną na stronie: http://elwiko.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chętnie podejmiemy się usuwania bieżących awarii maszyn. Specjalizujemy się również w zapewnieniu bezpieczeństwa ludzi oraz środowiska pracy. Na stronie: http://elwiko.pl/oferta/utrzymanie-ruchu/ uzyskacie Państwo dodatkowe informacje dotyczące naszej oferty. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie, zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że prowadzimy szkolenia w zakresie UTB? Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, abyśmy mogli przekazać Wam niezbędną wiedzę dotyczącą obsługi ciągników, żurawi czy też urządzeń do manipulacji kontenerami. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://elwiko.pl/oferta/szkolenia-zakresie-utb/. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma ELWIKO serdecznie wita na oficjalnym profilu Google+. Już od wielu lat prężnie działamy w branży dźwigowo – dźwignicowej. Ponadto nieustannie poszerzamy zakres naszej działalności, ponieważ pragniemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://elwiko.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded