Profile cover photo
Profile photo
Bella - Językowe Centrum Egzaminacyjne
Prestiżowe, międzynarodowe certyfikaty akceptowane przez MEN i Uczelnie Wyższe. Angielski ogólny i biznesowy: Wszystki poziomy: A1-C2.
Prestiżowe, międzynarodowe certyfikaty akceptowane przez MEN i Uczelnie Wyższe. Angielski ogólny i biznesowy: Wszystki poziomy: A1-C2.
About
Posts

Post has attachment
Versant™ English Placement Test – wygodny I szybki sposób na sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego.

Za Tobą kolejny rok nauki języka angielskiego? Chciałbyś zweryfikować za pomocą niezależnego źródła, czy osiągnąłeś założony progres i godziny poświęcone na naukę nie poszły na marne?
Sygnowany przez Pearson – największą na świecie międzynarodową grupę edukacyjną Versant™ English Placement Test jest do tego idealnym narzędziem.
Bez wychodzenia z domu możesz szczegółowo określić swój poziom posługiwania się językiem angielskim w rozbiciu na 4 najważniejsze umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie (Speaking, Listening, Writing, Reading).
Sam test trwa jedynie 50 minut. Do jego przeprowadzenie potrzebujesz jedynie komputera ze słuchawkami i mikrofonem oraz dostęp do Internetu.
Już w kilka minut po wykonaniu testu wygenerowany zostaje szczegółowy, spersonalizowany raport, który zawiera:
• opis cyfrowy i słowny z podziałem na umiejętności językowe
• indywidualne wskazówki do dalszej nauki
• porównanie poziomu zdającego na skalach GSE i CEFR.
Dodatkowo (na prośbę zdającego) istnieje możliwość uzyskania imiennego zaświadczenia o swoim poziomie zaawansowania językowego.
Promocyjny koszt testu wynosi tylko 85 zł!!!

Dowiedz się więcej i zamów kod dostępu do testu
https://www.angielski-certyfikat.pl/versant.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded