Profile cover photo
Profile photo
Talent Management in Tech Association
3 followers -
Oficjalny profil Stowarzyszenia Talent Management in Tech
Oficjalny profil Stowarzyszenia Talent Management in Tech

3 followers
About
Posts

Post has attachment
W niedzielny wieczór podrzucamy pomysł na najbliższą środę - Wojciech Cyprys, Igor Mróz, Krzysztof Ras i Piotr Sarecki na jednej zorganizowanej przez nas scenie :)
Będzie się działo!

#TMiTup #meetup #IT #ProductManagement #ProjectManagement #TMiT
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Panelistka #1: Katarzyna Bucka, HR Manager w j-labs

#meetup #HRBP #recruitment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To już dziś! #7 meetup Talent Management in Tech -
"Od Rekrutera do Biznes Partnera"
(19:00, Kraków, ul. Rajska 12, Klub Pauza in Garden)

Niezdecydowanych będziemy przekonywać cogodzinną publikacją sylwetek panelistów. Zdecydowanym mówimy - do zobaczenia!

#meetup #recruitment #hrbp
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na #7 meetup Talent Management in Tech -
"Od Rekrutera do Biznes Partnera"
(11 grudnia, 19:00, Kraków, ul. Rajska 12, Klub Pauza in Garden)

Tym razem przybierze on formę dyskusji eksperckiej dotyczącej HR Biznes Partneringu, który staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród firm różnej wielkości i różnych branż. Nowe role w działach HR i zmiany nazw stanowisk nie zawsze idą w parze z faktycznymi przemianami HR-u w organizacji, a niestety mają charakter czysto wizerunkowy. Często zamiast rzeczywistej możliwości wpływu na strategię i działania biznesowe organizacji, za chwytliwią nazwą stanowiska kryją się jedynie obowiązki związane z administracją czy rekrutacją.

Wspólnie z zaproszonymi gośćmi, praktykami z różnych firm i organizacji, poszukamy odpowiedzi na poniższe pytania:
- W jaki sposób HR może stać się strategicznym partnerem dla biznesu?
- Jakie są największe wyzwania związane z rolą HR BP?
- Jakie kompetencje są kluczowe w roli HR/Recruitment Biznes Partnera?
- Jak przejść od roli specjalisty do roli biznes partnera?
- Czy na polskim rynku jest miejsce dla Recrutiment Biznes Partnerów czy może taka funkcja już zadomowiła się w organizacjach?
- Czy w ramach struktur Center of Exellence jest w organizacjach miejsce nie tylko dla HR BP ale również Recruitment BP?

Agenda:
1) 19:00-19:15 - Wprowadzenie do dyskusji i teorii Dave'a Ulricha (z 1997) poświęconej różnym obliczom roli HR BP - Aleksandra Grzybowska, HR BP w Schibsted Tech Polska/TMinT
2) 19:15-20:00 Panel dyskusyjny prowadzony przez Marcina Zabrzańskiego, Regional HR Business Partner Lead w Motorola Solutions/TMinT
Listę gości zaproszonych do panelu ogłosimy wkrótce.
3) od 20:00 czas na dyskusję i networking

Dla kogo jest to spotkanie?
• Dla wszystkich, którzy interesują się tematem HR/People Management
• Dla liderów oraz managerów HR
• Dla tych, którzy myślą o rozwoju swojej ścieżki zawodowej w kierunku HR/Recruitment BP
• Dla specjalistów i managerów pracujących w HR w organizacjach technologicznych

Jak zwykle możecie liczyć na ogromną porcję wiedzy, doświadczenia i dobrych praktyk.

Wydarzenie jest bezpłatne - konieczna jest rejestracja.
Nie ma potrzeby drukowania biletów.

#meetup #HRBP #Recruitment #Rekrutacja
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla tych, którzy nie mieli okazji posłuchac dr Joanna Heidtman, mamy dobrą wiadomość: Pani Joanna wystąpi również na listopadowej konferencji Product Development Days 2017, której jesteśmy partnerem merytorycznym. ! Tylko do końca tygodnia możecie zapisać się ze zniżką korzystając z promokodu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czas na ostatni temat wieczoru: doktor Joanna Heidtman i nowy paradygmat przywództwa. #fullhouse #meetup #ITleadership #ITBM #NewParadigm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzieje się. Meetup trwa i z pomocą schodów się zmieściliśmy.
Rafał Szczepański odpowiada na pytania publiczności - w chwili obecnej omawia różnice w zarządzaniu zespołem polskim i amerykańskim.

#fullhouse #meetup #ITleadership #ITBM
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To już dziś - #6 meetup TMiT!

Zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie. My już nie możemy doczekać się spotkania z naszymi prelegentami: Joanna Heidtman, Ph. D. Wojtek Mach z Luxoft Poland oraz Rafał Szczepański z SmartRecruiters.
Partnerami wydarzenia są IT Business Management - studia podyplomowe AGH oraz Wydział Humanistyczny AGH.

Wszystkich zainteresowanych tematem przywództwa w IT zapraszamy na stronę studiów www.business-management.pl

Bezpłatna rejestracja na meetup: https://24048-7.evenea.pl/ #ITBM #TMiT #whagh #ITleadership
Add a comment...

Post has attachment
W serwisie Computerworld - partnera studiów IT Business Management AGH przeczytacie wartościowy tekst o przywództwie autorstwa naszego wykładowcy Tomasza Krakowczyka. Gorąco polecamy!

Tomasz jest konsultantem i trenerem biznesu. Absolwent programu rozwoju liderów realizowanego w USA przez The John Maxwell Team, gdzie uzyskał Certified John Maxwell Team Coach, Teacher and Trainer w zakresie rozwoju przywódców w organizacjach. Posiada certyfikację Theory of Constraints oraz jest certyfikowanym Scrum Masterem. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi. Doświadczeniem tym dzieli się ze swoimi klientami pracując jako doradca, trener i wykładowca z zakresu zarządzania projektami, zarządzania strategicznego i przywództwa. Pracował dla polskich firm, przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, organizacji pozarządowych oraz dla jednej z największych agencji rządowych. Zwolennik budowania „zwinnych” organizacji. W roli project/program managera, doradcy i trenera pracował m.in. dla takich firmami jak: Ikea Polska, Bayer Sp. z o.o., Top-Gym Sp. j., Avenir Medical S.C. – Twoje Soczewki, Szkoła Inwestowania, Sonel SA,, Media Markt, Volvo Cars, Future Processing Sp. z o.o., Objectivity Sp. z o.o., Poli-Eco Sp. z o.o., STX Next Sp. z o.o., Wyższa Szkoła Bankowe we Wrocławiu i Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.

Rekrutacja na studia podyplomowe IT Business Management AGH nadal trwa. Szczegóły na stronie: http://business-management.pl/ #TMiT #ITBM #whagh #ComputerWorld
Add a comment...

Post has attachment
Poznajcie kolejnego wykładowcę IT Business Management AGH! Przed Wami Seweryn Rudnicki - dr z +Wydział Humanistyczny AGH. Seweryn poprowadzi warsztat z metody Design Thinking.

Socjolog i psycholog, adiunkt na +Akademia Górniczo-Hutnicza, współzałożyciel Between the Signs. Jako badacz lub kierownik badań uczestniczył w kilkudziesięciu projektach badawczych, ilościowych i jakościowych dla różnych branż, kierował też działem badań w think tanku. Obecnie stosuje podejście semiotyczne w badaniach marketingowych dla dużych klientów biznesowych (m.in. PZU, Tesco, VML, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju) oraz bada i stosuje metodyki pracy nad innowacyjnymi produktami.

Rekrutacja na studia podyplomowe nadal trwa, a wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: http://business-management.pl/ #TMiT #whagh #ITBM
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded