Profile cover photo
Profile photo
VERA Sp. z o.o.
6 followers
6 followers
About
VERA Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Poza dostawą paliw oraz olejów napędowych oferujemy sprzedaż zbiorników na nie.

Znajdą Państwo u nas zbiornik 1500 litrów, dwupłaszczowy na olej napędowy. Z szafą dystrybucyjną zamykaną na zamek. Idealny do tankowania pojazdów i maszyn z silnikami wysokoprężnymi.

http://paliwabydgoszcz.pl/
Photo

Post has attachment
Odpowiadamy także na potrzeby rolników oraz pracowników budowlanych oferując olej napędowy potrzebny do pracy w maszynach rolniczych i maszynach budowlanych. Gwarantujemy jego najwyższą jakość. Korzystanie z oleju napędowego w tych urządzeniach korzystnie wpływa na zminimalizowanie jego zużycia oraz prawidłową pracę silników.

http://paliwabydgoszcz.pl/
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie, że dostawcy paliw oraz punkty sprzedaży mają obowiązek umieszczania na stacjach paliwowych lub stacjach zakładowych czytelnych informacji dotyczących zawartości biokomponentów w benzynach i oleju napędowym.

http://paliwabydgoszcz.pl/oleje/

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo także olej napędowy o niskiej zawartości siarki i o wartości opałowej wyższej niż 42,6 MJ/kg. Na naszym rodzimym rynku jest to materiał, który dzięki swoim parametrom odpowiada najwyższej niemieckiej normie DIN 51603-1.
http://paliwabydgoszcz.pl/oleje/
Photo

Post has attachment
Paliwo to idealna alternatywa dla gazu ziemnego, którego linie przesyłowe omijają wsie, przedmieścia dużych miast czy też tereny górskie.

http://paliwabydgoszcz.pl/ekologia/

Post has attachment
Olej napędowy Ekodiesel Ultra przeznaczony jest do napędzania silników o zapłonie samoczynnym, stosowanych w transporcie naziemnym, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich i strefach ekologicznie chronionych.
Photo

Post has attachment
Dla klientów indywidualnych ceny detaliczne za poszczególne paliwa ustala się na podstawie:

podatków i opłat nakładanych na paliwa (akcyza), opłat paliwowych oraz podatku VAT. A także na podstawie ceny ropy naftowej oraz gotowych produktów na światowych giełdach.
Photo

Ważna informacja:

Ceny paliw w Polsce ustalane są przez producentów na podstawie uwarunkowań rynkowych sterowanych zjawiskami zachodzącymi na światowych rynkach produktów naftowych, stanem gospodarki polskiej i polityki fiskalnej państwa.

Jedną z ogromnych zalet oferowanego przez nas oleju napędowego to fakt, że jest on w pełni mieszalny z innymi olejami napędowymi, co pozwala naszym klientom tworzyć optymalne rozwiązania dla swoich maszyn lub pojazdów.

www.paliwabydgoszcz.pl

Post has attachment
Klienci korzystający z oleju napędowego B-0 mają do dyspozycji w zależności od aktualnej pory roku, trzy wersje, których należy używać w określonym czasie. Wersja letnia – od maja do września, wersja przejściowa od marca do kwietnia oraz od września do listopada a także wersja zimowa – od listopada do marca.
Photo
Wait while more posts are being loaded