Profile cover photo
Profile photo
Kadetade - Letom svetom za pár euro
519 followers -
Letom svetom za pár eur alebo Ako sa dá spoznať svet...
Letom svetom za pár eur alebo Ako sa dá spoznať svet...

519 followers
About
Posts

Post has attachment
Dnešný tip na cestu nás zavedie na stredomorský ostrov Malta. Ostrov, na ktorom zanechali svoje stopy nie len Maltézski rytieri, je jednou z najkrajších častí sveta. Miestom, kde krásne pláže dopĺňajú fenické, kartáginské, románske i arabské skvosty žiariace pod horúcim letným slnkom.
Add a comment...

Post has attachment
Ostrovy sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Ponúkajú krásnu prírodu, zelené kopce a rozmanitú flóru. Môžete tu vhodne skombinovať turistiku, jazdu na bicykli či potápanie. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

https://kadetade.com/azory-z-budapesti-s-tap-portugal-od-219euro
Add a comment...

Post has attachment
🚂 Lietadlom, aj vlakom. Do veľkomesta, aj do prírody. A v rámci jediného výletu. Svoju cestu začneme letom z Budapešti do sibírskeho mesta Irkutsk, z ktorého sa poľahky dostaneme k úžasnému a neuveriteľne obrovskému Bajkalskému jazeru. Cestou naspäť vymeníme lietadlo za vlak - pokračovať budeme Transsibírskou Magistrálou až do Moskvy. ⤵️⤵️⤵️

https://kadetade.com/irkutsk-moskva-a-cesta-transsibirskou-magistralou-od-299euro
Add a comment...

Post has attachment

Letenky do Toskánska začiatkom leta od 40€

Toskánsko, jeden z najkrajších regiónov Talianska, zo scenériou ako vystrihnutej z obrázkovej pohľadnice. Pisa, Florencia, Siena pre milovníkov histórie ale aj oblasť Chianti, ktorá pre zmenu patrí medzi obľúbené destinácie pre svoje víno a gastronómiu. Vydať sa na cestu do Toskánska môžete vďaka zaujímavej ponuke leteniek od let.spoločnosti Ryanair.

https://kadetade.com/letenky-do-toskanska
Add a comment...

Post has attachment
Moderná metropola s jedinečným mixom starej a novej architektúry je jedným z najväčších hlavných miest Európy. A aj napriek tomu patrí k najzelenším. Dodnes ho z časti obkolesujú panenské lesy s cestičkami vedúcimi na neskutočné fjordy. Navštívte ich, aj mesto, v lete, vtedy, keď sú aj teploty v inak mrazivej Škandinávii príjemné.

https://kadetade.com/norsko-letenky-do-osla-zaciatkom-leta-od-31euro
Add a comment...

Post has attachment
Ostrov prevoňaný škoricou, klinčekmi a vanilkou svet pozná ako rodisko Freddieho Mercuryho. Hoci je jeho skupina milovaná mnohými, turisti sa sem kvôli nemu húfne nevalia. Máme pocit, že to skôr bude kvôli tropickým plážam, africkému safari i starobylému mestu zvanému Stone Town, ktoré je zapísané do Zoznamu UNESCO.

https://kadetade.com/letenky-zanzibar-z-viedne-od-460euro
Add a comment...

Post has attachment
Namíbia ponúka všetko to čo sa od Afriky očakáva. Preto neváhajte a doprajte si to pravé africké dobrodružstvo spoznávaním tejto úžasnej krajiny na juhu Afriky. A práve Namíbia je ďalšou zaujímavou destináciou v ponuke od let.spoločnosti Ethiopian Airlines. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Windhoek v Namíbii už od 479€.

https://kadetade.com/namibia-s-odletom-z-viedne-uz-od-489euro
Add a comment...

Post has attachment
✈️ PORTUGALSKO OD 44 EUR

Čo všetci na tom Portgulasku ospevujú? Faro i celý južný región Algarve je preslávili malebné pláže, celoročne teplé počasie a hotely s vynikajúcimi službami. Mesto nezaostáva ani históriou, za ktorou sa vydáte dláždenými uličkami do Starého mesta. Takými uličkami je známe aj severozápadné Porto s krásnou stredovekou štvrťou a ešte krajšími mostmi. Nie len tieto dve mestá môžete navštíviť s letenkami do Fara z návratom z Porta. ⤵️
Add a comment...

Post has attachment
✈️ HLAVNÉ MESTO USA OD 389 EUR

Americký týždeň na Kadetade.com! 😀 Tentokrát si budú môcť škrtnúť ďalšiu destináciu v zozname precestovaných všetci, ktorí cestujú po hlavných mestách - do hlavného mesta USA sa totiž momentálne dostanete od 389 eur. Spiatočné letenky tu. ⤵️⤵️⤵️
Add a comment...

Post has attachment
Bulharská Sofia nikdy nebude európska destinácia číslo jedna, ale vždy bude mať v sebe niečo príťažlivé, čo dokáže ľudí zlákať. Balkánska metropola tak bude navždy v tieni miest akými sí Londýn, Paríž či Barcelona, ale kto sa odhodlá dať Sofii šancu, ten sa dostane do pekného, zaujímavého mesta, ktoré sa môže popýšiť pamiatkami, za aké by sa žiadne iné mesto nemuselo hanbiť.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded