Profile cover photo
Profile photo
‫خدمات کفسابی‬‎
15 followers
15 followers
About
خدمات کفسابی's posts

Post has attachment
بهترین ایده ها برای ایجاد کف گرانیتی در ساختمان
اگر به دنبال یک متریال مناسب برای ساخت کف ساختتمان خود هستنید و از لحاظ هزینه ای مشکل ندارید، بی شک «گرانیت» بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. گرانیت کفی بسیار زیبا بوده اما می بایست به همراه ایده های خلاقانه خود به کار گرفته شود. در نوشته زیر شما می توانید ایده ها و مدلهایی برای کف گرانیتی را مشاهده نمایید:


Post has attachment
انواع مدل های کف سنگی سفید در ساختمان
کف سنگی سفید، نوعی از کف ساختمان است که از زمان های قدیم تا کنون مرسوم بوده است. در این زمینه شما بایستی بدانید که کف را به چه صورت حرفه ای انجام داده و زیبایی فوق العاده ای به آن ببخشید.
در این زمینه با ما همراه باشید:


Post has attachment
ایده ها و مدلهای خلاقانه برای نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان، در حقیقت کاری بسیار حساس است. نقاشی ساختمان از جمله اموری است که امروزه بیش تر بر کیفیت و قیمت آن تاکید دارند. با این حال ما در این نوشتار برای شما این بررسی را خواهیم نمود که افزودن عنصر خلاقیت به کار ساده ای همانند نقاشی ساختمان، می تواند تا چه حد معجزه کند.


Post has attachment
بهترین نوع کفپوش برای انتخاب در فضاهای داخلی خانه شما
کف پوش ساختمان، انواع مختلفی داشته و هر نوع کفپوش برای محیط خاصی از ساختمان توصیه می شود. ما برای شما انواع مختلفی از کفپوش را توصیه می کنیم. البته بایستی دقت شود که هر نوع کفپوش باید برای فضای مناسب آن استفاده شود. به همین جهت در لینک زیر شما می توانید نکاتی را بخوانید که به کمک آن می توان بهترین نوع کفپوش ساختمان را برگزید.


Post has attachment
آموزش تمیز کردن سنگ مرمر به صورت تصویری و حرفه ای
سنگ های مرمر، به دلیل زیبایی و هم چنین دوام فوق العاده خود، امروزه در ساختمان به شدت متداول گشته اند. شما می توانید انواع مختلف سنگ مرمر را در ساختمان مشاهده نمایید. ما در این نوشتار سعی می کنیم که آموزش نحوه درست تمیز کردن سنگ مرمر ساختمان را به شکلی حرفه ای برای شما شرح دهیم. پس با ما همراه باشید:


Post has attachment
آموزش تمیز کردن کف پارکت به صورت تصویری و حرفه ای
کف پارکت، یکی از زیباترین و دیدنی ترین نوع کف در ساختمان است. این نوع کف در برابر رطوبت مقاوم بوده اما در تمیز کردن آن نمی توان به هیچ عنوان روی آن آب را باز کرد. به همین دلیل برای تمیز کردن این نوع کف، بایستی تدابیری رعایت گردد. آموزش تمیز کردن این نوع کف را در بخش زیر می خوانیم:

Post has attachment
پیج همکار ما کفسابی و نماشویی آریا را در گوگل پلاس دنبال کنید :

Post has attachment

Post has attachment
آموزش تصویری تمیز کردن تلویزیون LCD ، LED و یا پلاسما در چند گام ساده

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded