Profile cover photo
Profile photo
Zamet Polska. Hurtownia art. metalowych i chemii budowlanej
4 followers
4 followers
About
Zamet Polska. Hurtownia art. metalowych i chemii budowlanej's posts

Post has attachment
Aby cieszyć się regularnym, równo przyciętym żywopłotem, polecamy Państwu doskonałe narzędzie do tego typu zadań - sekator akumulatorowy BOSH AHS 54-20LI 36V. Nieprzerwany rytm pracy gwarantuje opatentowany system „Anti Blocking”. Ergonomia urządzenia pozwala na pracę w dowolnej płaszczyźnie, a precyzyjne ostrza z diamentowym szlifem zapewniają precyzję cięcia gałęzi nawet do 25mm grubości. Pełna specyfikacja modelu znajduje się na stronie: http://zamet.pl/pl/p/Sekator-akumulatorowy-AHS-54-20Li-36V-Bosch/14057.
Photo

Post has attachment
Wśród bogatej oferty chemii budowlanej, znajdą Państwo szeroki wybór silikonów różnego rodzaju i zastosowania. Producenci, mając świadomość nie tylko praktycznego, lecz również estetycznego zastosowania materiałów budowlanych, opracowali silikony w różnych wariantach kolorystycznych: http://zamet.pl/pl/c/Silikony/206.
Photo

Post has attachment
W przypadku każdej kratki wentylacyjnej przychodzi taki moment, że już żadne zabiegi nie przywrócą jej dawnego wyglądu i funkcjonalności. W naszej ofercie posiadamy modele o różnorakich kształtach i rozmiarach, nie tylko w kolorze białym: http://zamet.pl/pl/c/Kratki-wentylacyjne/109.
Photo

Post has attachment
Doskonałym rozwiązaniem dla utrzymania czystości remontowanego pomieszczenia, jest odkurzacz przemysłowy VANDER VOP700. Duża moc turbiny (1600 W), a także nowoczesny filtr HEPA, gwarantujący ochronę na poziomie klasy ochrony przeciwpyłowej „M”, uwolnią Państwa od najdrobniejszych cząstek pyłu, tak szkodliwego dla zdrowia: http://zamet.pl/pl/p/Odkurzacz-1600-W-25-L-VOP700-Vander/18707.
Photo

Post has attachment
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów i wszelkiego rodzaju osprzętu. Podział na kategorie, producenta oraz rodzaj produktu, ułatwi Państwu błyskawiczne odnalezienie pożądanego towaru: http://zamet.pl/pl/c/Akcesoria-i-osprzet/101.
Photo

Post has attachment
Rejestracja w naszym sklepie internetowym przyniesie Państwu same korzyści. Ułatwi procedurę zakupów on-line, umożliwi podgląd aktualnego statusu zamówienia, udostępni historię poprzednich zamówień, a także obniży cenę wybranych towarów dzięki rabatom i kuponom promocyjnym. Zapraszamy do Strefy Klienta: http://zamet.pl/pl/login.
Photo

Post has attachment
Aby praca była wydajna i efektywna, nawet najprostsze narzędzia muszą być wykonane precyzyjnie i z materiałów najwyższej jakości. Polecamy szeroki wybór różnego rodzaju kielni oraz innych niezbędnych przyborów, które sprawią, że efekty działań remontowych będą jak najbardziej optymalne: http://zamet.pl/pl/c/Narzedzia/158/5. 
Photo

Post has attachment
Aby być na bieżąco z promocjami i wszelkimi nowościami w naszej ofercie, polecamy zapisać się do newslettera. Wystarczy podać swój adres e-mail, a nic nie ujdzie Państwa uwadze. Usługę przygotowaliśmy pod adresem: http://zamet.pl/. 
Photo

Post has attachment
Przypominamy, iż firma ZAMET realizuje dotacje z Unii Europejskiej oraz Urzędu Pracy. Każdy z Państwa, kto uzyskał dofinansowanie unijne na zakup narzędzi, może liczyć na profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę zamówienia. Całą procedurę, krok po kroku przedstawiliśmy na stronie: http://zamet.pl/pl/i/Dotacje-na-zakup-narzedzi/11.
Photo

Post has attachment
Jeżeli potrzebują Państwo nietypowych rozwiązań czy towarów specjalnych, których nie obejmuje standardowa oferta, chętnie pomożemy! Pamiętajcie Państwo, iż w trosce o Państwa finanse, przyjmujemy zwrot towaru niewykorzystanego. Więcej informacji o współpracy z naszą firmą umieściliśmy na stronie: http://zamet.pl/pl/i/Wspolpraca/4.
Photo
Wait while more posts are being loaded