Profile cover photo
Profile photo
IKPV Derak
3 followers
3 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
فلزیاب X-TERRA 705 نهایت تجربه در شناسایی فلزات است. با تعویض حالت های از پیش تعریف شده به سادگی می توانید از فلزیاب MINELAB X-TERRA 705 برای جستجوی طلا و همچنین برای شکار سکه و گنج استفاده کنید. با استفاده از حالت های سکه، گنج و طلا به راحتی می توانید انواع هدف های مختلف را شناسایی کنید. یک فلزیاب همه منظوره برای شناسایی هر نوع سکه، گنج، طلا و آثار باستانی در ساحل. عملکرد و ویژگی های فوق العاده این فلزیاب همه کار را بدون سوال به یکی از بهترین فلزیاب های جهان تبدیل کرده است.

#فلزیاب #فلزیاب_خارجی #طلایاب #گنج_یاب #فلزیاب_شیراز #فلزیاب_تهران #فلزیاب_ماینلب #فلزیاب_minelab #فلزیاب_استرالیایی
Add a comment...

Post has attachment
گنج یاب MD3000 یک دستگاه پیشرفته و چند منظوره می باشد که دقت بالای آن باعث میشود به گنج یابی ایده آل برای جستجو محل جرم ، میدان های مین و … برای پلیس و سازمان های نظامی تبدیل شود. این دستگاه بهینه شده گنج یاب MD2000 است که مورد استفاده پلیس در سرتاسر دنیا قرار گرفته و تایید شده است. ساخت این فلزیاب به گونه ای است که به آسانی میتوان از آن در ساعات بالای کاوش بهره برد و دارای ساده ترین رابط کاربری میباشد و هر کاوشگری با هر میزان از تجربه به آسانی توانایی کار با آن را دارد.

#قلزیاب #طلایاب #گنج_یاب #فلزیاب_شیراز #فلزیاب_تهران
Add a comment...

Post has attachment
فلزیاب F3 Compact محصول کمپانی فلزیاب ماینلب استرالیا تمام قابلیت های یک فلزیاب استاندارد را در برمی گیرد و از یک بدنه با طراحی جدید استفاده می کند که حجم و وزن تجهیزات را به شدت کاهش می دهد. این فلزیاب نظامی توانایی تشخیص تمام فلزات و مین ها را با حساسیت بالا و بدون در نظر گرفتن مواد معدنی خاک شناسایی می کند. ساخته شده از مواد مقاوم در برابر ضربه و طراحی مقاوم برای کاوش در هر محیط عملیاتی، تنظیمات مرتبط و کاربردی، حساسیت یکنواخت در زمان کاوش، از بین بردن مواد معدنی خاک و ارایه یک کاوش قابل قبول از قابلیت های منحصر به فرد فلزیاب Minelab F3 Compact می باشد.

#فلزیاب_ماینلب #فلزیاب_خارجی #فلزیاب_شیراز #فلزیاب_تهران #فلزیاب_اهواز
Add a comment...

Post has attachment
نماد خرگوش با زاویه دید ۳۶۰ درجه به طرز باور نکردنی از قابلیت ادراک بالایی برخوردار است و به عنوان نماد انرژی شناخته شده است. اگر در اراضی با یک نشانه خرگوش روبرو شدید به طور قطع نشانه رهبر و نشان دهنده تونل هایی در آن منطقه است. این تونل ها در برخی مواقع تونل آب و در بعضی موارد تونل ورود و خروج به قلعه می باشد. اگر نزدیک به علامت خرگوش ، جوغنی وجود داشته باشد به ما می گوید که در انتهای تونل قبری وجود دارد. نشانه خرگوش با پای شکسته به معنای دفینه همراه با تله مکانیکی می باشد.

#نماد_خرگوش #دفینه_یابی #زیرخاکی #فلزیاب #طلایاب #فلزیاب_شیراز #فلزیاب_تهران #نمایندگی_فلزیاب
Add a comment...

Post has attachment
فلزیاب Bionic X4 ویژه جویندگان طلا و شکارچیان گنج که به دنبال دفینه در فاصله های دور هستند، توسعه یافته است. برخلاف فلزیاب های قدیمی، این فلزیاب می تواند به یک گوشی اندرویدی متصل شود تا به صورت تصویری انواع فلزات با ارزش را شناسایی کند. اتصال این فلزیاب به تلفن هوشمند داده ها را به صورت اتوماتیک و بدون سیم به تلفن همراه جهت تجزیه و تحلیل انتقال می دهد. بنابراین کاوشگر از طریق تلفن همراه تصاویر را می بیند و برای تجزیه و تحلیل بعدی تنظیم می کند.

#فلزیاب_شیراز #فلزیاب_تهران #فلزیاب_اهواز #فلزیاب_یاسوج
Add a comment...

Post has attachment
نماد ترازو در گنج یابی تفسیر های مختلفی دارد و با توجه به فرهنگ های گوناگون، معنای مختلفی از آن بیان می شود. سمبل ترازو در بیشتر جوامع نماد قانون می باشد اما در دفینه یابی به شکل دیگری معنی می شود. مثلا در دوران قدیم در مصر باستان ترازو وسیله ای برای سنجش وزن افراد مورد استفاده قرار می گرفت که معیار بهشتی یا جهنمی بودن آن ها بود.

#نماد_ترازو #دفینه #دفینه_یابی #زیرخاکی #آثار_باستانی #ترازو #فلزیاب_شیراز #فلزیاب_تهران
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded