Profile cover photo
Profile photo
Septyk
About
Posts

Post has attachment
Public
Trądzik to choroba, z którą zmaga się wiele osób, nie tylko młodych. Na szczęście, obecnie istnieje także wiele sposobów do walki z tą uciążliwą przypadłością. Specyfiki do stosowania zewnętrznie na trądzik można znaleźć także wśród kosmetyków naturalnych. Jednym z nich jest Oczar Żel Przeciwtrądzikowy: http://www.septyk.eu/przeciwtradzikowy.html. Jego działanie opiera się na regulacji pracy gruczołów łojowych, ograniczeniu wydzielania sebum oraz oczyszczeniu porów. Pierwsze rezultaty widoczne są już po 1-2 dniach od zastosowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Oparzenia, odleżyny, żylaki czy hemoroidy – to tylko kilka przykładów dolegliwości, na które korzystnie działa wyciąg z oczaru wirginijskiego. Wykazano, że nawet jego długotrwałe stosowanie jest w pełni bezpieczne, gdyż oczar nie posiada działania toksycznego. Więcej informacji na temat zastosowania wyciągu z oczaru znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.septyk.eu/zastosowanie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Oczar wirginijski w sprayu to bardzo wygodna forma aplikacji preparatu. Dzięki niej mogą Państwo rozprowadzić produkt z butelki bezpośrednio na skórę i jeszcze szybciej cieszyć się leczniczymi właściwościami tej niezwykłej rośliny. Oprócz regulacji funkcji skóry, oczar działa także łagodząco oraz antybakteryjnie. Zachęcamy do korzystania z dobroci, które oferuje nam natura: http://www.septyk.eu/spray.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Czy wiedzą Państwo, że preparaty z wyciągiem z oczaru wirginijskiego mogą być stosowane nie tylko zewnętrznie, ale również wewnętrznie? Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz przeciwkrwotoczne wyciąg z oczaru przynosi ulgę w zapaleniu błony śluzowej jelita grubego czy biegunce. Wyczerpujące informacje na temat rośliny, jej działania oraz preparatów z wyciągiem z oczaru, znajdą Państwo na stronie: http://www.septyk.eu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Żel łagodząco-kojący z wyciągiem z oczaru wirginijskiego posiada szerokie zastosowanie. Może być stosowany przy wszelkiego rodzaju stłuczeniach, obrzękach, ale również dla zniwelowania uczucia zmęczonych nóg. Zapoznajcie się z wszystkimi właściwościami preparatu: http://www.septyk.eu/lagodzaco-kojacy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na bazie wody oczarowej można stworzyć wiele kosmetyków jak na przykład kremy, toniki czy maseczki, które sprawdzają się szczególnie w pielęgnacji skóry tłustej oraz zanieczyszczonej. Z oczaru wzbogaconego o inne wyciągi roślinne oraz oleje można z powodzeniem przygotować też balsamy do ciała oraz preparaty odżywcze do włosów. Pragniecie dowiedzieć się więcej na ten temat? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.septyk.eu/opis-rosliny.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebują Państwo preparatu do złagodzenia obrzęku lub stłuczenia? Dokucza Wam uczucie ciężkich, zmęczonych nóg? A może borykacie się z problemem trądziku? We wszystkich z wymienionych przypadków ulgę przyniosą Państwu specyfiki z oczaru wirginijskiego: http://www.septyk.eu/produkty.html. Ze względu na szerokie spektrum działania oraz skuteczność oczar jest od lat bardzo ceniony w ziołolecznictwie i medycynie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Garbniki to substancje wytwarzane przez rośliny. Pełnią funkcję ochronną przed różnego rodzaju bakteriami oraz grzybami. Takie samo działanie, czyli antybakteryjne oraz przeciwzapalne, garbniki wykazują na ludzki organizm. Oczar jest surowcem roślinnym o wysokiej zawartości garbników, a najwięcej znajduje się ich w liściach tej rośliny. Więcej informacji na temat działania i zastosowania oczaru znajdą Państwo na stronie: http://www.septyk.eu/opis-rosliny.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pragnąć zapewnić Państwu możliwość korzystania z właściwości rośliny o niezwykłym potencjale leczniczym, stworzyliśmy linię produktów z oczarem wirginijskim: http://www.septyk.eu/produkty.html. O jego dobroczynnym działaniu wiedzieli już amerykańscy Indianie setki lat temu. Współczesna medycyna również potwierdziła skuteczność tej rośliny między innymi w zakresie oczyszczania i gojenia ran, niwelowania stanów zapalnych skóry czy zmniejszenia dolegliwości bólowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu dużo radości, zdrowia oraz spokojnego i pięknego czasu spędzonego w rodzinnym gronie. Niech świąteczne dni będą dla Państwa odpoczynkiem od codzienności, dzięki któremu nabierzecie mnóstwo pozytywnej energii! W Nowym Roku wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń! http://www.septyk.eu/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded