Profile cover photo
Profile photo
Codzienna Stomatologia Babczyński – Stomatologia Implanty Ortodoncja Dąbrowa Górnicza
4 followers -
GABINET W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
GABINET W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Jak w każdej dziedzinie medycyny, tak i w stomatologii duże znaczenie ma przede wszystkim prawidłowa diagnostyka. Leczenie bez dokładnego rozpoznania będzie przecież nie tylko nieskuteczne, ale też przyczynić się może do dalszych problemów ze zdrowiem jamy ustnej. Aby zapewnić Pacjentowi kompleksową terapię, dentysta podczas szczegółowego przeglądu zbada anatomię oraz funkcjonowanie stawów skroniowo-żuchwowych, przyjrzy się wyglądowi dziąseł oraz zębów czy budowie błony śluzowej wyścielającej jamę ustną. http://www.codziennastomatologia.pl/diagnostyka
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choroby przyzębia stanowią coraz powszechniejsze zjawisko nie tylko wśród Pacjentów dorosłych, ale także dzieci! Przeprowadzane w Polsce badania potwierdzają, że nawet siedmiolatki zmagają się z przykrymi objawami paradontozy! Tego rodzaju schorzenie o podłożu bakteryjnym atakuje tkanki pod dziąsłami, przenikając stopniowo coraz głębiej. Odpowiednia profilaktyka oraz leczenie urządzeniem Vector Paro nie tylko zapobiegają dalszemu rozwojowi choroby, ale też przynoszą znaczną ulgę osobom odczuwającym ból i skarżącym się na opuchliznę dziąseł. http://www.codziennastomatologia.pl/periodontologia-192
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętacie Państwo ciemne, nieestetyczne plomby wykonane z amalgamatu srebra? Jeszcze paręnaście lat temu stanowiły one podstawowe wypełnienie zęba. Jako materiał trwały były chętnie zakładane, za ich stosowaniem przemawiały także względy finansowe. Jednak stomatologia, jak każda dziedzina, rozwija się i może proponować Pacjentom coraz lepsze rozwiązania. A do takich należą materiały kompozytowe. Doskonale komponują się z naturalną barwą zęba i są odporne na ścieranie. http://www.codziennastomatologia.pl/stomatologia-zachowawcza
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chirurgia stomatologiczna obejmuje zabiegi różnego rodzaju wykonywane w jamie ustnej. Najczęściej wiąże się z ekstrakcją zęba, ale może też dotyczyć podcinania wędzidła górnej wargi czy usuwania korzeni. Zawsze tego rodzaju procedura wymaga oczywiście odpowiedniego doświadczenia lekarza oraz znajomości anatomii czy zasad leczenia stanów zapalnych różnego pochodzenia. Nie należy także obawiać się bólu związanego z ingerencją chirurgiczną, ponieważ nowoczesne środki znieczulające zapewniają maksymalny komfort podczas leczenia. http://www.codziennastomatologia.pl/zabiegi-chirurgiczne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z usług prowadzonej przez nas pracowni protetycznej. Specjalizujemy się zarówno w piaskowaniu oderwanych zamków ortodontycznych, jak i produkcji szyn do wybielania zębów oraz relaksacyjnych. Dysponujemy nowoczesną piaskarką protetyczną, która z łatwością poradzi sobie nie tylko z pracami protetycznymi, ale także ortodontycznymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.codziennastomatologia.pl/pracownia-protetyczna
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W prowadzonym przez nas gabinecie znajduje się m.in. profesjonalnie wyposażona pracownia rentgenowska. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych dostępnych na rynku pantomografów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem badania pantomogamicznego, zapraszamy do współpracy, a po więcej szczegółowych informacji na naszą stronę internetową.
http://www.codziennastomatologia.pl/pracownia-rentgenowska-121
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Codzienna Stomatologia i Kosmetologia to profesjonalne usługi z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, a także implantologii. Gwarantujemy szybkie i kompleksowe leczenie poprzedzone bezbolesną diagnostyką. W celu zapoznania się ze szczegółami, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z wykonywaną przez nas pracą.
http://www.codziennastomatologia.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszym gabinecie, zapraszamy do zapoznania się z zakładką PRACA dostępną na naszej stronie internetowej. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko Asystentki stomatologicznej. Gwarantujemy pracę w zgranym i profesjonalnym zespole oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji. Zachęcamy do nadsyłania aplikacji.
http://www.codziennastomatologia.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W klinice Codzienna Stomatologia przeprowadzamy szereg badań diagnostycznych. Stan zębów naszych pacjentów sprawdzamy na każdej wizycie, tak, aby zapewnić im maksimum komfortu. W ofercie znajdziecie Państwo nie tylko badania anatomii i funkcji stawów skroniowo-żuchwowych, ale także tkanek twardych zęba. Po więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową, a w przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.
http://www.codziennastomatologia.pl/diagnostyka
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W prowadzonej przez nas klinice znajdziecie Państwo m.in. zabiegi chirurgiczne. Świadczymy kompleksowe usługi zarówno z zakresu ortodoncji, jak i protetyki, a także implantologii. Do dyspozycji naszych lekarzy oddaliśmy nowoczesny sprzęt stomatologiczny, który gwarantuje precyzję oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.codziennastomatologia.pl/zabiegi-chirurgiczne
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded