Profile cover photo
Profile photo
Sakana Sushi Bar
Oryginalny koncept restauracji, dbałość o detal i pasja by serwować tylko najwyższej jakości, najlepsze sushi.
Oryginalny koncept restauracji, dbałość o detal i pasja by serwować tylko najwyższej jakości, najlepsze sushi.
About
Posts

Post has attachment
Pierwszego czerwca w naszej restauracji przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie przeprowadziliśmy warsztaty sushi dla najmłodszych. Akcja okazała się sukcesem: dzieciaki zdecydowanie dały radę, a przygotowane przez nie sushi smakowało wybornie. Chyba powolutku rośnie nam konkurencja 😊

#sakana #sushi #sakanasushi #sushiwarszawa #japońskiesushi #japońskiesushiwarszawa #warsztatysushi #warsztatysushidladzieci #sushidladzieci #dzieńdzieckawsakanie #dzieńdzieckazsushi
Add a comment...

Post has attachment
Najlepszy dowód na postępującą globalizację stanowi fakt, że Kanadyjczyk je w Polsce japońskie sushi. Właśnie taka sytuacja miała niedawno miejsce, gdy to jedną z naszych restauracji odwiedził sam Richie Hawtin. Artysta wpadł do nas przy okazji koncertu, który 13 maja dawał w Hali Najwyższych Napięć warszawskiego Instytutu Energetyki.

#sakana #sakanasushi #sakansushiwarszawa #japońskiesushi #wyjątkowygość #RichiHawtin
Add a comment...

Post has attachment
Trzeciego maja w naszej warszawskiej restauracji przy ul. Burakowskiej 5/7 odbyły się wyjątkowe warsztaty dla najmłodszych – maluchy mogły się samemu zmierzyć z trudną sztuką robienia sushi. Na szczęście wszystkie dzieci podołały temu wymagającemu zadaniu, a przygotowane przez nie sushi okazało się niezwykle smaczne i zdrowe. Na koniec każdy maluch otrzymywał balonik, a same warsztaty opuszczał ze zwierzęcym malunkiem na twarzy. Wszystkim rodzicom i ich dzieciom gorąco dziękujemy za przybycie i aktywny udział w zajęciach.

#skana #sakanasushi #sushi #sushiwarszawa #warsztatysushi #warsztatysushidladzieci #sushidladzieci #naukaprzezzabawę
Add a comment...

Post has attachment
Wysoka jakość naszego sushi znana jest już w całej Warszawie. Właśnie to sprawia, że do naszych restauracji coraz częściej zaglądają osoby znane z pierwszych stron gazet. Tak też było kilka dni temu, gdy Sakanę odwiedziły aktorki Anna Dereszowska i Aleksandra Kisio. Ich wizyta odbiła się szerokim echem na portalach plotkarskich, które skupiły się na szczegółowym porównywaniu ich… stylizacji.

I nie wiemy, która aktorka ma lepszy outfit, ale obie mają dobre gusta kulinarne :)

#sakana #sakansushi #sakanasushiwarszawa #restauracjasushi #restaurracjasushiwarszawa #sushinaściance 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded